המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/08/2018 בקטגוריה ‏כללי

מנסה להצחיק

מנסה להצחיק, להעיר את המלכה, הגיבור, אני הורגת ענקים, במנוסה, הבוזגלוס, שיחת נפש, פרקים אחרונים לעונה של יורשים, אדמת הפקר ובעלי היכולות. פרק אחרון של שטוקהולם. חפצים חדים, ג'ון אוליבר, מטבחי הגיהנום, מי זו אמריקה, פנים אמיתיות, המרדף, אביב או אייל, משחקי השף.

שלל מהנכר: עונה חדשה של משפחת קרדשיאן (ביום שישי גם בערוץ !E ישראל). פרק אחרון לעונה של יורשים (Succession). וגם חפצים חדים, ג'ון אוליבר, ההיסטוריה של הקומדיה, גוונים של כחול, Claws, פריצ'ר, בלתי נשכח (Unforgotten).

בלוויין,
ב-yes Comedy ב-20:30, הבוזגלוס
עונה שנייה לסדרת הריאליטי. ימים ב'-ד'.

ב-yes Edge ב-22:30, מנסה להצחיק (Just Another Immigrant)
רומש רנגנטאן, אחד מאמני הסטנד-אפ הכי פופולאריים בבריטניה, עוקר את כל משפחתו – אשתו התומכת, שלושת ילדיו, אמו הסרי-לנקית ודודו האקסצנטרי – ומהגר ללוס אנג'לס. בנוסף למאמציו לבנות מחדש את חייו, רומש מזמין לעצמו הופעה באצטדיון בעל 6000 מושבים, במטרה למכור את כל הכרטיסים בתוך שלושה חודשים בלבד. כל יחצ"ן או מומחה שהוא פונה אליו חושב שהוא משוגע – אף אחד לא מכיר אותו באמריקה! רומש מבין שכדי למלא את האצטדיון הזה הוא יצטרך להתחיל מלמטה, ממש למטה, ולבנות את עצמו בסצינת הסטנדאפ כשהוא מתחיל במועדונים הכי נידחים וקטנים. הסדרה עוקבת אחר הרפתקאותיה האמיתיות והמצחיקות של משפחת מהגרים מודרנית והמכשולים שעולים בפני המהגרים לארה"ב כיום.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-21:00, שיחת נפש
עונה שביעית לתוכנית הראיונות האינטימית של פרופ' יורם יובל. ימים ב'-ד'.

סרטים:

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, להעיר את המלכה
סרט המשך לא רשמי ל"הוד מלכותה, הגברת בראון" משנת 1997 – הסרט שחשף את ג'ודי דנץ' לקהל העולמי והעניק לה את מועמדותה הראשונה לאוסקר. לרגל חגיגות היובל למלוכתה של המלכה ויקטוריה, נשלח משרת הודי מוסלמי צעיר (השחקן עלי פאזל בהופעה מקסימה), עם מתנה למלכה. למרות התנגדות מקורביה, מתפתחת בין השניים ידידות קרובה ומפתיעה. ביים סטיבן פרירס ("המלכה").
השידור הליניארי ב-yes יגיע ב-18 באוגוסט.

בסלקום TV, הגיבור
דרמה בכיכובם של סם אליוט, לורה פריפון וקריסטן ריטר ("ג'סיקה ג'ונס"). כוכב הקולנוע לי היידן מאובחן כחולה סופני. בעוד חייו מתקרבים לסיומם, מערכת יחסים מפתיעה עם קומיקאית צעירה משנה את חייו ומכניסה בו רוח חיים חדשה.

בנטפליקס, אני הורגת ענקים ( I Kill Giants)
תלמידה בודדה ומנודה שסובלת מהטרדה בבית הספר, מסתירה סוד אפל: בלילה, ביער, היא מחסלת ענקים. עם מדיסון וולף, אימוג'ן פוטס ("רואדיז").

ב-HOT Gold ב-22:00, במנוסה (Term Life)
מותחן פשע קצבי בכיכובם של וינס ווהן והיילי סטיינפלד. ניק הוא שודד ותיק המגלה כי הוצא צו על ראשו והוא מבוקש על ידי מאפיונר עקשן, מתנקשים וכן שוטרים מושחתים. כאשר הוא מבין כי פוליסת הביטוח שלו תיכנס לתוקף רק בעוד 21 ימים, הוא עושה הכל על מנת להישאר בחיים כדי לספק קצת כסף לבתו הצעירה. כאשר הפושעים מאיימים לפגוע גם בה, הם יוצאים יחד למסע הימלטות. גם עם טרנס הווארד, ביל פקסטון, ג'ורדי מולה.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של יורשים בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-21:00 וב-yes Oh ב-23:00
חפצים חדים בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO וב-yes Oh ב-22:00
המרדף בכאן 11 ב-21:00
אביב או אייל בקשת 12 ב-21:00
משחקי השף ברשת 13 ב-21:00
פרק אחרון לעונה של אדמת הפקר 3 ב-AMC ב-21:00
פנים אמיתיות בערוץ עשר ב-21:15
פרק אחרון של שטוקהולם בכאן 11 ב-22:00
פרק אחרון לעונה של בעלי היכולות ב-yes Action ב-22:00
מי זו אמריקה ב-yes Edge ב-22:00
מטבחי הגיהנום 16 בערוץ האוכל ב-22:15
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר בשירותי ה-VOD של HOT וסלקום TV וב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו