המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

17 על הקצה

חמש יריות באפלה, מהקבר לטומבסטון, 17 על הקצה, קובו – אגדה של סמוראי, פרקים אחרונים לעונה של פרויקט מסלול וחוקרות בשטח. ג'ון אוליבר, תיק חיי, קומנדו 6, פולדארק, חסידיסטוק, שטח הפקר, אביב או אייל, משחקי השף.

שלל מהנכר: קז'ואל – עונה רביעית ואחרונה לקומדיה החמודה של רשת הולו (בתחילת אוגוסט גם ב-HOT).

בנוסף פרק אחרון לעונה של דיאטלנד. וגם הרווקה, אלמנטרי, המושיעים (Salvation), של מי השורה הזאת, וונטוורת'.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, תיק חיי: חמש יריות באפלה
"מדובר בפרשה שאין בה כדי לבייש תסריט אימים קולנועי", כתבו השופטים על הפרשה שטלטלה את המדינה. ב-19 ביולי 2004, בעת שחזר לביתו ברמת השרון, ניגש אלמוני לבוש בגדי מאבטח לרכבו של השופט עדי אזר וירה לעברו חמישה כדורים. זו הייתה הפעם הראשונה שבה נרצח שופט בישראל. אבי נוימן, אז ראש אגף חקירות, ויוסי בניים, ראש אגף תשאול, היו בדיוק בהכנות לחופשת הקיץ. הם לא שיערו שהידיעה שיקבלו על גופת שופט ברמה"ש תהפוך לתיק חייהם. כשהתקבלו החדשות, הם דהרו לזירת האירוע כשאין קצה חוט בידיהם. ברכבו של השופט נמצא פתק, שבלבל אותם עוד יותר. רק כעבור שבעה חודשים של חקירה מאומצת, הגיעה נקודת מפנה בחקירה שהובילה אל הרוצח.

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT Action ב-20:25, מהקבר לטומבסטון
המשכון לפנטזיה המערבונית משנת 2013 בכיכובו של דני טרחו (מצ'טה). גוררו (טרחו) חוזר שוב מהמתים, והפעם בכדי לשמור על שריד גנוב, "ספר השטן", פריט עוצמתי שיכול לפתוח את שערי הגיהינום אם יגיע לידיים של כנופיית חיילים מושחתים.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, 17 על הקצה
פסטיבל הקולנוע של yes. קומדיית נעורים חמודה. ניידין (היילי סטיינפלד) היא מתבגרת אשר חייה בתיכון הופכים יותר בלתי נסבלים כאשר אחיה הגדול אהוב המשפחה, החתיך והמוצלח מתחיל לצאת עם חברתה הטובה ביותר של ניידין, כריסטה (היילי לו ריצ'רדסון). ניידין מרגישה בודדה מתמיד עד שחברות בלתי צפויה עם נער מתחשב נותנת לה תקווה שאולי זה לא סוף העולם אחרי הכל. עם היילי סטיינפלד, וודי הרלסון, בלייק ג'נר.

בנטפליקס, קובו: אגדה של סמוראי
סרט אנימצי מרהיב שהיה מועמד לפרס האוסקר לסרט האנימציה הטוב ביותר. קובו חי את חייו השקטים בכפר הנמצא על גדות הנהר ביפן. אורח חייו הרגוע מופר כאשר רוח נקמנית מהעבר מגיעה ומשנה לרעה את חייו. על מנת שיצליח להביס אותה, יוצא קובו למסע בעקבות חליפת שריון הקסמים שהייתה של אביו הסמוראי. עם קולותיהם של שרליז ת'רון, רוני מארה, ארט פרקינסון, מת'יו מקונוהיי.

ולא לשכוח:
פולדארק 4 בסלקום TV
פרק אחרון לעונה של פרויקט מסלול 14 ב-HOT3 ב-20:45
שטח הפקר בכאן 11 ב-21:00. חלקו השני של הריאיון בלעדי עם נחום מנבר, שהורשע בסיוע לאויב. בחשבון נפש מול המצלמה הוא מתאר את מעצרו הדרמטי, את קשריו עם השב"כ ואת העוול הגדול שלטענתו נגרם לו.
אביב או אייל בקשת 12 ב-21:00
משחקי השף 3 ברשת 13 ב-21:00
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes Oh ב-21:30
טין סטאר ב-HOT HBO ב-22:00
פרק אחרון לעונה של חוקרות בשטח ב-yes Action ב-22:00
קומנדו 6 עונה 2 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו