המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

חצי גמר מונדיאל 2018

חצי גמר מונדיאל – צרפת נגד בלגיה, בריגסבי הדוב, דני קולינס, רקדנים קטנים, סטנד אפ ביל מאהר, פרק אחרון לעונה של אריות הים. על הספקטרום, חוקרות בשטח, טין סטאר, פרויקט מסלול.

שלל מהנכר: הרווקה, המושיעים (Salvation), של מי השורה הזאת, וונטוורת', Drunk History, דיאטלנד.

חצי גמר מונדיאל 2018:
בכאן 11 ובכאן 511 ב-21:00, צרפת – בלגיה

בנטפליקס, רקדנים קטנים (Baby Ballroom)
עונה שנייה לסדרה התיעודית הבריטית, המספקת הצצה לעולם האכזרי של תחרויות ריקודים סלוניים לילדים – עולם שבו מדריכים שאפתנים, הורים גאים ופרפורמרים קטנטנים עובדים קשה על ליטוש צעדי הואלס ועושים הכול כדי לנצח.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וב-yes Oh ב-22:00, ביל מאהר: ספיישל סטנד אפ
הקומיקאי, הסטיריקן ומנחה הטלויזיה ביל מאהר מעלה את מופע הסטנד אפ ה-11 שלו עבור רשת HBO . המופע שצולם בטולסה, אוקלהומה, עוסק בפוליטיקה האמריקאית. השידור הליניארי ב-HOT: בשבת הקרובה ב-22:00.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, בריגסבי הדוב
פסטיבל הקולנוע של yes. קומדיה שהשתתפה בעשרות פסטיבלים, ביניהם סאנדנס, קאן, סידני, סיאטל, ריו ואף ירושלים, וצוינה כאחד מסרטי האינדי הטובים בארה"ב על ידי איגוד המבקרים האמריקאים. צעיר שהוחזק בניתוק מהעולם במשך שנים, נדהם לגלות שנחטף כשהיה תינוק ושתוכנית הטלוויזיה האהובה עליו נוצרה בעצם על ידי האנשים ששבו אותו. יחד עם חבריו החדשים, ולמרות התנגדות הוריו האמיתיים, הוא מחליט ליצור לה את פרק הסיום המושלם. עם קייל מוני, מארק האמיל, קלייר דיינס, אנדי סמברג.

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-22:00, דני קולינס
דרמה קומית המבוסס על סיפור אמיתי ביוגרפי בכיכובו של אל פצ'ינו. דני קולינס היה כוכב רוק גדול בשנות ה-70. היום הוא מוזיקאי המסרב להזדקן ומתעקש לנהל סגנון חיים פרוע. כאשר הוא מוצא במפתיע מכתב שכתב לו ג'ון לנון מלפני 40 שנה הוא מחליט לשנות את חייו ולקחת אחריות עליהם. הוא יוצא למצא את בנו שמעולם לא פגש ולנסות לפצות אותו על השנים שאבדו. עם ג'ניפר גארנר, אנט בנינג, מייקל קיין. ביים דן פוגלמן, יוצר "החיים עצמם וגם "טיפש, מטורף, מאוהב".

ולא לשכוח:
פרויקט מסלול 14 ב-HOT3 ב-20:45
הם גדולים בקשת 12 ב-21:00
על הספקטרום ב-yes Edge ב-21:30
טין סטאר ב-HOT HBO ב-22:00
חוקרות בשטח ב-yes Action ב-22:00
פרק אחרון לעונה של אריות הים ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו