המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

הגשר – עונה 4

הגשר, נבחרת הזיכרון המגניבה בעולם, גבר גבר 2, המתנה, קונדור, סיפורה של שפחה, הטופ מודל הבאה, אלמנטרי, שומרי האוצרות, ממלכת החיות, קוונטיקו, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, משחקי השף, הכרישים.

שלל מהנכר: האח הגדול, Strange Angel, Our Girl, Stath Lets Flats.

בסלקום TV, הגשר
העונה הרביעית והאחרונה עולה לשירות.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, נבחרת הזיכרון המגניבה בעולם
"אליפות העולם לזיכרון", המתקיימת מדי שנה, נחשבת לאחת התחרויות היותר קשות מבחינה מנטלית. הכלי החשוב ביותר של המשתתפים בה הוא המוח. לפי חוקי התחרות, המתחרים צריכים לשנן במהירות כמויות עצומות של מידע הפרוש על גבי קלפים – תמונות, שמות, דמויות, מילים ומספרים. אחרי זמן שנקבע מראש, הקלפים נלקחים מהם והם צריכים לכתוב אותם מחדש. הפעם – מהזיכרון בלבד. הסרט ליווה את ה"זכרנים" במשך חצי שנה בהכנות לתחרות ומשרטט את הדרמה הגדולה שהתרחשה בלונדון 2012, מאחורי הקלעים של התחרות המיוחדת הזאת, כשמומחי הזיכרון הוותיקים נאלצו להתמודד עם עלייתם של כוכבי זיכרון חדשים.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes2 ב-22:00, גבר גבר 2
קומדיה בכיכובם של מרק וולברג, וויל פארל, מל גיבסון, ג'ון לית'גו. לאחר שהתגברו על המתיחות ביניהם ומצאו את הנוסחה המושלמת לגידול משותף של ילדיהם, בראד ודאסטי מחליטים לאחד כוחות ולחגוג את חג המולד עם שתי המשפחות. אך הם עומדים להיתקל בבעיה לא צפויה – האבות שלהם. אביו הקשוח של דאסטי ואביו הרגיש של בראד מגיעים בדיוק בזמן הנכון כדי להפוך את החג לבלגן אחד גדול.

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-22:00, המתנה
סרט מתח ומסתורין, שהוא סרטו הראשון כבמאי של השחקן ג'ואל אדגרטון ('גטסבי הגדול', 'חוקי הפשע') שכתב, ביים ונתן לעצמו את תפקיד ה"קריפ" בסרט. סיימון ורובין (ג'ייסון בייטמן, רבקה הול) הם בני זוג צעיר שחייהם הולכים לפי מסלול מוגדר ומסודר, עד שמפגש מקרי עם גורדו (אדגרטון), מכר מעברו של סיימון, מטלטל את חייהם. הוא מביא מתנות מסתוריות ומגלה סוד נוראי על מה שהיה בינו לבין סיימון לפני 20 שנה, עובדה הגורמת לרובין לערער את הכרותה עם הקרוב אליה ביותר – בעלה.

ולא לשכוח:
קוונטיקו 3 בסלקום TV ופרטנר TV
ממלכת החיות 3 בסלקום TV ופרטנר TV
אלמנטרי 6 ב-yes VOD
הטופ מודל הבאה 21 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00
הכרישים בקשת 12 ב-21:00
משחקי השף 3 ברשת 13 ב-21:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-21:57
סיפורה של שפחה 2 ב-HOT HBO ב-22:00
שומרי האוצרות 4 ב-yes Action ב-22:00
קונדור ב-yes Edge ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו