המלצת היום – שבת, ערב ט' באב

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

קילג'ויס – עונה 4

מתנקש אמריקאי, אני זוכר, דטרויט פיסטונס – ילדים רעים, נקודת פריצה, הנדבן, מחוץ לזמן, ההונאה, החיפוש אחר פליני, NCIS ניו אורלינס, שוטרים בדם, NCIS.

שלל מהנכר: קילג'ויס (Killjoys) – עונה רביעית לסדרת המד"ב של SyFy (בהמשך גם בנטפליקס ישראל).

מגורש (Outcast) – עונה שלישית לדרמת האימה של סינמקס על אדם שמחפש תשובות לדיבוק העל טבעי שמלווה אותו כל חייו (בהמשך גם ב-yes).

וינונה ארפ (Wynonna Earp) – עונה שלישית לסדרת הפנטזיה של SyFy על עלילותיה של ציידת השדים (בהמשך גם בנטפליקס).

Stan Lee's Lucky Man – עונה שנייה לסדרת גיבור העל הבריטית בכיכובו של ג'יימס נסביט.

בנוסף קוונטיקו.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-14:00, דטרויט פיסטונס: ילדים רעים
מעט קבוצות בהיסטוריה של הכדורסל עוררו כל כך הרבה תגובות רגשיות כמו קבוצת ה"דטרויט פיסטונס". הסרט מספר על התקופה שלפני השתלטות הסלטיקס והלייקרס על הליגה, התקופה בה קבוצת הדטרויט פיסטונס היתה בשיאה ונודעה לשמצה בגלל המשחק האגרסיבי והאלים של שחקניה.

סרטים:

ב-yes4 וב-HOT Gold ב-22:00, מתנקש אמריקאי
מותחן אקשן. לאחר שאשתו נרצחה בפיגוע טרור, מיץ' ראפ (דילן אובריין) הופך אובססיבי בנוגע לארגוני טרור ומתגייס ל-CIA. שם, לאחר הכשרה ראשונית הוא מקבל הזדמנות להיות חלק מיוזמה מסווגת ולהצטרף לקבוצה המתמחה בחיסול בכירי ארגוני טרור, קבוצה המוכשרת מקצועית על ידי סוכן חשאי ותיק (מייקל קיטון). במקביל, מתנקש הידוע בכינוי "רוח רפאים" (טיילור קיטש) שם את ידו על פצצת אטום ומאיים להביא לפריצתה של מלחמה במזרח התיכון והעולם כולו. גם עם יוסף סוויד, מוחמד בכרי.

בכבלים,
ב-HOT Drama ב-11:55, הנדבן
דרמה בכיכובו של ריצ'רד גיר. פראני (גיר) הוא אדם אמיד המרגיש אשם במותם של זוג חברים נשוי מעברו. הדבר מוביל לכך שהוא מתערב בחייה של בתם של הזוג (דקוטה פנינג) ובעלה הטרי (תיאו ג'יימס), אך החברות ביניהם מתערערת ומקבלת כיוון שלילי כאשר האובססיה שלו כלפיהם גוברת.

ב-HOT Gold ב-13:25, אני זוכר
מותחן בבימויו של אטום אגויאן ובכיכובם של כריסטופר פלאמר ומרטין לנדאו המנוח. זאב גוטמן (פלאמר) ניצול שואה מאושוויץ, מבוגר עם דמנציה החי בבית אבות בניו יורק, שומע מניצול שואה נוסף (מרטין לנדאו) על קצין אס אס שהרג את משפחותיהם והצליח להימלט לצפון אמריקה תחת שם בדוי. בעקבות שכנוע של חברו הוא מחליט לצאת למסע חיפוש אחר האדם דרצח את משפחתו בשואה, במטרה להרוג אותו. גם עם קים רוברטס, ברונו גנץ.

ב-HOT Drama ב-15:25, מחוץ לזמן
ריצ'ארד גיר באחד התפקידים המאתגרים ביותר בקריירה הארוכה שלו, מגלם הומלס שלא מצליח לקבל דיור ציבורי זמני ונאלץ להסתובב ברחובות ולהתאשפז בבית מחסה גדול במנהטן. מפגש מקרי מעורר אצלו תקווה לעתיד אחר. עם כוחות חדשים, הוא יוצא לאתר את בתו ולהתפייס עמה אחרי שנים רבות של נתק מוחלט. ביים אורן מוברמן.

ב-HOT Gold ב-16:45, ההונאה
ארתור דנינג (אנתוני הופקינס) הוא הבעלים של חברת תרופות ענקית האובססיבי כלפי אשתו. כשאשתו פוגשת חבר מן העבר, עורך דין צעיר (ג'וש דוהאמל), היא מעבירה לו מסמכים המצביעים על עיוות נתונים במחקרים רפואיים של תרופות. עורך הדין השאפתן מתייעץ עם הבוס שלו (אל פצ'ינו) ומחליט לצאת למלחמה בלי לדעת שהוא נכנס ללב קונספירציה גדולה, ומוצא עצמו במהרה מעורב בסחיטות ושחיתויות. גם עם אליס איב, גלן פאוול.

ב-HOT Drama ב-18:55, החיפוש אחר פליני
דרמה רומנטית על אהבה לקולנוע ותשוקה בוערת בלב צעיר. לוסי (קסניה סולו), צעירה מעיירה קטנה באוהיו אוהבת סרטים אך לא את המציאות הרגילה. כאשר היא מגלה את סרטיו של הבמאי פדריקו פליני היא יוצאת למסע יפהפה ברחבי באיטליה במטרה למצא אותו. גם עם מריה בלו.

ב-HOT Gold ב-23:50, נקודת פריצה
רימייק לסרט האקשן משנות ה-90. ג'וני יוטה, סוכן FBI צעיר, חודר כסוכן סמוי לקבוצת אתלטים המתמחה בפעלולי אקסטרים מסוכנים, ומנצלת את כישוריה יוצאי הדופן כדי לשדוד כסף השייך לתאגידים רבי השפעה. מצד אחד עליו להביאם לדין, ומצד שני קשה לו שלא להתמכר להתפרצות האדרנלין שנלווית לסכנה. עם לוק ברייסי, אדגר רמירז, ריי ווינסטון, תרזה פאלמר.

ולא לשכוח:
שוטרים בדם 7 ב-HOT Zone ב-20:15
NCIS ניו אורלינס 4 ב-HOT Zone ב-21:00
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו