המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

בלגיה – אנגליה

מונדיאל 2018 – בלגיה נגד אנגליה, לוגאן לאקי, שליחות קטלנית ג'נסיס, הטבח בצפון אירלנד, שחור או לבן, להיפרד כל פעם מחדש, הכרטיב, ליילה ואיב, הדירה, גאווה ודעה קדומה וזומבים, לזרום עם זה, סטנד אפ ביל מאהר, פרק אחרון לגמרי של בחורה חדשה, ללא מילים, הגולדברגים, במשפחות הכי טובות, המיק, איש משפחה, האיש האחרון בעולם, קריקטורה של נשיא, ספר האורחים, NCIS ניו אורלינס, שוטרים בדם, NCIS, האח הגדול, גב האומה, משחקי השף, אביב או אייל.

שלל מהנכר: Keeping Faith – דרמה וולשית ששודרה במולדתה בדצמבר וכעת הגיעה ל-BBC וזמינה היכן שאמורה להיות זמינה. דרמת פשע בכיכובה של איב מיילס (קלייר המנג'סת מהעונה השנייה של "ברודצ'רץ'"), המגלמת עורכת דין מעיר וולשית קטנה, הנאלצת לקצר את חופשת הלידה שלה אחרי שבעלה ושותפה העסקי נעלם. בעוד סודות הולכים ונחשפים, פיית' נאלצת להיאבק כדי להגן על משפחתה ועל שפיותה.

בנוסף קוונטיקו.

בכאן 11 ובכאן 511 ב-17:00, מונדיאל 2018: בלגיה – אנגליה
המשחק על המקום השלישי.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-14:00, הטבח בצפון אירלנד
ניו ג'רזי, 18 ביוני 1994. אצטדיון הג'יאנטס היה מוצף בצבע הירוק כשאוהדי הכדורגל האירים הגיעו לצפות במשחק הפותח של גביע העולם בכדורגל נגד איטליה. מצב הרוח המחשמל היה משותף לתומכים שצפו במשחק באיצטדיון ולאלו שצפו בו בפאב קטן בצפון אירלנד. זמן קצר לאחר תחילת המחצית השנייה, שני גברים רעולי פנים פרצו לתוך הבר ורצחו שישה גברים חפים מפשע. מתקפת טרור אכזרית זו היוותה סמן לנקודת המפנה בסכסוך בצפון אירלנד. נקודת מפנה שתסתיים בסופו של דבר בקריאה של שני הצדדים להפסקת אש רק לאחר כמה שבועות. בימוי: אלכס גיבני.

בכבלים,
ב-HOT HBO ב-22:00, ביל מאהר: ספיישל סטנד אפ
הקומיקאי, הסאטיריקן ומנחה הטלויזיה ביל מאהר מעלה את מופע הסטנד אפ ה-11 שלו עבור רשת HBO . המופע שצולם בטולסה, אוקלהומה, עוסק בפוליטיקה האמריקאית.

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-10:40, שחור או לבן
דרמה המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובם של קווין קוסטנר, אוקטביה ספנסר ואנתוני מאקי. אליוט הוא סב אלמן שבפתאומיות מוצא את עצמו מגדל את נכדתו כהת העור האהובה לאחר מות בתו. סבתה של הילדה מצד האב שלא מוכנה להשלים עם העובדה שגבר לבן בודד יגדל את נכדתה ויוצאת למאבק משפטי נגדו. על אף הכוונות הטובות והאהבה לילדה משני הצדדים, צריך לגשר על השוני הגדול בין שתי השקפות העולם.

ב-HOT Drama ב-13:05, להיפרד כל פעם מחדש
רבקה (ז'ולייט בינוש) היא צלמת מקצועית מהטובות בעולם בתחומה, שהוא בעיקר צילומים באזורי לוחמה מסוכנים. כאשר היא מוצאת את עצמה בבית חולים בחזרה במולדתה באירלנד לאחר שכמעט נהרגה על ידי מחבלת מתאבדת שצילמה, היא מתחילה להבין שבמקצוע שהיא כל כך אוהבת יש סיכון ממשי לא רק לחייה אך גם לשלמות ותקינות חיי משפחתה. בעלה ובתה מתעמתים איתה ומבקשים ממנה לבחור בין המקצוע המסוכן לבין משפחתה. גם עם ניקולאי קוסטר-וולדאו.

ב-HOT Drama ב-16:55, הכרטיס
דרמה שכתב וביים יליד ישראל עידו פלוק. ג'יימס (דן סטיבנס, כוכב הסידרה "לגיון") הוא אדם עיוור מילדות החי עם אשתו וילדו. לפתע מקבל ג'יימס את ראייתו חזרה, שכן הגידול שלחץ על עצבי הראייה התגמד באורך מפתיע. במהרה הוא מפתח אובססיה לדברים השטחיים ונכנס למערבולת של רדיפה אחר ההצלחה אשר מסכנת את היציבות בחייו. גם עם מאלין אקרמן, אוליבר פלאט.

ב-HOT Gold ב-18:35, ליילה ואיבה
ויולה דייוויס וג'ניפר לופז מככבות בדרמת פשע מלאת מסתורין, דילמות מוסריות ואלימות. שתי אימהות שילדיהן נורו למוות ונפגשות בקבוצת תמיכה של אימהות אבלות, מחליטות לצאת יחד בכדי לנקום את מות בניהן, מאחר שהן מבינות שקיימת אפליה גזענית של הרשויות והתעלמות שלהן מתיקים מסוימים.

ב-HOT Gold ב-20:10, הדירה
הארכיטקט וינסנט סטיבנס (קארל אורבן) תכנן בניין חדש ומפואר והחליט שיקצה דירת פנטהאוז אחת לו ולחמשת חבריו הנשואים בכדי שיוכלו לנהל בחשאי ובלי דאגות את הרומנים שלהם. כאשר הם מגלים יום אחד גופת אישה מסתורית כבולה למיטה הם מתחילים להתווכח לגבי מי אחראי לכך והחברות בניהם מתחילה להיסדק. גם עם מתיאס שואנארטס, ג'יימס מרסדן.

ב-HOT Gold ב-23:40, גאווה ודעה קדומה וזומבים
שילוב בין אימה לפעולה ורומנטיקה, המבוסס על ספרו של סת' גרהם-סמית' באותו השם. סיפורה של אליזבת בנט (לילי ג'יימס) ואחיותיה החיות במציאות אלטרנטיבית של אנגליה של המאה ה-19. בזמן שאמן של הבנות לוחצת עליהן להתחתן עם גבר עשיר, הבנות לומדות להגן על עצמן מאיום הולך וגדל של וירוס קטלני ההופך בני אדם לזומבים. גם עם ג'ק יוסטון, סם ריילי, בלה היתקוט, אלי באמבר.

בלוויין,
ב-yes2 ב-22:00, שליחות קטלנית: ג'נסיס
אתחול לסדרת "שליחות קטלנית" בכיכובם של ארנולד שוורצנגר, אמיליה קלארק וג'יי קיי סימונס. כאשר ג'ון קונור שולח את סמל קייל ריס חזרה לשנת 1984 במטרה להגן על שרה קונור ולהבטיח את עתידה, תפנית בלתי צפויה של אירועים יוצרת ציר זמן שבור שבו העבר השתנה. כעת, ריס מוצא את עצמו בגרסה חדשה ולא מוכרת מעברו, שבה הוא מתמודד עם בעלי ברית לא מוכרים, בהם המחסל, אויבים חדשים ומסוכנים, ומשימה חדשה ובלתי צפויה כדי לאתחל את העתיד.

ב-yes3 ב-22:00, לזרום עם זה
קומדיה איטלקית בכיכובם של טוני סרבילו, ורוניקה אשגווי. מצבו הבריאותי של פסיכיאטר ותיק מאלץ אותו להוריד במשקל. על מנת להצלחה במשימה הוא נעזר במאמנת אישית צעירה, שהקשר עמה מוביל להרפתקה בלתי צפויה.

ב-yes4 ב-22:00, לוגאן לאקי
סטיבן סודרברג חוזר בקומדיית פשע על שני אחים לא מוצלחים במיוחד, האחד בלי יד והשני צולע, החוברים יחדיו לאסיר בדימוס חובב חומרי נפץ, במטרה לבצע שוד נועז בזירת מרוצי המכוניות של נאסק"ר. עם צ'אנינג טאטום, אדם דרייבר, דניאל קרייג, קייטי הולמס.

ולא לשכוח:
ללא מילים 2 ב-yes Comedy ב-17:25
פרק אחרון לגמרי של בחורה חדשה 7 ב-yes Comedy ב-17:50
הגולדברגים 5 ב-yes Comedy ב-18:15
במשפחות הכי טובות 3 ב-yes Comedy ב-18:40
המיק 2 ב-yes Comedy ב-19:05
איש משפחה 16 ב-yes Comedy ב-19:30
האיש האחרון בעולם 4 ב-yes Comedy ב-19:55
שוטרים בדם 7 ב-HOT Zone ב-20:15
NCIS ניו אורלינס 4 ב-HOT Zone ב-21:00
אביב או אייל בקשת 12 ב-21:15
קריקטורה של נשיא ב-yes Comedy ב-21:10
האח הגדול ברשת 13 ב-21:15
גב האומה בערוץ עשר 14 ב-21:15
משחקי השף ברשת 13 ב-21:35
ספר האורחים ב-yes Comedy ב-21:40
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו