המלצת היום – שני

Published by in כללי on יולי 30th, 2018

ברוס וויליס על הגריל

הכוכב הכחול, ברוס וויליס על הגריל, 17 על הקצה, חרבו של גאי, פרקים אחרונים של אש נגד כוחות הרשע ונעלמת. שטוקהולם, אדמת הפקר, חפצים חדים, יורשים, ג'ון אוליבר, מטבחי הגיהנום, מי זו אמריקה, בעלי היכולות, פנים אמיתיות, המרדף, אביב או אייל, משחקי השף.

שלל מהנכר: הרואסט של ברוס וויליס (פירוט בהמשך), פרק אחרון לעונה של פולדארק. וגם חפצים חדים, יורשים (Succession), ג'ון אוליבר, ההיסטוריה של הקומדיה, גוונים של כחול, Claws, פריצ'ר, בלתי נשכח (Unforgotten).

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, הכוכב הכחול 2
הזדמנות נוספת לעונה השנייה של סדרת החובה זוכת פרס האמי, מבית היוצר של ה-BBC, שעונתה הראשונה שודרה בשנת 2001 (ועונתה השנייה כבר שודרה פעמיים בכאן 11). הסדרה לוקחת את הצופים להרפתקה קסומה ברחבי החלקים הכי גדולים והכי פחות ידועים בעולם – האוקיינוסים. סדרת הטבע בהגשתו של סר דיוויד אטנבורו סוקרת את הגילויים המדהימים, מהימים הקפואים בקטבים ועד המים הכחולים הפעלתניים של שוניות האלמוגים. היא חושפת מקומות חדשים, דמויות כריזמטיות חדשות והתנהגויות יוצאות מן הכלל, דרך צילומים מרהיבים מעוררי פליאה באיכות HD. לא להחמיץ.
שידור יומי בימים ב'-ד'.

ב-HOT Comedy Central ב-22:30, ברוס וויליס על הגריל
יום אחרי השידור בארה"ב – כוכב הקולנוע, שציין השנה 30 שנים ללהיט הפריצה שלו, "מת לחיות", זוכה להפוך למטרה ללעג ובדיחות מצד שלל חברים, קולגות ואקסית אחת בספיישל צלייה. אל מנחה הספיישל ג'וזף גורדון-לוויט (שגילם את הגרסה הצעירה של וויליס ב"לופר"), מצטרפים גם זוכה אדוארד נורטון ("ממלכת אור הירח"), כוכב ה-NBA בדימוס דניס רודמן, גורו הלייף-סטייל מרת'ה סטיוארט, הקולגה לשעבר סיביל שפרד ("בלשים בלילה"), ניקי גלייזר, ליל ריי האוורי, דום איררה, קווין פולאק, ג'ף רוס, וגם אשתו לשעבר של וויליס, דמי מור, שהפתיעה אותו בהופעת אורח.

בנטפליקס, חרבו של גאי: האנימציה (Swordgai: The Animation)
עונה שנייה לסדרת האנימה. בחור צעיר הופך להיות בעליה של חרב מהשאול. כעת, כשגורל האנושות בידו, הוא מפעיל את כוחה השטני של החרב נגד אויביו.

סרטים:

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום, The Edge of Seventeen
ב-yes הוא מתורגם כ-"17 על הקצה"
ב-HOT הוא "17 עד הסוף"
בסלקום "כמעט 18"
קומדיית נעורים חמודה. ניידין (היילי סטיינפלד) היא מתבגרת אשר חייה בתיכון הופכים יותר בלתי נסבלים כאשר אחיה הגדול אהוב המשפחה, החתיך והמוצלח מתחיל לצאת עם חברתה הטובה ביותר של ניידין, כריסטה (היילי לו ריצ'רדסון). ניידין מרגישה בודדה מתמיד עד שחברות בלתי צפויה עם נער מתחשב נותנת לה תקווה שאולי זה לא סוף העולם אחרי הכל. עם היילי סטיינפלד, וודי הרלסון, בלייק ג'נר.

ולא לשכוח:
יורשים בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-21:00 וב-yes Oh ב-23:00
חפצים חדים בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO וב-yes Oh ב-22:00
המרדף בכאן 11 ב-21:00
אביב או אייל בקשת 12 ב-21:00
משחקי השף ברשת 13 ב-21:00
אדמת הפקר 3 ב-AMC ב-21:00
פנים אמיתיות בערוץ עשר ב-21:15
שטוקהולם בכאן 11 ב-22:00
בעלי היכולות ב-yes Action ב-22:00
מי זו אמריקה ב-yes Edge ב-22:00
מטבחי הגיהנום 16 בערוץ האוכל ב-22:15
פרק אחרון לגמרי של אש נגד כוחות הרשע 3 ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לעונה של נעלמת (Save Me) ב-yes Edge ב-22:30
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר בשירותי ה-VOD של HOT וסלקום TV וב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו