המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

חפצים חדים

חפצים חדים, אביב או אייל, שווה מעקב, המרדף, פגישה עם רוני קובן, בואי הביתה, אדמת הפקר, יורשים, מטבחי הגיהנום, אש נגד כוחות הרשע, בעלי היכולות, עין הרע, מעבר לזמן, משחקי השף.

שלל מהנכר: שנות האלפיים (The 2000s) – סדרת המופת התיעודית של CNN, שעקבה אחרי כל עשור מאז שנות השישים, חוזרת עם עונה חדשה (בהמשך גם בכאן 11 ובסלקום TV). עונה רביעית של הדרמה הבלשית האוסטרלית Jack Irish, בכיכובו של גאי פירס.

בנוסף חפצים חדים (Sharp Objects; פירוט בהמשך). וגם Ghosted, יורשים (Succession), גוונים של כחול, פוזה, פולדארק, Claws, פריצ'ר, רובוט צ'יקן.

בכאן 11 ב-21:00, המרדף
עונה חדשה לשעשועון.

בקשת 12 ב -21:00, אביב או אייל
אביב גפן ואייל גולן, ענקי המוזיקה הישראלית, מתחרים ראש בראש על מציאת התגלית המוזיקלית הבאה של ישראל. בתפקיד הבוררת והשופטת – מירי מסיקה. רק אחד יזכה להכתיר את 'תגלית השנה'. מי זה יהיה? אביב או אייל?

בכאן 11 ב-22:00, פגישה עם רוני קובן
הפעם מתארח דן שילון, החוזר לשידורי הספורט הגדולים שהוביל בשנות השבעים – נבחרת ישראל במונדיאל 1970 והטבח בספורטאים הישראלים במינכן 72׳, ומספר לרוני קובן מה באמת קרה מאחורי הקלעים.

בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO וב-yes Oh ב-22:00, חפצים חדים
שיתוף פעולה בין היוצרת מרטי נוקסון ("UnREAL"), הבמאי המועמד לאוסקר, ז'אן מארק ואלה (שביים את העונה הראשונה של "שקרים קטנים גדולים") ורשת HBO, מביא אל המסך מיני-סדרה בת שמונה פרקים המבוססת על רב המכר של ג'יליאן פלין ("נעלמת"). איימי אדאמס מככבת בתפקיד הראשי ככתבת רדופת טראומת ילדות קשה, שחוזרת לעיר הולדתה כדי לחקור את פרשת הירצחן של שתי ילדות. עוד מככבים כריס מסינה ("מינדי", "ארגו") ואליזבת פרקינס ("העשב של השכן").

בנטפליקס, שווה מעקב (Follow This)
סדרת דוקו-ריאליטי חדשה. כתבי אתר 'באזפיד' מסקרים נושאים כמו תופעות אינטרנט מוזרות או תחנות מוסדרות להזרקת סמים בפיקוח.

ולא לשכוח:
יורשים בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-21:00 וב-yes Oh ב-23:00
מעבר לזמן (The Crossing) בסלקום TV
עין הרע בסלקום TV
משחקי השף ברשת 13 ב-21:00
אדמת הפקר 3 ב-AMC ב-21:00
בעלי היכולות ב-yes Action ב-22:00
בואי הביתה ב-yes Edge ב-22:00
מטבחי הגיהנום 16 בערוץ האוכל ב-22:15
אש נגד כוחות הרשע 3 ב-yes Action ב-22:45
נעלמת (Save Me) ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו