המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 02/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

בואי הביתה

בואי הביתה, מונדיאל 2018, איט גירלז, 70 שנה אחרי, לאמן את אנדרה אגאסי, אדמת הפקר, יורשים, ג'ון אוליבר, מטבחי הגיהנום, אש נגד כוחות הרשע, בעלי היכולות, עין הרע, מעבר לזמן, משחקי השף.

שלל מהנכר: כוח – עונה חמישית לדרמת ההיפ הופ בהפקת 50 סנט (בהמשך גם ב-HOT). בנוסף פרק אחרון לעונה של Instinct. וגם יורשים (Succession), ג'ון אוליבר, גוונים של כחול, פוזה, פולדארק, מת על הבמה (I'm Dying Up Here), הרומן, Claws, פריצ'ר, אדמת הפקר (Into the Badlands), רובוט צ'יקן.

מונדיאל 2018:
בכאן 11 ב-17:00, ברזיל – מקסיקו
בכאן 11 ב-21:00, בלגיה – יפן
המשחקים ישודרו גם ב-4K באפיק 511

בכבלים,
ב-HOT בידור ישראלי ב-19:00, ITGIRLS#
עונה רביעית וחדשה. השנה מובילות את העונה ארבע בנות חדשות: עדן פינס, הדוגמנית הבינלאומית המפורסמת שמשגעת את המדינה; ליבר בלילתי, נסיכה אמיתית עם אטיטוד, יצרנית תוכן ברשתות החברתיות והבת של מעצבת האופנה ברטה; ספיר אביסרור, מעצבת ובעלת המותג SAP עם פה גדול, גבות חד פעמיות ובלי פילטרים; ואיב קורשיא, אירופאית צעירה עם ניחוחות מפריז ובעלת המותג Stunzzied Club. ימים ב'-ד'.

ב-HOT8 ב-21:00, 70 שנה אחרי
סדרת סרטים קצרים של תלמידי ביה"ס לקולנוע באוני' ת"א החוזרים למגילת העצמאות ובוחנים את קו התפר שבין החזון למציאות. 70 שנה חלפו מאז התקבצו בביתו של מאיר דיזנגוף בשדרות רוטשילד בתל אביב מנהיגי האומה הצעירה וחתמו על מגילת העצמאות. הטקסט הממלכתי, אשר נתן ביטוי לערכים היהודיים והאוניברסליים שעליה תהיה מושתתת המדינה שתקום, נבחן היום דרך עיניים צעירות. דרך משפטי המגילה השונים שעיצבו את חזון המדינה עם הקמתה ונתנו ביטוי להיסטוריה של העם היהודי, חיפשנו לשרטט פרופיל עכשווי של מדינת ישראל בשנת 2018. הסדרה מכסה מגוון נושאים הלקוחים מתוך ערכי המגילה ומבטאים ערכי יסוד בזהות החברה הישראלית. הסרטים מציגים סיפורים אנושיים שעוסקים בסוגיות חברתיות החקוקות בערכי מגילת העצמאות. ביניהם: יחסי דת ומדינה, קליטת עליה, שוויון זכויות וזכויות האזרח בישראל.

בלוויין,
ב-yes Edge ב-22:00, בואי הביתה
דרמה חדשה בשלושה חלקים מבית ה-BBC, מהיוצרים של "עמק האושר" ו"בידיים טובות", בכיכובם של כריסטופר אקלסטון ("דוקטור הו", "סוג א'") ופאולה מלקומסון ("ריי דונובן", "דדווד"). גרג ומארי היו נשואים במשך 19 שנים, כאשר בלי שום סיבה נראית לעין מארי עזבה את גרג ואת ילדיהם. שנה מאוחר יותר, גרג מתמודד עם גידול שלושת ילדיו לבד ובעיקר עם הבדידות, הגעגועים העזים לאשתו והשאלה המנקרת סביב סיבת עזיבתה. האם יצליח אי פעם להמשיך הלאה כשהוא לכוד בעבר? מה באמת עובר על מארי שעזבה את אהוביה ובחרה לגור כמה רחובות מהם בגפה, ומדוע קיבלה החלטה כה משמעותית שתשנה את חיי משפחתה לעד?

ב-yes דוקו ב-22:00, לאמן את אנדרה אגאסי
סיפורו של ניק בולטיירי, המאמן הכי שנוי במחלוקת של עולם הטניס. באקדמיה לטניס של ניק בולטיירי עברו דורות רבים של אלופי טניס, ביניהם פיט סמפארס, ונוס וסרינה וויליאמס, מריה שראפובה ומוניקה סלש, אך השחקן שנחשב לבן טיפוחיו הרשמי היה אנדרה אגאסי, זוכה ה"גולדן סלאם". בולטיירי, שמעולם לא למד לאמן טניס באופן רשמי, שם דגש באקדמיה על החוסן המנטלי של שחקניו, לעתים אף על חשבון לימוד הטכניקה של משחק הטניס. מהסיבה הזו הצליח לעורר הדים ולהעלות תהיות – האם נחשב לגאון או ל"עריץ"? האם שימש כדמות אב לשחקנים שלו או העדיף לשסות אותם אחד בשני, בחר בשחקנים מסוימים על פני אחרים והזניח בכך מאות שחקנים אלופים לעתיד? הסרט המסקרן החדש, בבימויו של ג'ייסון קוהן ("מנדה באלה – ברזיל בוערת"), מביא את סיפורו המדהים של בולטיירי, לצד ראיונות עם הכוכבים הגדולים של עולם הטניס, בהם ג'ים קורייר ובוריס בקר. לאורך הסרט משולבים כמה מן המשחקים המרתקים ביותר, שהיוו נקודות מפנה בתולדות הטניס, ומוכיחים את השינויים שעבר בולטיירי בנאמנויות שלו כלפי תלמידיו.

ולא לשכוח:
יורשים בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-21:00 וב-yes Oh ב-23:30
מעבר לזמן (The Crossing) בסלקום TV
עין הרע בסלקום TV
משחקי השף ברשת 13 ב-21:00
אדמת הפקר 3 ב-AMC ב-21:00
בעלי היכולות ב-yes Action ב-22:00
בואי הביתה ב-yes Edge ב-22:00
מטבחי הגיהנום 16 בערוץ האוכל ב-22:15
אש נגד כוחות הרשע 3 ב-yes Action ב-22:45
נעלמת (Save Me) ב-yes Edge ב-23:00
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר בשירותי ה-VOD של HOT וסלקום TV וב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו