המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

חללח אינסופי

חלל אינסופי, קינגסמן 2, להתראות גרמניה, מכללת הסיכוי האחרון, המטרה לונדון, אב השנה, חסרת פחד, קרדינל, על הכוונת.

שלל מהנכר: Suits – עונה שמינית וחדשה בלי מייגן מרקל ופטריק ג'. אדמס (שמגלם את מייק), אבל עם קתרין הייגל ("האנטומיה של גריי") המצטרפת לקאסט (בהמשך גם ב-yes).

שלג צח (Snowfall) – עונה שנייה לדרמת הפשע של FX על סצנת הסמים של לוס אנג'לס בשנות ה-80 (בהמשך גם ב-yes).

Trial & Error: Lady Killer – עונה שנייה לסדרת הפשע הקומית המעולה של NBC, הפעם כריסטין צ'נוות ("אלים אמריקאים") בתפקיד הנאשמת. שני פרקים.

בנוסף פרק אחרון לגמרי של Girlfriends' Guide to Divorce. וגם The Four: Battle for Stardom, Take Two, שני פרקים של מרלון (Marlon), על הכוונת (Shooter), מלכת הדרום, American Woman, Marvel's Cloak & Dagger, קרב הליפסינק, נאשוויל, Keeping Faith.

בנטפליקס, מכללת הסיכוי האחרון (Last Chance U)
עונה שלישית לסדרה התיעודית היפה של נטפליקס.

בנטפליקס, חלל אינסופי (Final Space)
קומדיית אנימציה מד"בית חדשה של TBS בהפקת קונאן אובריאן (שתוכניתו משודרת באותה רשת), שלאורך פרקיה מגוללת את סיפורו של אסיר שמרצה תקופת מאסר בחלל הפוגש חייזר חמוד שמסוגל להשמיד כוכבי לכת. השניים יוצאים להרפתקה בין-כוכבית במטרה להציל את היקום. בין המדבבים פרד ארמיסן, דיוויד טננט, סטיבן יאון ("המתים המהלכים"), רון פרלמן ואולן רוג'רס, שגם יצר את הסדרה.

סרטים:

קינגסמן: מעגל הזהב

בלוויין,
ב-yes2 ב-22:00, קינגסמן: מעגל הזהב
המשך לקומדיית האקשן המצליחה של מת'יו ווהן. כשמתקפת פתע מחריבה את מפקדת קינגסמן, הסוכנים שנותרו חוברים לארגון ריגול אמריקאי מובחר, וביחד הם יוצאים להביס את האויב המסוכן. עם טארון אגרטון, קולין פירת', צ'אנינג טייטום, האלי ברי, ג'וליאן מור, ג'ף ברידג'ס.

ב-yes3 ב-22:00, להתראות גרמניה
ב-1946 חבורה של יהודים, ניצולי המלחמה, ממתינה במחנות העקורים שהקימו האמריקאים למסמכי הגירה. אחד מהם הוא דוד ברמן, ששרד את המחנות כי ידע לספר בדיחות, ועכשיו הוא אוסף חבורה של פליטים כמוהו ויוצא למכור לגרמנים מצעים ורגשות אשם. בדרך הוא צריך להתמודד עם חשדות לגבי העבר המפוקפק שלו, וחוקרת אמריקאית שלא תמיד מצליחה להבין מה המלחמה יכולה לעשות לאנשים. עם מוריץ בלייבטראו, אנטיה טראו, מארק איווניר.

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-22:00, המטרה: לונדון
סרט המשך לאקשן "המטרה: הבית הלבן", בכיכובם של ג'רארד באטלר, ארון אקהרט, מורגן פרימן ואלון אבוטבול. נשיא ארה"ב ואנשיו מגיעים להלוויית ראש הממשלה הבריטי בלונדון. מה שמתחיל כאירוע שקט ומאובטח הופך לקטלני, כאשר הנשיא מוצא עצמו בחזית הסכנה כשמזימת התנקשות אכזרית מאיימת להחריב את הבירה הבריטית.

בנטפליקס, אב השנה (Father of the Year)
קומדיה בכיכובו של דיוויד ספייד. שני בוגרי קולג' מתווכחים בוויכוח עתיק היומין: איזה אבא ינצח אם ילכו מכות. אלא שהוויכוח יוצא מכלל שליטה כאשר שני האבות האידיוטים שלהם לוקחים את הקרב ברצינות, מה שמוביל לאובדן עבודה, הרס מערכות יחסית והתפכחות של ילדיהם, שקולטים מי הם אבותיהם באמת. גם עם נאט פקסון.

ולא לשכוח:
על הכוונת (Shooter) עונה 3 בנטפליקס
חסרת פחד בכאן 11 ב-22:25
קרדינל 2 בכאן 11 ב-23:20

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו