המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

תוצרת אמריקה

חסרת פחד, קרדינל, תוצרת אמריקה, המגדל האפל, סטנד אפ ג'ים ג'פריס, מכת סוכר, קפטן תחתונים, בדרך אליה, כולם חוזרים הביתה, כדורים תועים, על הכוונת.

שלל מהנכר: וגם The Four: Battle for Stardom, שני פרקים של מרלון (Marlon), על הכוונת (Shooter), מלכת הדרום, American Woman, Marvel's Cloak & Dagger, Girlfriends' Guide to Divorce, קרב הליפסינק, נאשוויל.

בנטפליקס, מכת סוכר (Sugar Rush)
תחרות ריאליטי-אפייה חדשה. קאפקייקס משובחים, ממתקים מפונקים ועוגות מפוארות. כדי לזכות בתחרות האפייה הזו צריך לחשוב מהר – ולאפות עוד יותר מהר. ארבעה צוותים של אופים מוכשרים מתחרים זה נגד זה – ונגד השעון – במרוץ על הקינוח המנצח. המצרך הכי חשוב בתחרות: הזמן.

בנטפליקס, ג'ים ג'פריס: עכשיו זה אני (Jim Jefferies: This Is Me Now)
ספיישל סטנד אפ חדש של הקומיקאי האוסטרלי.

בנטפליקס, הרפתקאותיו המדהימות של קפטן תחתונים (The Epic Tales of Captain Underpants)
הגיבור הספרותי האהוב מגיע בסדרת ילדים חדשה. ג'ורג' והרולד, שני חברים מכיתה ד', אוהבים חוברות קומיקס ומעשי קונדס. תחביב נוסף שלהם: להפוך את מנהל בית הספר שלהם לגיבור-על בתחתונים.

בכאן 11 ב-22:25, חסרת פחד
סדרת מתח בריטית בכיכובם של זוכי ה-BAFTA הלן מקרורי וסר מייקל גמבון, המתרחש בעולם שבו חוק ופוליטיקה נמצאים במסלול התנגשות. אמה בארנוויל היא עורכת דין המתמחה בזכויות אדם וידועה כאחת שאינה מתפשרת ומגנה על מקרים אבודים. כאשר היא נאבקת לשחרר אדם שהיא מאמינה כי הורשע על לא עוול בכפו, היא עולה על פרשייה החושפת איך הצרכים של מנגנוני ביטחון-הפנים, הביון והמדינה מצדיקים אופנים שונים של אכזריות מצד מערכות המשפט והמשטרה על חשבון האזרחים.

בכאן 11 ב-23:20, קרדינל
עונה שנייה לדרמת הפשע הקנדית בכיכובו של ביל קמפבל, ומתרחשת הפעם בקיץ. השקט במפרץ אלגונקין נשבר כאשר מגיעה לתחנה קורבן ירי המכונה "רד" עם כדור במוחה שהשאיר אותה ללא הבעת רגש וללא גישה לזיכרונותיה. גם לאחר ניתוח חירום היא לא מסוגלת להגיד לקרדינל ודלורם מי הי ומי ניסה להרוג אותה. השניים נחושים להגן עליה ולמצוא את היורה

סרטים:

ב-HOT Gold ב-22:00 ובסלקום TV, תוצרת אמריקה
טום קרוז מככב בסרט פעולה עם הרבה הומור המבוסס על סיפור אמיתי בלתי יאמן. ברי סיל, טייס מסחר אמריקאי, מגויס על ידי ה-CIA ב-1978 כדי לצלם צילומים סודיים בשמי דרום אמריקה עבור הממשל. מהר מאוד קרטל מדיין של פבלו אסקובר מגלה בו עניין ורוצה שיבריח עבורם סמים לארה"ב. ברי הופך למבריח סמים "מוצלח" העובד ומרוויח משני הצדדים, אך עד מהרה הופך לחלק חשוב מחשיפת פרשת מכירת נשק לאיראן בשנות ה-80. ביים דאג ליימן.

ב-yes2 ב-22:00 ובסלקום TV, המגדל האפל
עיבוד לסדרת הספרים של סטיבן קינג בכיכובם של אידריס אלבה ומת'יו מקונוהי. האביר האחרון רולנד תקוע בקרב נצחי עם וולטר אודין, הידוע גם כ'איש בשחור' ונחוש למנוע ממנו לכבוש את המגדל האפל, אשר מחזיק את היקום כולו. כאשר גורל העולם תלוי בכך, הטוב והרע נפגשים בקרב האולטימטיבי, ורק רולנד יכול להגן על המגדל מהאיש בשחור.

בכבלים,
ב-HOT Action ב-18:55, כדורים תועים
ג'ק פסנדן כתב, ביים ערך ואף הלחין את הפסקול של מותחן הפשע, ויחד עם אביו (לארי פסנדן) הפיק את הסרט. שני אחים צעירים המקבלים משימה לנקות את הקרוואן של אביהם בנכס נטוש בצפון מדינת ניו יורק, מגלים שלושה פושעים המסתתרים בקרוואן והופכים לבני ערובה שלהם.

בלוויין,
ב-yes1 ב-21:30, כולם חוזרים הביתה
קומדיה רומנטית בכיכובם של ריס ווית'רספון, מייקל שין ולייק בל. עולמה של אליס, אם חד הורית שנפרדה מבעלה וחזרה לבית נעוריה בלוס אנג'לס, עומד להשתנות. במהלך חגיגות יום הולדתה ה-40 היא פוגשת בשלושה יוצרי קולנוע צעירים חתיכים המחפשים מקום להתגורר בו. היא מציעה להם לגור בבית הגדול שלה עד שימצאו סידור אחר. הסיטואציה מסתבכת כאשר המשיכה של אליס לאחד הבחורים מתפתחת לרומן מפתיע, ובעלה מופיע על סף דלתה בניסיון לפייס אותה.

בנטפליקס, בדרך אליה (How It Ends)
מותחן פוסט-אפוקליפטי בכיכובם של ת'יאו ג'יימס, פורסט וויטאקר, קאט גרהם. כשהמדינה הופכת לאזור קרב בעקבות אסון מסתורי, עורך דין צעיר יוצא מערבה ביחד עם חמיו לעתיד כדי לחפש את ארוסתו ההרה.

ולא לשכוח:
על הכוונת (Shooter) עונה 3 בנטפליקס
חסרת פחד בכאן 11 ב-22:25
קרדינל 2 בכאן 11 ב-23:20

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו