המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/07/2018 בקטגוריה ‏כללי

ת'ור: ראגנארוק

רבע גמר מונדיאל, תור: ראגנארוק, אן עם הצמות, קומיקאים במכונית שותים קפה, שמישהו יאכיל את פיל, משחקים מקודשים, במנוסה, מורשתו של צייד איילים לבני-זנב, עור הזאב, פנג הלבן, סושי לטיני, פרק אחרון לעונה של מרי הורגת אנשים. על הכוונת.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של אנושיים (Humans). וגם שני פרקים של מרלון (Marlon), על הכוונת (Shooter), מלכת הדרום, Marvel's Cloak & Dagger, Girlfriends' Guide to Divorce, נאשוויל.

מונדיאל 2018:
הגענו אל רבע הגמר, שהמשחקים שלו ישודרו היום ומחר.
בכאן 11 ב-17:00, אורוגוואי – צרפת
בכאן 11 ב-21:00, ברזיל – בלגיה
המשחקים ישודרו גם ב-4K באפיק 511

רבע גמר מונדיאל

בנטפליקס, אן עם הצמות (Anne With An E)
עונה שנייה לדרמה המתוקה של נטפליקס על התבגרותה של אן שירלי.

בנטפליקס, קומיקאים במכונית שותים קפה (Comedians in Cars Getting Coffee)
עונה חדשה לתוכנית של ג'רי סיינפלד בנטפליקס, שהפעם תכלול את ג'רי לואיס המנוח, קייט מקינון, אלן דג'נרס, טרייסי מורגן, אלק בולדווין, זאק גליפיאנקיס, ג'ון מלייני ודייב שאפל.

בנטפליקס, שמישהו יאכיל את פיל (Somebody Feed Phil)
עונה שנייה לסדרה הקולינרית-דוקומנטרית בכיכובו של פיל רוזנטל (יוצר "כולם אוהבים את ריימונד") בנטפליקס, וגם בה הוא צפוי לבקר בשלל ערים ברחבי העולם ולטעום ממיטב מטעמי המטבחים שלהן.

בנטפליקס, משחקים מקודשים (Sacred Games)
דרמה הודית בהפקת נטפליקס, המבוססת על מותחן רב מכר בעל אותו שם מאת ויקראם צ'אנדרה. הבלש סרטאי סינג' מתחקה אחר עקבותיו של פושע מסוכן. המפגש ביניהם חושף את קיומו של מנגנון גדול הרבה יותר, שהם רק כלי משחק בתוכו.

אן עם הצמות – עונה 2

סרטים:

בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT Gold ב-22:00, תור: ראגנארוק
השלישי והמוצלח בסרטי ת'ור, שהתעלה על שני קודמיו והכניס 315 מיליון דולר בארה"ב ו-850 מיליון ברחבי העולם. בעקבות מפגש עם אחותו אלת המלחמה, שבו הוא מובס בקרב ומאבד את הפטיש שלו, נזרק ת'ור לכוכב מרוחק ונאלץ להשתתף בקרבות גלדיאטורים כדי לשרוד. מפגש עם חבר מימי הנוקמים מעודד אותו להילחם על חירותו ולצאת להציל את ביתו. עם כריס המסוורת', טום הידלסטון, קייט בלאנשט, מארק ראפלו. מחר השידור הליניארי ב-yes, מיד אחרי שידור שני הסרטים הקודמים של ת'ור.

בלוויין,
ב-yes1 ב-21:30, סושי לטיני
חואנה, אם לטינית חד הורית, מתקבלת לעבודה כעוזרת טבח במסעדה יפנית מקומית, שם היא מגלה עולם חדש של ניחוחות, טעמים ותרבויות, המציתים את הניצוץ היצירתי שלה ואת תשוקתה למזון. היא חולמת להפוך לסושי-שף בעצמה, אך מגלה שהדבר אינו פשוט: מסורת, תרבות ומגדר עומדים בדרכה. כנגד כל הסיכויים, היא יוצאת למסע של גילוי עצמי, נחושה בדעתה לא לתת לאף אחד לעצור אותה מלהגשים את חלומה. עם דיאנה אליזבת' טורס.

ב-yes4 ב-22:00, במנוסה
אקשן בכיכובם של ווינס ווהן והיילי סטיינפלד. שודד ותיק מגלה שצו הוצא על ראשו בעולם התחתון. הוא מחליט להפעיל את ביטוח החיים שלו למען בתו הצעירה, אך מגלה שהביטוח ייכנס לפועל רק לאחר 21 ימים. כשהעבריינים מאיימים לפגוע ישירות בבתו, השניים יוצאים למסע הימלטות.

בנטפליקס, מורשתו של צייד איילים לבני-זנב (The Legacy of a Whitetail Deer Hunter)
קומדיית הרפתקאות בכיכובם של ג'וש ברולין, דני מקברייד ומונטנה ג'ורדן. באק פרגוסון, צייד טלוויזיוני מפורסם (ברולין), מחליט לעשות פרק מיוחד שבמסגרתו יצא לטבע עם בנו המנוכר ג'יידן. יחד עם צלמו וחברו דון (מקברייד) הוא יוצא אל מה שבמהרה יהפוך להרפתקה אפית בטבע הפתוח. ביים ג'ודי היל, שיחד עם מקברייד יצר את הסדרות "על הפנים" ו"סגני המנהל".

בנטפליקס, עור הזאב ( The Skin of The Wolf)
דרמה ספרדית תקופתית אפלה בכיכובו של מריו קאסאס ("33 כנגד כל הסיכויים"). במאה ה-19, צייד החי לבדו בעיירה הררית נטושה בצפון ספרד מבקש להפיג את בדידותו בכך שישיג לו אישה.

בנטפליקס, פנג הלבן (White Fang)
עיבוד אנימציה חדש לספר ההרפתקאות הקלאסי של ג'ק לונדון, עם קולותיהם של ניק עופרמן, ראשידה ג'ונס ופול ג'יאמטי. סקרנותו של כלב זאב נאמן מובילה אותו להרפתקה של פעם בחיים, ולשלושה בעלים שונים לחלוטין.

ולא לשכוח:
על הכוונת (Shooter) עונה 3 בנטפליקס
פרק אחרון לעונה של מרי הורגת אנשים בכאן 11 ב-23:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו