המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/06/2018 בקטגוריה ‏כללי

ארץ נהדרת – סיום עונה (צילום: מיכל אפרתי)

פרקים אחרונים לעונה של ארץ נהדרת ולגיון, משפחת פוסטר, אתגר קרת שקרן דובר אמת, השלג של השכן, לילה חם עם אופירה וברקוביץ', ג'יימס קמרון – סיפורו של המדע הבדיוני, מת על הבמה, האורוויל, לוך נס, אלמנטרי, מכתבי אהבה שוב לבד, טופ שף, האח הגדול.

שלל מהנכר: The Bold Type – שני פרקי הפתיחה של העונה השנייה בדרמה של רשת פריפורם, המבוססת על חייה של עורכת מגזין "קוסמופוליטן", ג'ואנה קולס, ועוסקת בקורותיהן של עובדות המגזין.

The Last Defense – סדרה דוקומנטרית של ABC המתחקה אחר שלל פגמים שהתגלו בתיקי עונש מוות במערכת המשפט האמריקאית. העונה הראשונה תתמקד בסיפורה של עקרת בית שנדונה למוות בעילה שדקרה את בניה למוות, ואתלט שהורשע כי ירה באביו.

בנוסף פרק אחרון לעונה של לגיון, השבח לאל. וגם America's Got Talent, The 100, סיפורה של שפחה, מורות, יאנגר, Our Girl, Flowers, ממלכת החיות, Queen Sugar, גאון פיקאסו, The Jim Jefferies Show, מאוחר יותר עם ג'ולס הולנד, Bulletproof.

בכאן 11 ב-21:00, השלג של השכן
במונדיאל השנה, לצד ענקיות הכדורגל מברזיל, ארגנטינה, ספרד וגרמניה תשתתף גם נבחרת איסלנד. לפני 25 שנה הפסידה איסלנד לישראל 0-2 במשחק ידידות, אבל לפני שנתיים היא עשתה קפיצת דרך של ממש, כשהגיעה לרבע גמר אליפות אירופה ועלתה למונדיאל 2018. ונבחרת ישראל? היא הידרדרה עד למקום ה-99 בעולם, נמוך יותר מפלסטין, איי פארו והאי האקזוטי קורסאו. סולן להקת הדג נחש, שאנן סטריט, שהוא גם בעל מניות בבית"ר נורדיה ואוהד כדורגל מושבע, יוצא לאיסלנד בניסיון לחשוף את סוד הקסם של האי שעבר משבר כלכלי, מושלג ברוב ימות השנה, ושמתגוררים בו בסך הכול 300,000 תושבים. הוא מגלה כי השקעה בתשתיות המאפשרות אימון בכל תנאי מזג אוויר, לצד השקעה בנוער ובילדים, בנים ובנות גם יחד, הופכות את איסלנד למעצמת כדורגל שמספר הכדורגלנים בה הוא הגדול ביותר בעולם ביחס לכלל האוכלוסייה.

בקשת 12 ב-22:30, לילה חם עם אופירה וברקוביץ'
מהדורת המונדיאל של צמד המגישים נפתחת יום לפני משחק הפתיחה, עם המקפצה הנוחה של פינאלה ארץ נהדרת.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, אתגר קרת: שקרן דובר אמת
הסיפורים הקצרים של אתגר קרת נעים תמיד על הגבול הדק שבין פנטזיה למציאות. סיפור חייו של קרת גם הוא למעשה סוג של סיפור אגדה מודרני. הסרט מביא את סיפור חייו יוצא הדופן של הסופר הישראלי המצליח לצד אנימציה של סיפוריו המיוחדים, ומסביר למה היכולת של קרת לספר שקרים הייתה כל כך נחוצה להישרדותו.

ב-yes Drama ב-21:15, משפחת פוסטר
הדרמה חוזרת לשלושת הפרקים האחרונים שלה (ששודרו בארה"ב יום אחר יום בשבוע שעבר, וכבר זמינים ב-VOD).

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של לגיון 2 ב-yes VOD
טופ שף 12 ב-HOT3 ב-20:45
תוכנית אחרונה לעונה של ארץ נהדרת 15 בקשת 12 ב-21:00
האח הגדול ברשת 13 ב-21:00
ג'יימס קמרון – סיפורו של המדע הבדיוני ב-AMC ב-21:00
בייטס מוטל 5 ב-HOT HBO ב-21:15
משפחת פוסטר 5 ב-yes Drama ב-21:15
מכתבי אהבה: שוב לבד ב-yes Drama ב-22:00
האורוויל ב-yes Edge ב-22:00
אלמנטרי 6 ב-yes Action ב-22:00
מת על הבמה 2 ב-yes Edge ב-22:45
לוך נס ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו