המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 26/06/2018 בקטגוריה ‏כללי

עיר סודית

מונדיאל 2018, עיר סודית, הפצע, לחזות את פשעי העתיד, סטנד אפ ו' קמאו בל, ג'ון אוליבר, זמן אמיתי עם ביל מאהר, על הספקטרום, שערוריה אנגלית למדי, חוקרות בשטח, אריות הים, טין סטאר, פרויקט מסלול, המקור, הם גדולים.

שלל מהנכר: המושיעים (Salvation) – עונה שנייה לדרמת המד"ב של רשת CBS (בהמשך גם ב-yes). וגם הרווקה, אלמנטרי, של מי השורה הזאת, וונטוורת', Drunk History, דיאטלנד, קומנדו 6 (Six).

מונדיאל 2018:
בכאן 11 ב-17:00, דנמרק – צרפת
בערוץ הספורט ב-17:00, אוסטרליה – פרו
בכאן 11 ב-21:00, ניגריה – ארגנטינה
בערוץ הספורט ב-21:00, איסלנד – קרואטיה
המשחקים המשודרים בכאן מועברים גם ב-4K באפיק 511

בנטפליקס, עיר סודית (Secret City)
מיני סדרת מתח פוליטית אוסטרלית בת ששה פרקים (הזמינים במלואם), על עיתונאית החושפת רשת קונספירציות על רקע מתח בין ארה"ב לסין. בכיכובה של אנה טורב, וגם ג'קי וויבר, אלן דייל, מקיי פייפר ועוד.

בנטפליקס, ו. קמאו בל: בגוון שונה (W. Kamau Bell: Private School Negro)
ספיישל סטנד אפ.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, לחזות את פשעי העתיד
מה אם הרצח של המחר יוכל להימנע כבר היום? האפשרות לחזות פשע עתידי הופיעה כבר ב-1956 בסיפור הקצר של פיליפ ק' דיק "דו"ח מיוחד", אך למעשה ב-2017 היא מתממשת: מחשבי ענק ומצלמות נרחבות אוספות בכל רגע מידע עלינו ממגוון מקורות, ואחרי ניתוח והערכת המידע בעזרת אלגוריתמים, הוא מועבר לתוך מאגר דאטה ענק שמור. לפי כל תנועה שביצענו, הודעה ששלחנו או רכישה שקנינו – מצמיד לנו האלגוריתם את אחוז הסיכון שיש בנו ומאפשר למחשבים להוציא פלט של רשימת האנשים שעתידיים לבצע פשעים. אבל מה קורה אם המחשב טעה? מה קורה אם אתה רוצה לצאת מהרשימה? או מוכנס אליה בטעות? איך אנחנו עלולים להיות נאשמים בדברים שלא עשינו? הסרט יוצא למסע בין שיקגו, לונדון, פאריס, מינכן ומקומות אחרים בעולם כדי להציג את הטכניקות הקיימות של איסוף המידע וחיזוי הפשע העתידי, מעלה על פני השטח את הסכנות הכרוכות בשימוש בהן ומציג את אלו שכבר נהיו הקורבנות של השיטה. על מי מגן האלגוריתם ועל מי לא?

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, הפצע
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמה מרשימה שנכללה בשורטליסט של הסרטים הזרים לאוסקר האחרון. במהלך סדנת חניכה לנערים מתבגרים בדרום אפריקה, בסביבה גברית בלבד, בלב טבע פראי, נוצר קשר עז בין אחד המדריכים לחניך שהגיע מבית אמיד. היחסים ביניהם הולכים ומסתבכים כאשר נחשף סודו של החונך – הוא מאוהב באחד הנערים האחרים. הסרט ערך את הקרנת הבכורה שלו במסגרת התחרות הרשמית בפסטיבל סאנדנס, היה סרט הפתיחה של מסגרת הפנורמה בפסטיבל ברלין וגם פתח את פסטיבל הקולנוע הלהט"בי בת"א, וכן השתתף בעשרות פסטיבלי קולנוע וזכה בפרסים רבים. עם נאקאן טורה, בונגייל מאנטסאי, ניצה ג'אי נקויני. דרום אפריקה, 2017.

ולא לשכוח:
פרויקט מסלול 14 ב-HOT3 ב-20:45
הם גדולים בקשת 12 ב-21:00
המקור בערוץ עשר ב-21:15. הפעם:
על הספקטרום ב-yes Edge ב-21:30
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes Oh ב-21:30
טין סטאר ב-HOT HBO ב-22:00
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-22:00 וב-HOT HBO ב-0:20
חוקרות בשטח ב-yes Action ב-22:00
שערורייה אנגלית למדי ב-yes Edge ב-22:11
אריות הים ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו