המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/06/2018 בקטגוריה ‏כללי

אנגליה – בלגיה

מונדיאל 2018, המחתרת היהודית, טווין פיקס, פרק אחרון לעונה של סוכני שילד. קונדור, סיפורה של שפחה, הטופ מודל הבאה, אלמנטרי, שומרי האוצרות, ממלכת החיות, קוונטיקו, כמה רחוק.

שלל מהנכר: Stath Lets Flats – קומדיה בריטית חדשה בת ששה פרקים, בכיכובו של ג'יימי דמיטריו ("פליבאג"), המגלם את סטאת', בחור ממוצא יווני-קפריסאי שעובד בעסק המשפחתי כסוכן תיווך להשכרת דירות, ואינו מוצלח בעבודתו כהוא זה.

בנוסף עונה חדשה של האח הגדול, שני פרקי סיום העונה של המרחב (The Expanse). וגם מאסטר שף, Reverie, שני פרקים של רעבה לאהבה (Young & Hungry), קוד בלאק, Yellowstone, Strange Angel, Colony.

מונדיאל 2018:
בכאן 11 ב-17:00, סנגל – קולומביה
בערוץ הספורט ב-17:00, יפן – פולין
בכאן 11 ב-21:00, אנגליה – בלגיה
בערוץ הספורט ב-21:00, פנמה – טוניסיה
המשחקים המשודרים בכאן מועברים גם ב-4K באפיק 511

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-20:20, המחתרת היהודית
מיני-סדרה בת שלושה פרקים (שהשידור המקורי שלהם הוא בימי רביעי ב-21:00, החל מאתמול). תחילת שנות השמונים. שרשרת התפוצצויות של מכוניות בערים פלסטיניות תופסת את השב"כ בהפתעה גמורה. אלא שלחוקרים, המנוסים בסיכול טרור פלסטיני נגד ישראלים, לא היה ולו קצה חוט כדי להבין מי האנשים שעומדים מאחורי הפעולות הללו. לחטיבה היהודית בשב"כ היו אז שני עובדים. רק בתום ארבע שנים של חקירה מאומצת ודרמטית, וסדרה נוספת של פעולות טרור, מצליחים החוקרים לשים את ידם על מנהיגי המחתרת היהודית – ההתארגנות הטרוריסטית הגדולה והסדורה ביותר של הימין המתנחלי. אז גם מתגלים מצבורי חומרי הנפץ שיחשפו את התוכנית הגדולה והאולטימטיבית של המחתרת: לפוצץ את כיפת הסלע בהר הבית, המקום הרגיש ביותר במזרח התיכון. באמצעות חומרים שטרם פורסמו, תמונות, הקלטות ועדויות ממקור ראשון – הן של אנשי השב"כ והן של אנשי המחתרת, מציג הבמאי שי גל מותחן בלשי-פוליטי מטלטל, שחושף שלב אחרי שלב כיצד קמה המחתרת ואיך פעל מנגנון הפיגועים; באילו שיטות נקטה היחידה המיוחדת שהוקמה בשב"כ במיוחד עבור מבצע "אור ירוק", שמטרתו לכידת חברי המחתרת והבאתם לדין; ולבסוף – איך הפכו מורשעי המחתרת למושכים בחוטי השלטון היום.

בסלקום TV, טווין פיקס
העונה החדשה, שכבר שודרה ב-yes, מגיעה גם לכאן ועולה במלואה.

ולא לשכוח:
קוונטיקו 3 בסלקום TV ופרטנר TV
ממלכת החיות 3 בסלקום TV ופרטנר TV
אלמנטרי 6 ב-yes VOD
הטופ מודל הבאה 21 ב-HOT3 ב-20:45
כמה רחוק בקשת 12 ב-21:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-21:57
סיפורה של שפחה 2 ב-HOT HBO ב-22:00
שומרי האוצרות 4 ב-yes Action ב-22:00
קונדור ב-yes Edge ב-22:00
פרק אחרון לעונה של סוכני שילד 5 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו