המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/06/2018 בקטגוריה ‏כללי

קונדור

מונדיאל 2018, קונדור, ממלכת החיות, פרק אחרון של נתיב הסמים. הטופ מודל הבאה, פנים אמיתיות, סיפורה של שפחה, סוכני שילד, אלמנטרי, שומרי האוצרות, קוונטיקו, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, האח הגדול.

שלל מהנכר: Strange Angel – דרמה של רשת CBS All, זרוע הסטרימינג של רשת CBS, המבוססת על ספר בעל אותו שם, בעיבודו של מארק היימן ("ברבור שחור"). סיפור חייו של מדען הטילים ג'ק פרסונס, ששיחק תפקיד מרכזי בכת של המיסטיקן אליסטר קראולי בשנות ה-40 של המאה הקודמת. הכת נודעה לשמצה בשל מסיבות המין שהתרחשו בה.

בנוסף פרק אחרון לעונה של ארצ'ר. וגם המרחב (The Expanse), מאסטר שף, Reverie, המקוריים (The Originals), קוד בלאק, Colony, Brockmire.

בכאן 11 ב-18:00 מונדיאל 2018:
משחק הפתיחה

זהו, זה מתחיל. המארחת רוסיה נגד ערב הסעודית. אולפן המונדיאל ישודר כבר ב-16:30 בהנחיית שלום מיכאלשווילי.

בסלקום TV ופרטנר TV, ממלכת החיות
עונה שלישית לדרמת הפשע בכיכובם של סקוט ספידמן ואלן ברקין.

ב-yes Edge ב-22:00, קונדור
מותחן ריגול חדש המבוסס על הספר "ששת ימי הקונדור" שכתב ג'יימס גריידי, ועל הסרט שובר הקופות שבא בעקבותיו. עקרונותיו האידיאליסטים של אנליסט ה-CIA הצעיר ג'ואי טרנר (מקס איירונס, בנו של ג'רמי איירונס) עומדים למבחן כשהוא נחשף לתוכנית נוראית אך מבריקה שעתידה לסכן את חייהם של מיליוני אנשים. טרנר הוא איש צעיר ובעל עקרונות שהצטרף ל-CIA במטרה לשנות את הארגון מבפנים, אך כאשר כל אנשי משרדו נרצחים על ידי רוצחים מקצועיים, ג'ואי נאלץ לרדת ממגדל השן שלו ולהיכנס לקרב עם הגורמים הכי מסוכנים בתעשיה הצבאית. אם הוא רוצה להצליח לשרוד, ג'ואי חייב לעשות דברים שמעולם לא תיאר לעצמו שיוכל לעשות – והוא מגלה שאף אחד לא יודע מהו אופיו האמיתי עד שהוא נבחן תחת אש. גם עם ברנדן פרייז'ר, ויליאם הארט, מירה סורבינו והישראלים אנחל בונני ולים לובאני.

ולא לשכוח:
קוונטיקו 3 בסלקום TV ופרטנר TV
אלמנטרי 6 ב-yes VOD
הטופ מודל הבאה 21 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00
האח הגדול ברשת 13 ב-21:00
פנים אמיתיות בערוץ עשר 14 ב-21:15
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-21:57
סיפורה של שפחה 2 ב-HOT HBO ב-22:00
שומרי האוצרות 4 ב-yes Action ב-22:00
סוכני שילד 5 ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון של נתיב הסמים ב-yes דוקו ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו