המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/06/2018 בקטגוריה ‏כללי

בשבילה גיבורים עפים – פרק סיום העונה

קריקטורה של נשיא, פרק אחרון של בשבילה גיבורים עפים, נברטילובה ואוורט, מטען יקר, חדרי הבית, אנאבל 2, שלושה דורות, 2:22, שני האסקוברים, פיקאסו, ללא מילים, המיק, איש משפחה, האיש האחרון בעולם, בחורה חדשה, הגולדברגים, קפה ומאפה, NCIS ניו אורלינס, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, NCIS, האח הגדול, גב האומה.

שלל מהנכר: הפרק השלישי של דיאטלנד כבר זמין לפני שישודר ביום שני בארה"ב. פרקים אחרונים לעונה של הקומדיות הבריטיות High & Dry ו-Friday Night Dinner. וגם Life Sentence, וואייט סנאק – האזורים הבעייתיים (Wyatt Cenac’s Problem Areas), התוכנית של גרהם נורטון (הפעם עם יוסיין בולט, צ'אנינג טייטום, ג'ניפר סונדרס, רוב בריידון, פלורנס אנד דה מאשין).

בקשת 12 ב-21:15, בשבילה גיבורים עפים
הפרק האחרון לעונה. היא חודשה לעונה שנייה שבוודאי תגיע עוד שנתיים-שלוש, כמיטב המסורת.

בכאן 11 ב-21:50, שני האסקוברים
פאבלו אסקובר היה ברון הסמים העשיר ביותר בעולם. אנדרס אסקובר היה כוכב הכדורגל הגדול ביותר בקולומביה. אין קשר משפחתי בין השניים אבל גורלם היה שזור זה בזה. בעוד אנדרס היה קפטן הנבחרת וכונה 'הג'נטלמן של הכדורגל', פאבלו ברון הסמים הידוע לשמצה השקיע את הונו חלקים נרחבים בכדורגל הקולומביאני. אבל רגע לפני שקולומביה הייתה עתידה לזכות בגביע העולם לשנת 1994 ולשנות את תדמיתה העולמית, אנדרס נרצח. הסרט חושף את הקשר ההדוק בין עולם הפשע והספורט ואת סיפור חייהם ומותם של שני האסקוברים ואת הקשר המפתיע בין רציחותיהם.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-14:00, נברטילובה ואוורט: אין כמותן
אחת היריבויות המוכרות ביותר בהיסטוריה של מקצועות הספורט היחידני, הייתה היריבות בין כריס אוורט ומרטינה נברטילובה. אך מה שהדהים עוד יותר היה שמחוץ למגרש הטניס הן הציגו ידידות חזקה, שנמשכת למעשה עד היום. הבמאים ליסה לקס וננסי שטרן וינטרס מביאים את המבט האישי של השתיים על אחת היריבויות הגדולות בתולדות הספורט.

ב-yes Comedy ב-21:10, קריקטורה של נשיא
השידור הליניארי של קומדיית האנימציה הסאטירית שצמחה בתוכנית הלילה של סטיבן קולבר וקיבלה עונה שלמה בת עשרה פרקים בשואוטיים.

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT Action ב-15:50, 2:22
מותחן בכיכובו של מיכאל האוסמן ("משחקי הכס", "טרמיי") חייו של דילן, בקר תעופה, תופסים כיוון מוזר ומסוכן כשהוא מושעה מתפקידו לאחר שכמעט היה אחראי להתנגשות שני מטוסי נוסעים. הסיבה ל"תקלה" היא אורות מסתוריים המופיעים בדיוק בשעה 2:22, אך אותה תופעה חוזרת מפגישה אותו עם שרה (תרזה פאלמר) שאליה הוא מרגיש חיבור מיוחד.

בלוויין,
ב-yes2 ב-22:00 ובסלקום TV, אנאבל 2
סרט אימה שהפך לאחת ההצלחות הכלכליות הבולטות של השנים האחרונות, כולל בישראל. שנים אחרי מותה הטרגי של בתם הקטנה, מארחים הזוג מולינס בביתם נזירה וקבוצת ילדות יתומות. האירוח החם הופך במהרה לסיוט כאשר הבובה הרצחנית הופכת אותן למטרה. עם סטפני סיגמן, אנתוני לאפליה, מירנדה אוטו, דיוויד פ. סנדברג.

ב-yes3 ב-22:00, 3 דורות
דרמה בכיכובן של אל פאנינג, נעמי ווטס, סוזן סרנדון וטייט דונובן. למרות שנולד בגוף של ילדה, ריי תמיד הרגיש אחרת. כעת, כדי שיוכל לעבור ניתוח לשינוי מין, צריכה אמו לאתר את אביו שמעולם לא פגש ולקבל את הסכמתו. הסרט משודר במסגרת סופ"ש גאווה, ומלבדו ישודרו היום בערוץ גם "בנים אינם בוכים", "פרסיליה מלכת המדבר", "אנשים מושלמים", "מועדון הלקוחות של דאלאס", "מופע הטלוויזיה של רוקי" ו"משחק הדמעות".

ב-yes4 ב-22:00, מטען יקר
מותחן אקשן בכיכובם של ברוס וויליס, קלייר פורלני ומארק-פול גוסלר. ראש כנופיה מאלץ שודדת צעירה לשכנע את בן זוגה לשעבר, שודד עצמאי, לבצע עוד עבודת שוד כפיצוי על "עבודה" שהשתבשה. חיש מהר מתארגן צוות מקצועי של נהגים וצלפים לשוד הגדול – חטיפת משאית יהלומים משוריינת. הבעיות מתחילות לצוץ כאשר היחסים והמטענים הקודמים של הדמויות משבשים לגמרי את התוכניות.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, חדרי הבית
דרמה של איתן גרין בכיכובם של יובל סגל, אוסנת פישמן, דני שטג. החיים של אברם, קבלן בנייה ירושלמי, נמצאים על הדרך הנכונה. יש לו בן ואישה שהוא אוהב, הוא סיים לבנות את בית חלומותיו לו ולמשפחה, וגם הקריירה בכיוון הנכון. אך כשתפנית מפתיעה מביאה את העבודה באתר הבנייה שלו לעצירה מוחלטת, אברם מוצא את עצמו מאבד שליטה על העניינים ומסתבך עם חובות לאנשים שהחוק אינו נר לרגליהם. כשנדמה שכל חייו מתפרקים סביבו, ובעזרת מערכת היחסים המיוחדת שלו עם בנו, מנסה אברם לשמור על אחדות המשפחה ועל בית חלומותיו.

ולא לשכוח:
ללא מילים 2 ב-yes Comedy ב-17:25
בחורה חדשה 7 ב-yes Comedy ב-17:50
הגולדברגים 5 ב-yes Comedy ב-18:15
קפה ומאפה ב-yes Comedy ב-18:40
המיק 2 ב-yes Comedy ב-19:05
איש משפחה 16 ב-yes Comedy ב-19:30
האיש האחרון בעולם 4 ב-yes Comedy ב-19:55
שוטרים בדם 7 ב-HOT Zone ב-20:15
NCIS ניו אורלינס 4 ב-HOT Zone ב-21:00
האח הגדול ברשת 13 ב-21:15
גב האומה בערוץ עשר 14 ב-21:15
ספר האורחים ב-yes Comedy ב-21:40
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
גאון: פיקאסו בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00
הוואי חמש אפס 7 ב-HOT Zone ב-22:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו