המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/06/2018 בקטגוריה ‏כללי

Glow – עונה 2

Glow, הסוכנים החשאיים של צ'רצ'יל, במעבה היער, נשקי אותי קודם, הצלחתי, לקבל את החיים בחזרה, טאו, קליבר, מקס סטיל, אוברדרייב, על הכוונת, מרי הורגת אנשים, סברי מרנן.

שלל מהנכר: The Four: Battle for Stardom, Take Two, מרלון (Marlon), על הכוונת (Shooter), מלכת הדרום, American Woman, Marvel's Cloak & Dagger, Girlfriends' Guide to Divorce, קרב הליפסינק, נאשוויל, אנושיים (Humans).

בנטפליקס, Glow
עונה שנייה לדרמה הקומית החמודה של נטפליקס על ליגת הנשים בהיאבקות, בכיכובם של אליסון ברי, בטי גילפין ומארק מרון.

במעבה היער (La forêt)
מיני-סדרה צרפתית של נטפליקס, ובמרכזה פרשת היעלמותה המסתורית של ג'ניפר בת ה-16 מכפר ילדותה בחבל הארדנים. הבלש גספאר דקר מנהל את החקירה עם השוטרת המקומית, וירג'יני מוסו, שהכירה את הנערה היטב. השניים זוכים גם לסיוע מידיה של אישה מסתורית ובודדה בשם איב.

בנטפליקס, נשקי אותי קודם
(Kiss Me First)

דרמה בריטית בת ששה פרקים על צעירה המכורה למשחק מחשב, שפוגשת בנערת מסיבות בטוחה בעצמה המסתירה סוד אישי אפל. הסדרה משלבת בין דמויות בשר ודם לבין אנימציה ממוחשבת מהוקצעת.

בנטפליקס, הצלחתי! (!Nailed It)
עונה שנייה לתחרות האפייה המצחיקה של נטפליקס שבמסגרתה מנסים מתחרים ליצור קונסטרוקציות מסובכות ונכשלים מרות.

בנטפליקס, לקבל את החיים בחזרה (Recovery Boys)
בלב מגפת האופיודים של ארה"ב, ארבעה גברים מנסים להמציא מחדש את חייהם ולאחות את מערכות היחסים השבורות אחרי שנים של שימוש בסמים. סרטה של הבמאית איליין מקמיליון, שהייתה מועמדת לאוסקר על הסרט הרואיזם [(Heroin(e, הזמין אף הוא בנטפליקס], הוא מבט אינטימי על כוח, אחווה והאומץ שנדרש כדי להתגבר על התמכרות ולחשוף לחלוטין את הקונפליקט הפנימי של החלמה. במאמץ לשבור את המעגל של התמכרות וטראומה בין-דורית, הבחורים משחררים מעברם הכואב בעוד חיים את ההווה ובונים קהילה חדשה בגמילה מבוססת-חקלאות. אחרי כן הם חווים את קשיי החיים בעודם פיכחים, אך נאבקים למצוא את מקומם ואת מטרתם בחברה שאינה תמיד סלחנית.

בנטפליקס, הסוכנים החשאיים של צ'רצ'יל: המגויסים החדשים (Churchill’s Secret Agents: The New Recruits)
סדרת ריאליטי חדשה בהשראת אירועים היסטוריים, שבמסגרתה 14 מתמודדים מנסים לצלול את תהליך הסינון המפרך שעברו המרגלים המובחרים של בריטניה בזמן מלחמת העולם השנייה.

סרטים:

בנטפליקס, טאו (TAU)
מותחן מד"ב בכיכובם של מייקה מונרו, אד סקריין וגארי אולדמן. בחורה בעלת חוכמת רחוב מנסה להימלא מהכלא המשוכלל שבוא היא מוחזקת, בידי ממציא שחטף אותה כדי שתשמש לו כאובייקט ניסוי במסגרת מאמציו לשכלל את הבינה המלאכותית הרובוטית שיצר.

בנטפליקס, קליבר (Calibre)
מותחן פשע סקוטי אפל. שני חברי ילדות יוצאים למסע ציד בסקוטלנד, אבל אירועים נוראיים ובלתי צפויים מעמידים את עצביהם ואת ערכיהם במבחן. עם ג'ק לואודן ("מלחמה ושלום"), טוני קוראן ("דוקטור הו").

ב-yes4 ו-HOT GOLD ב-22:00 ובסלקום TV, אוברדרייב
אקשן בכיכובם של סקוט איסטווד, פרדי תורפ. האחים אנדרו וגארט מתמחים בגניבת רכבי יוקרה. הם נשלחים למשימה בדרום צרפת-גניבת מכונית בוגאטי נדירה ויקרה, אך הם לא מתארים לעצמם לאיזה בלגן הכניסו את עצמם, ומהר מאוד הם מוצאים את עצמם במרכז יריבות בין ארגוני הפשע באזור.

ב-yes2 ב-22:00 ובסלקום TV, מקס סטיל
פנטזיה בכיכובם של בן ווינצ'ל, מריה בלו ואנדי גרסיה. עם שובם של מקס ואמו לעיירת ילדותו, הוא שואף לחוויות ואהבות כמו כל מתבגר. כשהוא מגלה שיש לו כוחות-על מסתוריים, חובר אליו יצור מכוכב אחר שעוזר לו לממש את ייעודו כגיבור על.

ולא לשכוח:
על הכוונת (Shooter) עונה 3 בנטפליקס
מרי הורגת אנשים בכאן 11 ב-23:05

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו