המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

האורוויל

מת על הבמה, האורוויל, בריטניה, אאוסטיידרס, טופ שף, פרק אחרון לעונה של הפלאש. האפ ולנארד, להרוג את איב, לוך נס, אלמנטרי, אחת במיסיסיפי, לגיון, האמריקנים, אטלנטה, מזכירת המדינה, ארץ נהדרת, יש לה את זה, האח הגדול, זמן אמת.

שלל מהנכר: עונה חדשה לגרסה האמריקאית של מי אתה חושב שאתה, שנפתחה עם שני פרקים: ג'ון קרייר ולאברן קוקס.

שני פרקים אחרונים לגמרי של The Middle. פרקים אחרונים לעונה של Splitting Up Together, לטובת הכלל (For The People), רוזאן, NCIS, דה וויס והפלאש. וגם The 100, סיפורה של שפחה, גאון פיקאסו, לגיון, The Last O.G, The Jim Jefferies Show, מאוחר יותר עם ג'ולס הולנד, The Split, Bulletproof.

בסלקום TV, אאוסטיידרס
דרמת פשע של WGN, שבוטלה אחרי שתי עונות (שעלו במלואן לשירות). חמולה משפחתית חיה בהרי האפלצ'ים בניתוק מוחלט מהחברה ומהחוק, אך השטח עליו הם יושבים עשיר בפחם וחברת כרייה מעוניינת לגרום לפינויים כדי להתחיל לחצוב בו. השריף המקומי הממונה על ביצוע הפינוי עומד לגלות שהשבט לא בוחל באמצעים בכדי להגן על השטח שלו. עם דיוויד מורס ("גרין מייל"), ראיין הרסט ("ילדי האנרכיה", "להציל את טוראי ריאן"), ג'ו אנדרסון ("קרניים", "הרקולס").

בכבלים,
ב-HOT VOD, בריטניה
דרמת פנטזיה תקופתית המתרחשת בשנת 43 לספירה ומגוללת את סיפור כיבוש בריטניה –"ארץ מסתורית שנשלטת על ידי נשים פראיות ודרואידים בעלי כוחות" – על ידי הרומאים. המנהיגות הקלטיות היריבות קרה ואנטדיה נאלצות לאחד כוחות כדי להילחם בפלישה הרומית, אותה מנהיג אאולוס פלאוטיוס. בדרמה המושקעת, שצולמה בוויילס ובפראג, מככבים קלי ריילי ("הטיסה", "בלש אמיתי", סרטי "שרלוק הולמס"), דיוויד מוריסי ("המתים המהלכים") וזואי וונאמייקר ("החשוד העיקרי", סרטי "הארי פוטר"). לצדם מככבים בסדרה גם ליאנה קורנל ("East of Everything"), סטנלי וובר ("זרה"), מקנזי קרוק ("המשרד" הבריטית, "שודדי הקריביים") ובארי וורד ("המועדון של ג'ימי").

ב-HOT3 ב-20:45, טופ שף
עונה 12 של סדרת הריאליטי.

בלוויין,
ב-yes Edge ב-22:00, האורוויל
סדרת אקשן-מד"ב-הרפתקאות, חלקה קומדיה, של סת' מקפרלן ובכיכובו, המתרחשת בעוד 400 שנים ועוקבת אחרי "האורוויל" ספינת חלל בינונית העוסקת בהעברת סחורות, מחקר וגישוש. הצוות שלה, גם אנושי וגם חייזרי, עומד בפני הפלאות והסכנות של החלל החיצון אבל גם צריך להתמודד עם הצרות המוכרות ולעתים מצחיקות של היומיום. אד מרסר (מקפרלן) הוא קפטן הספינה. מרסר היה קצין מצטיין שניבאו לו עתיד מזהיר בצי, עד שתפס את אשתו במיטה עם חייזר. מאז התמכר לטיפה המרה, התרשל בתפקידיו וקידומו עוכב, אך בשל צמיחתו המהירה של הצי ומחסור בכוח אדם, הוא מקבל את תפקידו של הקפטן הפורש של "האורוויל". אל הספינה הוא מביא איתו את חברו הטוב משכבר הימים גורדון (סקוט גריימס, "שולחן לחמישה", "ER"), הגאי מחונן ומופרע שקורקע בעבר לעבודות משרדיות לאחר מספר תרגילים שעלו לצי באבדן סחורות רבות. להפתעתו הרבה, מרסר מגלה שמי שהוצבה להיות סגניתו היא לא אחרת מאשר אשתו לשעבר, קומנדר קלי גרייסון (אדריאן פליקי, "סוכני שילד", "אורות ליל שישי") וכעת הוא נאלץ לשים בצד את כעסו ולהסתדר איתה כדי שיוכלו לעבוד יחד. צוות רב של שחקנים אורחים, חלקם עבדו בעבר עם מקפרלן, התייצב להופיע בסדרה: שרליז ת'רון מגלמת קפטנית המגלה עניין במרסר, ליאם ניסן, רוב לאו, ג'פרי טמבור, הולנד טיילור ורבים וטובים אחרים.

ב-yes Edge ב-22:45, מת על הבמה
עונה שנייה לדרמה המקסימה על סצנת הסטנד אפ בלוס אנג'לס של שנות ה-70.

ולא לשכוח:
לגיון 2 ב-yes VOD
פרק אחרון לעונה של הפלאש 4 בנטפליקס
זמן אמת בכאן 11 ב-21:00. הפעם: אשת סוד. עליזה מגן החלה את דרכה במוסד כשהיתה בת 23 בלבד והתבקשה לכתוב דוחות סודיים על הפושע הנאצי אייכמן. אבל כיאה לאופיה, היא הוסיפה לדוחות הערות אישיות שגרמו לראש המוסד לסמן אותה כבר אז. מאז היא שם. הייתה שותפה למבצעים גדולים שעליהם אי אפשר לדבר עד היום. גייסה את הסוכנים הכי גדולים עבור המוסד והייתה שותפה גם לכישלונות מהדהדים
ארץ נהדרת 15 בקשת 12 ב-21:00
האח הגדול ברשת 13 ב-21:00
האפ ולנארד 3 ב-AMC ב-21:00
עד עצם היום הזה 7 ב-yes Drama ב-21:15
להרוג את איב ב-HOT HBO ב-22:00
מזכירת המדינה 4 ב-yes Drama ב-22:00
האורוויל ב-yes Edge ב-22:00
אלמנטרי 6 ב-yes Action ב-22:00
יש לה את זה בקשת 12 ב-22:15. שימו לב, משודר היום
מת על הבמה 2 ב-yes Edge ב-22:45
לוך נס ב-yes Action ב-22:45
אטלנטה 2 ב-yes Edge ב-23:45
אחת במיסיסיפי 2 ב-yes Edge ב-0:10
האמריקנים 6 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו