המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

לוך נס

לוך נס, אלמנטרי, פריצ'ר, המירוץ לדראג של רו פול, הארי ומייגן – סיפור אהבה מודרני, פרקים אחרונים לעונה של ככה זה, ציידי הצללים בני הנפילים והרופא הטוב. ארץ נהדרת, האח הגדול, אחת במיסיסיפי, האפ ולנארד (שבוטלה השבוע), להרוג את איב, לגיון, האמריקנים, אטלנטה, הרופא הטוב, הפלאש, מזכירת המדינה.

שלל מהנכר: Bulletproof – מותחן אקשן בריטי חדש העוקב אחר שני שוטרים המנסים ללכוד כנופיה מתוחכמת באיסט אנד בלונדון.

The First Men in the Moon – סרט, דרמת מד"ב שעיבד מארק גאטיס ("שרלוק") על פי ספרו של ה"ג' וולס. ביולי 1969, כשהעולם צופה בחללית הראשונה שנוחתת על הירח, ילד פוגש בזקן בן 90 המספר לו כיצד הוא ומדען שאפתן חברו זה לזה כדי להגיע אל קרקע הירח 60 לפני כן. גם עם רורי קיניר ואלכס רידל.

בנוסף פרקים אחרונים לגמרי של בחורה חדשה (שני פרקים) ו-Rise. פרקים אחרונים לעונה של שחור כזה, ציידי הצללים: בני הנפילים (Shadowhunters) ו-NCIS: ניו אורלינס (שני פרקים).

וגם Splitting Up Together, מקום טוב באמצע (The Middle), לטובת הכלל (For The People), רוזאן, NCIS, דה וויס, מאסטר שף, The 100, הפלאש, סיפורה של שפחה, גאון פיקאסו, לגיון, The Last O.G, The Jim Jefferies Show, מאוחר יותר עם ג'ולס הולנד, The Split.

בערוץ אגו ב-22:15, פריצ'ר
לכל המפספסים, שידור יומי של העונה השנייה (גם בשעות 12:15 ו-17:15).

בכבלים,
ב-HOT VOD, המירוץ לדראג של רו פול
העונה התשיעית ועונת האול-סטאר השנייה עולות במלואן לשירות.

ב-HOT8 ב-21:50, הארי ומייגן: סיפור אהבה מודרני
יום אחרי שידורו בבריטניה – סרט המספק הצצה נדירה אל ההכנות הקדחתניות המלוות את חתונתם של הנסיך הארי ומייגן מרקל, וכולל ארכיונים עשירים וראיונות עם אנשים המצויים בסוד העניינים, כמו צלם הממלכה הרשמי. הסרט חושף את הרקע השונה במיוחד של בני הזוג, את המאבק של שניהם לגיבוש זהותם האינדיבידואלית, ואת המזל שהפגיש בניהם והביא לאירוע שמבטיח להפתיע את העולם. נשמע יותר כמו הפקה של חדשות !E מאשר ערוץ 8.

בלוויין,
ב-yes Action ב-22:00, אלמנטרי
שידור ליניארי שבועי לעונה השישית והחדשה (שזמינה ב-VOD בסמוך לארה"ב מדי יום חמישי).

ב-yes Action ב-22:45, לוך נס
דרמת מתח בריטית העוקבת אחר אנני רדפורד (לורה פרייזר, "שובר שורות", "הנעדרת"), שוטרת בעיר קטנה במשטרת ההיילנדס בסקוטלנד, שחוקרת את הרצח של המורה לפסנתר המקומי שנמצא מת בתחתית צוק ליד הכפר הציורי לוכנפוי באזור לוך נס. כשמסתבר שחלק ממוחו של הנרצח נעלם ולבו של אדם אחר נמצא בקרבת מקום, אנני וצוותה מבינים שהם רודפים אחרי רוצח סדרתי. בתגובה, משטרת אדינבורו שולחת למקום את החוקרת הבכירה לורן קוויגלי (שיבון פינרן, "עמק האושר", "אחוזת דאונטון") שתנהל ותפקח על החקירה.

ולא לשכוח:
לגיון 2 ב-yes VOD
פרק אחרון לעונה של ציידי הצללים: בני הנפילים (Shadowhunters) בנטפליקס
הפלאש 4 בנטפליקס
פרק אחרון לעונה של הרופא הטוב ב-HOT3 ב-20:45
ארץ נהדרת 15 בקשת 12 ב-21:00
האח הגדול ברשת 13 ב-21:00
האפ ולנארד 3 ב-AMC ב-21:00
עד עצם היום הזה 7 ב-yes Drama ב-21:15
להרוג את איב ב-HOT HBO ב-22:00
מזכירת המדינה 4 ב-yes Drama ב-22:00
פרק אחרון לעונה של ככה זה ב-yes Edge ב-22:00
אטלנטה 2 ב-yes Edge ב-22:30
אחת במיסיסיפי 2 ב-yes Edge ב-23:00
האמריקנים 6 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו