המלצת היום – שלישי

Published by in כללי on מאי 29th, 2018

ארסטד דיבלופמנט – עונה 5

חוקרות בשטח, הסיפור, החיים הסודיים של חיות המחמד, פרק אחרון של הקברניטים, על הספקטרום, טין סטאר, פרויקט מסלול, סופרגירל, הטובות לקרב, בן לוקח בת, רגליים קרות, אריות הים, המרדף, משחקי השף, כמה רחוק.

שלל מהנכר: העונה החמישית של משפחה בהפרעה (Arrested Development), החוזרת לנטפליקס חמש שנים אחרי קודמתה המפוקפקת, ושבועות ספורים אחרי גרסת הרמיקס של קודמתה המפוקפקת. שמונת הפרקים הראשונים זמינים, היתר יגיעו בהמשך השנה. מתי בישראל? לא ברור.

עונה שנייה לקומנדו 6 (Six), דרמת האקשן הצבאית של ערוץ ההיסטוריה על צוות 6 של יחידת אריות הים, כוח מיוחד המשתייך לחייל הים של הכוחות המזוינים של ארה"ב (בהמשך גם ב-yes).

עונה חדשה של הרווקה נפתחה עם פרק כפול. לוציפר אמנם בוטלה אבל יש לה שני פרקים מוקדמים שלא שודרו עד עכשיו, וכעת שניהם זמינים. פרק אחרון לעונה של iZombie. וגם מעבר לזמן (The Crossing), אלמנטרי, סופרגירל, מי אתה חושב שאתה (הפעם: מייגן מולאלי).

חוקרות בשטח ב-yes Action ב-22:00
דרמת משטרה קנדית חדשה העוסקת בשלוש חוקרות מחלק רצח שעובדות ללא לאות לפתור פשעים בעודן מנסות לאזן את חייהן האישיים המסובכים. שניי גריימס-ביץ' (כוכבת "90210" המחודשת) מגלמת את דמותה של הבלשית הפיקחית ג'קלין "ג'ק" קופר, בעלת כישורי חקירה חריפים, אבל חיים אישיים מבולגנים. סטיבי הול (אנג'לה גריפין, "קצוות מפוצלים") היא חוקרת מהירת מחשבה, חדה ומחושבת, המנטורית של ג'ק, בעלת חיי משפחה מאתגרים. מפקדת היחידה היא פיונה קרי המאיימת (וונדי קרוסון, "נס רפואי"), שעובדת בכל שעה ביום כדי לתפוס פושעים ולהבטיח קצת צדק.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, הסיפור
פסטיבל הקולנוע של yes. לורה דרן מגלמת במאית עצמאית שמחליטה לחטט בעבר ולגלות מה קרה בילדותה, לאחר שאמה נתקלת בסיפור קצר שכתבה בגיל 13 המתאר מפגש מיני מוקדם ומעורר שאלות. הסרט ערך את בכורתו במסגרת התחרות בפסטיבל סאנדנס וזכה לביקורות משבחות. האירועים המתוארים בו מבוססים על חוויותיה של במאית הסרט ג'ניפר פוקס. עוד בקאסט: ג'ייסון ריטר, אלן ברנסטיין, קומון, אליזבת דביקי.

בנטפליקס, החיים הסודיים של חיות המחמד
אנימציה קומית שהייתה לשוברת קופות ענקית. מקס (בקולו של הקומיקאי לואי סי. קיי) הוא כלב מאושר מגזע טרייר. מקס, שגר בדירה נחמדה בבניין דירות יוקרתי בניו-יורק וחייו שקטים ונוחים, חש תמיד במרכז, גם בחיי בעלת הבית וגם בקרב כל כלבי הבניין, שהוא מעין מנהיגם הבלתי מוכרז. עולמו מתהפך בן רגע כאשר הבעלים שלו מחליטה לאמץ כלב רחוב מעורב. עכשיו עליו למצוא דרך להסתדר עם דיוק (בקולו של אריק סטונסטריט, "משפחה מודרנית") הלא רצוי והשונה ממנו בתכלית. צמד הכלבים מגלים גם שארנב לבן בשם סנואובול השתגע לגמרי והחליט להקים צבא חיות מחמד שחפצות לנקום בבני האדם ולהשתחרר מהכבלים לחלוטין. עתה הם מחויבים לשתף פעולה גם מולו. גם עם קולותיהם של קווין הארט, ג'ני סלייט, אלי קמפר, אלברט ברוקס.

ולא לשכוח:
סופרגירל 3 בנטפליקס
פרויקט מסלול 14 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00
כמה רחוק בקשת 12 ב-21:00
משחקי השף 3 ברשת 13 ב-21:00
פרק אחרון של הקברניטים בערוץ עשר ב-21:15
רגליים קרות 7 ב-yes Drama ב-21:15
על הספקטרום ב-yes Edge ב-21:30
טין סטאר ב-HOT HBO ב-22:00
בן לוקח בת 2 ב-yes Drama ב-22:00
הטובות לקרב 2 ב-yes Edge ב-22:00
אריות הים ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו