המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

נתיב הסמים

נתיב הסמים, סטנד אפ עדי אשכנזי, הארי ומייגן – סיפור אהבה מלכותי, המרגל סנודן, פנים אמיתיות, פרקים אחרונים של ריברדייל, השורד המיועד, טיימלס וחליפות. יש לה את זה, האמריקנים, נאמנות, סוכני שילד, אלמנטרי, שומרי האוצרות, סיפורה של שפחה, קוונטיקו, בליינדספוט, נשק קטלני, פעם בשבוע עם תם אהרון, המרדף, משחקי השף.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לגמרי של Alex Inc והשורד המיועד (Designated Survivor, אם כי יש דיבור שנטפליקס תציל אותה). פרקים אחרונים לעונה של הגולדברגים, משפחה מודרנית, American Housewife, הרשימה השחורה, אריות הים וריברדייל.

וגם האמריקנים, המרחב (The Expanse), הישרדות, קוד בלאק, חוק וסדר מדור מיוחד, אימפריה, סטאר, המקוריים (The Originals), ארצ'ר, Colony, Brockmire, Famous in Love, Ice, Krypton, את אני היא (You Me Her).

בקשת 12 ב-21:00, סטנד אפ עדי אשכנזי
עדי אשכנזי על הבמה, מאלתרת עם הקהל בערב סטנדאפ חד פעמי.

בערוץ עשר 14 ב-21:15, פנים אמיתיות
עונה חדשה לתוכנית המגזין של אמנון לוי.

בלייפטיים ב-22:00, הארי ומייגן: סיפור אהבה מלכותי
יומיים לפני החתונה המלכותית,סרט מקורי של לייפטיים העוקב אחר הרומן בין הנסיך הארי לשחקנית מייגן מרקל. החל מהרגע שבו הכירו בפגישה עיוורת, שאורגנה על ידי החברים שלהם, דרך החיזור הראשוני שהתנהל בסודי סודות מבלי שאף אחד ידע על כך, עבור בתשומת הלב האינטנסיבית שליוותה את הזוג בכל צעד, ועד לאירוסים המיוחלים ששינו את חייה של השחקנית האמריקאית הגרושה. הזוג נאלץ להתמודד עם עבר סוער, שכולל את מותה הטראגי של אמו דיאנה והמורשת הבין-גזעית של מייגן, אך נסיבות חייהם הם אלה שהובילו אותם ליצור את הקשר המיוחד עד לרומן מלכותי מהאגדות. עם מורי פרייזר, פריזה פיץ-הנלי ("ג'סיקה ג'ונס").

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-23:00, נתיב הסמים (The Trade)
המבריחים. המכורים. השוטרים. הקרטל. לכל אחד סיפור משלו. מקולומבוס, אוהיו ועד לגררו במקסיקו, דרך ערים רבות בדרך, מגפת האופיום לא עוצרת לרגע ומשאירה מאחוריה קורבנות רבים משני צדי הגבול. אך מה מסתתר מאחורי הכותרות בעיתונים ומאחורי הנתונים הסטטיסטיים היבשים? הבמאי מתיו היינמן, שהיה מועמד לאוסקר על סרטו "ארץ הקרטל", מביא כעת אל המסך את הסדרה הפרובוקטיבית בת חמשת הפרקים, העוסקת במשבר הסמים מבעד לעיניהם של האנשים שהכי מושפעים ממנה, כשכולם מהווים חוליה הכרחית בשרשרת – מגדלי הסמים, המכורים, מנהלי הקרטלים ואנשי אכיפת החוק.

סרטים:

בסלקום TV, המרגל – סנודן
מותחן של אוליבר סטון המבוסס על פרשה שהסעירה את העולם כולו, בכיכובו של ג'וזף גורדון-לוויט. סיפורו של אדוארד סנודן, עובד לשעבר בסוכנות לביטחון לאומי של ארצות הברית, שנחשף לאופן הפעילות של מערך הביון האמריקני. הוא ירד למחתרת וחשף מידע סודי אודות רשת ההאזנות הענקית של הרשות האמריקאית לביטחון לאומי, וכלל אלפי מסמכים חסויים ששחרר לתקשורת. החשיפה הובילה את הרשויות האמריקאיות למרדף כלל עולמי אחריו, ובתמיכת ממשלת אקוודור הוא טס למוסקבה כדי לבקש מקלט מדיני. גם עם שיילין וודלי, ניקולס קייג', מליסה ליאו.

ולא לשכוח:
קוונטיקו 3 בסלקום TV ופרטנר TV
אלמנטרי 6 ב-yes VOD
פרק אחרון של טיימלס 2 בשירותי ה-VOD של HOT, סלקום TV ונטפליקס וב-HOT3 ב-20:45
פרק אחרון של השורד המיועד 2 (Designated Survivor) בנטפליקס
פרק אחרון לעונה של ריברדייל 2 בנטפליקס
נשק קטלני 2 בסלקום TV
בליינדספוט 3 בסלקום TV
המרדף בכאן 11 ב-21:00
משחקי השף 3 ברשת 13 ב-21:00
יש לה את זה בקשת 12 ב-21:50. שימו לב, גם היום
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-21:57
סיפורה של שפחה 2 ב-HOT HBO ב-22:00
פרק אחרון לעונה של חליפות 7 ב-yes Drama ב-22:00
שומרי האוצרות 4 ב-yes Action ב-22:00
נאמנות ב-yes Edge ב-22:00
סוכני שילד 5 ב-yes Action ב-22:45
האמריקנים 6 ב-yes Edge ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו