המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

הסיפור

סוכני הזיכרון, הסיפור, הדרך למונדיאל, איך לרדת נכון במשקל, אתנחתא עם מישל וולף, בייבי דרייבר, בלתי נסלח, פרקים אחרונים לעונה של הטובות לקרב, אימפריה, סטאר, לטובת הכלל ולבד ביחד. בשבילה גיבורים עפים, חף מפשע, הגשר, אקסודוס המסע לאירופה, ווסטוורלד, האזורים הבעייתיים, לגיון, מיליארדים, הערב יהיו כאן, האח הגדול.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של הטובות לקרב. וגם Vida, Sweetbitter, Britain's Got Talent, Patrick Melrose.

בנטפליקס, אתנחתא עם מישל וולף (The Break with Michelle Wolf)
תוכנית סאטירה שבועית חדשה של הקומיקאית מישל וולף, המוכרת מ"הדיילי שואו" ותוכנית הלילה של סת' מאיירס.

בכאן 11 ב-17:00, הדרך למונדיאל
סדרה בשידור יומי הסוקרת את ההכנות למונדיאל 2018 ואת ההיסטוריה של גביע העולם. בפרק הזה: רוסיה, פנמה, פרופיל של גארי ליניקר הבריטי, וניתוח של גול במשחק בין בריטניה לאיטליה בגמר המונדיאל ב-1970.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-20:10, איך לרדת נכון במשקל
עונה שנייה בת חמישה פרקים בשידור יומי לסדרה שמביאה את כל התשובות בנושא הדיאטות, לצד אנשים המתנסים בסוגי הדיאטות השונות. משתתפי הסדרה מחולקים לשלוש קטגוריות: דיאטה קיצונית למשך שבעה ימים, דיאטה שמעצבת את הגוף למשך ששה שבועות ודיאטה שדורשות שינוי באורח החיים למשך ארבעה חודשים. מנחה הסדרה, ד"ר אלכסנדר ואן טולקן, הבשלנית סטייסי סטיוארט (שעוזרת למשתתפים להפוך את המנות הדיאטטיות לטעימות) והנטורופטית האלה אל-שפי (שמתמקדת בפסיכולוגיה של האכילה), עוקבים אחרי היכולות של המשתתפים להתמיד בדיאטות השונות ואחרי התוצאות של הירידה במשקל. לאחר שקלול כל הנתונים הם מנסים לענות על שאלת השאלות – מהי הדיאטה שהכי תתאים לך?

בכבלים,
ב-HOT8 ב-21:00, סוכני הזיכרון
עשור לאחר מותו של איש התקשורת השנוי במחלוקת, אדם ברוך, ילדיו עידו ועמליה רוזנבלום מנסים להכיר אותו. הם מקימים "מוזיאון" זמני שמאגד כאלף פריטי ארכיון, ומזמינים דמויות מפתח מחייו המדריכות אותם בשבילי הזיכרון. ברוך נולד למשפחה דתית במאה שערים והפך לאחת הדמויות המרכזיות והחידתיות ביותר בתרבות הישראלית. אורח חייו האינטנסיבי הוביל למותו בטרם עת והותיר את ילדיו עם פערים בין האבא הפרטי לבין הדמות הציבורית הקודרת, שהיו לה מעריצים אך גם מבקרים רבים. כדי למלא את הפערים הללו אספו השניים אלפי פריטים מהארכיון האודיו-ויזואלי שהותיר אחריו אביהם, ובנו מהם חלל תצוגה ייחודי, אליו הזמינו דמויות מפתח מתחנות חשובות בחייו של האב. בעזרת מורי דרך אלה – אנשי תקשורת, אמנים, אספנים, אנשי עסקים, ובני משפחה – מרכיבים עמליה ועידו מהחלקים זיכרון שלם של אבא.

סרטים:

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, הסיפור (The Tale)
יום אחר שידורו ב-HBO ארה"ב, מגיע הסרט המדובר גם הנה. לורה דרן מגלמת במאית עצמאית שמחליטה לחטט בעבר ולגלות מה קרה בילדותה, לאחר שאמה נתקלת בסיפור קצר שכתבה בגיל 13 המתאר מפגש מיני מוקדם ומעורר שאלות. הסרט ערך את בכורתו במסגרת התחרות בפסטיבל סאנדנס וזכה לביקורות משבחות. האירועים המתוארים בו מבוססים על חוויותיה של במאית הסרט ג'ניפר פוקס. עוד בקאסט: ג'ייסון ריטר, אלן ברנסטין, קומון, אליזבת דביקי.
השידור הליניארי ב-yes יהיה ביום שלישי הקרוב, וב-HOT במוצ"ש הקרובה.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, בלתי נסלח
סרטים שחייבים לראות. מערבון נפלא בבימויו ובכיכובו של קלינט איסטווד (שחוגג בסוף החודש יום הולדת 88), זוכה ארבעה פרסי אוסקר – לסרט, לבמאי, לשחקן המשנה ולעריכה. איסטווד מגלם אקדוחן ששב מפרישה כדי לחסל חשבונות עם פושעים שהשחיתו את פניה של יצאנית, ועם השריף שאינו מוכן להענישם. הסרט נמצא במקום ה-117 ברשימת הסרטים הגדולים ביותר של אתר IMDB. גם עם מורגן פרימן, ג'ין הקמן. ארה"ב, 1992.

בסלקום TV, בייבי דרייבר
סרט האקשן בבימויו של אדגר רייט. בייבי הוא נהג שודים צעיר ומוכשר שחייב לשמוע מוזיקה ללא הפסקה. כשהוא כמעט מצליח לצאת מעולם הפשע ולהתחיל חיים חדשים עם אהובתו, הדברים מתחילים להסתבך. עם אנסל אלגורט, לילי ג'יימס, ג'ון האם, ג'יימי פוקס, קווין ספייסי.

ולא לשכוח:
וואייט סנאק: האזורים הבעייתיים בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
פרק אחרון לעונה של לטובת הכלל ב-HOT3 ב-20:45
הערב יהיו כאן, עם ירון ברובינסקי בכאן 11 ב-21:00
שני פרקים של בשבילה גיבורים עפים בקשת 12 ב-21:00
האח הגדול ברשת 13 ב-21:00
אקסודוס המסע לאירופה ב-yes דוקו ב-21:00
פרק אחרון לעונה של סטאר 2 ב-yes Drama ב-21:15
פרק אחרון לעונה של אימפריה 4 ב-yes Drama ב-22:00
לגיון 2 ב-yes Edge ב-22:00
הגשר 4 ב-HOT HBO ב-22:00
פרק אחרון לעונה של לבד ביחד ב-yes Comedy וב-HOT קומדי סנטרל ב-22:30
חף מפשע ב-yes Edge ב-22:50
פרק אחרון לעונה של הטובות לקרב 2 ב-yes VOD ב-0:00
ווסטוורלד 2 ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-4:00 ובסלקום TV
מיליארדים 3 ב-yes Edge ב-6:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו