המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

כוכב הקופים: המלחמה

החתונה המלכותית, כוכב הקופים – המלחמה, סכנה במעבר הגבול, המחברת של הנרי, סופו של רובין הוד, קפטן תחתונים הסרט, פרקים אחרונים לעונה של שחור כזה, בוגרת כזה, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחה מודרנית ושושלת. פיקאסו, NCIS ניו אורלינס, חמוץ מתוק, קפה ומאפה, רוזאן, סאטרדיי נייט לייב, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, NCIS.

שלל מהנכר: פרק אחרון לגמרי של עד עצם היום הזה. פרקים אחרונים לעונה של סוכני שילד, הוואי חמש אפס, בליינדספוט ומאסטר שף ג'וניור (שני פרקים).

וגם Life Sentence, High & Dry, Friday Night Dinner, וואייט סנאק – האזורים הבעייתיים (Wyatt Cenac’s Problem Areas), התוכנית של גרהם נורטון (הפעם עם גלוריה אסטפן, אמיליה קלארק, פיבי וולר-ברידג', דיוויד טננט וליאון ברידג').

בערוצים המרכזיים החל מ-13:00, החתונה המלכותית
הנסיך הארי ומייגן מרקל נישאים.

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-9:20, סופו של רובין הוד
קווין קליין נכנס לנעליו של ארול פלין האגדי בסיפור ביוגרפי על ימיו האחרונים של השחקן. הסיפור עוקב אחר בברלי (דקוטה פנינג), כוכבת צעירה בת 15 ההופכת לחברתו האחרונה של פלין. השניים מנהלים רומן בהסכמת אמה של בברלי ונודדים יחד בין ניו יורק ללוס אנג'לס, אפריקה וקובה, עד למותו של ארול בזרועותיה של בברלי בוונקובר, דבר המביא פרסום לשחקנית הצעירה אך גם דוחק אותה לקצה שפיותה. גם עם סוזן סרנדון.

ב-HOT Gold ב-12:50, המחברת של הנרי
סוזן (נעמי ווטס), אם חד הורית לשני בנים העובדת במלצרות בדיינר בפרבר שקט, מוצאת מחברת השייכת לבנה הבכור, הנרי. הילד, הנחשב לגאון, פירט במחברת הוראות מפורטות על תוכנית בריחה של בת כיתתו המתגוררת בסמוך עם אב חורג מתעלל. סוזן מחליטה לבצע את התוכנית על פי ההוראותגם עם דין נוריס.

ב-HOT Action ב-18:40, סכנה במעבר הגבול
מותחן עטור שבחים בכיכובם של ג'וני סימונס, גבריאל לונה ("סוכני ש.י.ל.ד") וקליפטון קולינס ג'וניור ("ווסטוורלד"). שלושה סוכני משמר גבול האחראים על נקודת ביקורת מבודדת באמצע המדבר, מגלים תכולה של רכב השייכת לקרטל סמים אכזר. ב-24 השעות הבאות הם יעברו מסע מפרך ומסוכן העלול לעלות להם בחייהם.

בלוויין,
ב-yes5 ב-15:58, קפטן תחתונים: הסרט
קומדיית אנימציה על פי סדרת הספרים המצליחה. ג'ורג' והרולד השובבים הצליחו לשלב בין אהבתם לקומיקס ולתעלולים, והפכו את מנהל בית הספר הקשוח לקפטן תחתונים, גיבור העל הקצת מגוחך. עם קולותיהם של קווין הארט, אד הלמס.

ב-yes2 ב-22:00, כוכב הקופים: המלחמה
הסרט שסוגר את טרילוגיית האקשן המשובחת על מלחמתם של הקופים בבני האדם, בכיכובם של אנדי סירקיס ו-וודי הרלסון. לאחר מתקפת פתע אכזרית נגד הקופים, יוצא סיזאר למסע נקמה בקולונל שביצע אותה. המפגש בין השניים יתפתח למלחמה שתכריע את עתיד האנושות והקופים. הסרט הרוויח קרוב לחצי מיליארד דולר ברחבי העולם, וזאת לצד ביקורות מעולות – 93% אחוז ביקורות חיוביות על פי אתר רוטן טומטוז. שני הסרטים הקודמים בטרילוגיה ישודרו החל מהשעה 18:00.

ולא לשכוח:
iZombie בנטפליקס
פרק אחרון לעונה של שושלת 2017 בנטפליקס
חמוץ מתוק 4 ב-yes Comedy ב-17:25
פרק אחרון לעונה של שחור כזה 4 ב-yes Comedy ב-17:50
פרק אחרון לעונה של בוגרת-כזה ב-yes Comedy ב-18:15
קפה ומאפה ב-yes Comedy ב-18:40
פרק אחרון לעונה של המפץ הגדול 11 ב-yes Comedy ב-19:05
שני פרקים אחרונים לעונה של שלדון הצעיר ב-yes Comedy ב-19:30
פרק אחרון לעונה של משפחה מודרנית 9 ב-yes Comedy ב-20:20
שוטרים בדם 7 ב-HOT Zone ב-20:15
פרק אחרון לעונה של סאטרדיי נייט לייב ב-yes Comedy ב-20:45. איימי שומר מנחה
NCIS ניו אורלינס 4 ב-HOT Zone ב-21:00
רוזאן 10 ב-yes Comedy ב-21:55
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
גאון: פיקאסו בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00
הוואי חמש אפס 7 ב-HOT Zone ב-22:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו