המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

מוקד 911

מוקד 911, אש נגד כוחות הרשע, קנוניית הסיגריות האירופית, בייבי בום, מטבחי הגיהנום, ווסטוורלד, אימת המתים המהלכים, מתחזים, המירוץ למיליון, מיליארדים, בעלי היכולות, חטיפה ברכבת התחתית, עין הרע, מעבר לזמן, צומת מילר, הכרישים, זמן אמת.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של להרוג את איב (Killing Eve) ונאמנות (Trust). שני פרקים אחרונים לגמרי של Deception. וגם ווסטוורלד, מיליארדים, מת על הבמה (I'm Dying Up Here), שני פרקים של Instinct, אדמת הפקר (Into the Badlands), אימת המתים המהלכים, רובוט צ'יקן, שערורייה אנגלית למדי (A Very English Scandal).

בערוץ עשר ב-21:15, בייבי בום
עונה חדשה לסדרת הדוקו-ריאליטי.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-21:40, קנוניית הסיגריות האירופית
מסעם המרתק והמפתיע של שני חוקרים דנים אחר שערוריית התפטרותו של ג'ון דאלי, נציב בריאות האיחוד האירופאי שהואשם בלקיחת שוחד. בשנת 2012 נאלץ להתפטר נציב הבריאות באיחוד האירופי, ג'ון דאלי, הנציג ממלטה, בשל חשדות שקיבל שוחד ופעל להכנסת הקלות בתקנת טבק נוקשה שהאיחוד האירופי הטיל. הסרט מנסה לבחון את הטענה של ג'ון דאלי שטמנו לו פח כדי לסלק אותו מהדרך, ושכל עניין השוחד הוא המצאה של העומד בראש אול"ף, המשרד שאחראי על חקירת הונאה במוסדות האיחוד האירופי. החוקרים הדנים הנחושים להגיע אל האמת, מתוודעים אל מקור סודי המנסה כביכול לסייע להם בטענה כי בידיו מסמכים והקלטות החושפות מה קרה: קונספירציה או פשע ומעשה שוחד מובהקים מצד דאלי.

בלוויין,
ב-yes Drama ב-21:15, מוקד 911
דרמה חדשה מבית היוצר של ראיין מרפי ובראד פלצ'וק ("אימה אמריקאית", "אמריקה נגד או.ג'יי. סימפסון") העוסקת בחייהם ובחוויותיהם של אנשי המקצוע של שירותי החירום – שוטרים, פראמדיקים ולוחמי אש – המגיעים ראשונים אל הסיטואציות המלחיצות והמפחידות ביותר. מגיבי החירום חייבים לנסות ולאזן בין הצלת חייהם של אזרחים בצרה ובין חייהם האישיים שגם הם נתונים בקשיים. בסדרה מככבים זוכת האוסקר אנג'לה באסט כשוטרת עשויה ללא חת שמתמודדת עם בעיות מבית, זוכה האמי פיטר קראוזה ("עמוק באדמה") הוא מפקד תחנת כיבוי אש וקוני ברייטון שבה לשיתוף הפעולה השלישי שלה עם מרפי (מאז "אימה אמריקאית" ו"או.ג'יי") כאבי קלארק, מוקדנית 911 (מספר החירום האמריקאי לשירותי הצלה) המתמודדת עם טיפול באמה חולת האלצהיימר. עוד מככבים: אוליבר סטארק, עיישה הינדס ("דם אמיתי"), קנת' צ'וי, ורוקמונד דנבר ("נמלטים"). הסדרה היא הניסיון הראשון של מרפי ופאלצ'וק להיכנס לעולם סדרות המשטרה/רפואה הפרוצדורליות, ובהתאם למותג הייחודי שלהם, היא קצבית, מסחררת ומלאה ברגעים שלא יאמנו לצד סיפורים אישיים מאוד. שני פרקים ראשונים ברצף.

ב-yes Action ב-22:45, אש נגד כוחות הרשע
עונה שלישית ואחרונה לקומדיית האימה של סם ריימי.

ולא לשכוח:
ווסטוורלד 2 בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-22:00
מעבר לזמן (The Crossing) בסלקום TV
עין הרע בסלקום TV
מתחזים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, סלקום TV ופרטנר TV, וכן ב-HOT3 ב-20:45
זמן אמת בכאן 11 ב-21:00. הפעם: מלחמת הצפון. איך תיראה המלחמה הבאה? האם ישראל ערוכה? יצאנו לבדוק איך הצליחו האיראנים להתיישב בגבול ישראל ואיך הצליח החיזבאללה להתחמש בטילים מדויקים וכבדים? האם תושבי הצפון מוגנים או שההנהגה הישראלית נרדמה בשמירה?
צומת מילר 2 בקשת 12 ב-21:00
אימת המתים המהלכים 4 ב-AMC ב-21:00
בייבי בום בערוץ עשר ב-21:15
הכרישים בקשת 12 ב-21:55
המירוץ למיליון 29 בערוץ הטיולים ב-22:00
בעלי היכולות ב-yes Action ב-22:00
חטיפה ברכבת התחתית ב-yes Edge ב-22:00
מטבחי הגיהנום 16 בערוץ האוכל ב-22:15
מיליארדים 3 ב-yes Edge ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו