המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 18/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

13 סיבות – עונה 2

13 סיבות, מטען, מרי הורגת אנשים, לילה קשוח, פורעי חוק, רגשות מתעוררים, רוזאן, חוק וסדר מדור מיוחד, סברי מרנן.

שלל מהנכר: אנושיים (Humans) – עונה שלישית לדרמת המד"ב הבריטית (שמבוססת על "להיות אנושיים" השבדית) על רובוטים בעלי תודעה שלוקחים את גורלם בידם (בהמשך גם ב-AMC ישראל). עונה שנייה של 13 סיבות זמינה במלואה.

פרקים אחרונים לעונה של האנטומיה של גריי, תחנה 19, S.W.A.T, במשפחות הכי טובות (Life in Pieces; שני פרקים), גות'האם, החץ ועל טבעי. וגם Deep State, מתחזים, Siren, Nobodies.

בנטפליקס, 13 סיבות
עונה שנייה לדרמת הנעורים של נטפליקס, הממשיכה למרות שהסיפור נגמר.

בכאן 11 ב-23:15, מרי הורגת אנשים
דרמה קנדית חמודה בכיכובה של קרוליין דברנה ("וונדרפולס", "חניבעל"). ד"ר מרי האריס היא אם חד הורית שעובדת כרופאה בחדר המיון של בית החולים עדן. אבל יש לה גם משרה צדדית: היא והשותף שלה, דז, מספקים שירותי המתת חסד. חייהם של השניים מסתבכים כשהמשטרה מתחילה לחקור את מקרי המוות. גם עם ריצ'ארד שורט ("ויניל"), ג'יי ראיין ("קצה האגם"), ליריק בנט (סדרת סרטי "המסור").

סרטים:

בנטפליקס, מטען (Cargo)
מותחן אימה אוסטרלי בכיכובו של מרטין פרימן ("שרלוק", "הפנתר השחור"). כשמגפת זומבים איומה ואלימה משתוללת, אב שנדבק לוקח איתו את בתו התינוקת למסע בערבות אוסטרליה כדי למצוא מישהו שיהיה מוכן להגן עליה ולטפל בה, על מנת לגונן עליה בכל מחיר מאופיו המשתנה.

בנטפליקס, רגשות מתעוררים (Catching Feelings)
קומדיה דרום אפריקאית. בני זוג המתמודדים עם קשיים בחיי הנישואין – פרופסור שהקריירה שלו תקועה ועיתונאית המשועממת מחיי הפרברים שלה ביוהנסבורג – פוגשים בסופר מפורסם, חובב מסיבות וחסר עכבות שמשנה את חייהם.

ב-yes1 ב-21:30, לילה קשוח
קומדיה בכיכובן של סקרלט ג'והנסון, קייט מקינון, זואי קרביץ, אילנה גלייזר ואחרות. לקראת חתונתה מתאחדת ג'ס עם החברות הכי טובות שלה מהקולג' לסופ"ש במיאמי של טירוף, שמש ומסיבת רווקות. הלילה שלהן מקבל תפנית בלתי צפויה לאחר מפגש גורלי עם חשפן, ומאותו רגע הכל, אבל הכל, משתבש.

ב-yes4 ב-22:00, פורעי חוק
מותחן אקשן בכיכובם של ברוס וויליס, כריסטופר מלוני, אדריאן גרנייה. הראיות שמותיר אחריו שוד בנק מוצלח ואלים מצביעות לעבר הבעלים של הבנק. ככל שהחקירה ממשיכה, מבינים הסוכנים האמונים על המקרה שהם נקלעו לרשת סבוכה של שחיתות.

מטען

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-22:00, האיש שנולד מחדש
אקשן היסטורי מרהיב, זוכה שלושה פרסי אוסקר בכיכובו של ליאונרדו דיקפריו (שזכה בפרס על תפקידו). סיפורו המדהים והאמיתי של צייד שנפצע וננטש על ידי חבריו, המנווט את עצמו בסביבה עוינת ואכזרית במסע חסר פשרות לנקמה. ביים אלחנדרו גונסלס איניאריטו ("בירדמן").

ולא לשכוח:
רוזאן 10 ב-yes VOD
סברי מרנן בקשת 12 ב-21:30
חוק וסדר: מדור מיוחד 18 בכאן 11 ב-22:26
מרי הורגת אנשים בכאן 11 ב-23:15

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו