המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 18/04/2018 בקטגוריה ‏כללי

להרוג את איב

להרוג את איב, ספיישל תאג"ד, המוזיאון, האזורים הבעייתיים, טקס הדלקת המשואות, לגיון, האמריקנים, ציידי הצללים בני הנפילים, הפלאש, מזכירת המדינה, ככה זה.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של ברק שחור. וגם רוזאן, Alex Inc, שחור כזה, Splitting Up Together, לטובת הכלל (For The People), בול, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, דה וויס, Rise, Chicago Med, נשק קטלני, LA To Vegas, בחורה חדשה, הפלאש, ציידי הצללים בני הנפילים (Shadowhunters), לגיון, The Last O.G, The Jim Jefferies Show, Adam Ruins Everything, Cunk On Britain, Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G.

בערוצים המרכזיים ב-19:45, טקס הדלקת המשואות
אולי יהיה שמח.

בכאן 11 ב-22:10, הערב יהיו כאן
ספיישל עצמאות של תוכנית האירוח בהנחיית ירון ברובינסקי, שהפעם תנחה לצדו ליטל שוורץ וישתתפו אתניקס, עמיר בניון, נטע ברזילי, רמי קלינשטיין, הופעת אורח של משתתפי הסדרה "היהודים באים" וברכה מיוחדת של נשיא המדינה, לצד גרסאות מיוחדות לפינות מן התוכנית.

ב-yes Oh ב-23:00 וב-HOT HBO ב-0:00, וואייט סנאק: האזורים הבעייתיים
השידור הליניארי לסדרה הדוקומנטרית הקומית החדשה שמנחה הקומיקאי והתסריטאי זוכה האמי וואייט סנאק, היוצא לחקור מגוון בעיות תרבותיות וחברתיות שמעסיקות את העם האמריקני, דרך ראיונות שטח בסגנון דוקומנטרי שיעמדו במרכז כל פרק.

בכבלים,
ב-HOT HBO ב-22:00, להרוג את איב
דרמת אקשן קומית חדשה של BBC אמריקה על פי סדרת הנובלות של לוק ג'נינגס, שעיבדה לטלוויזיה היוצרת המבריקה פיבי וולר-ברידג' ("פליבג" המופתית). סנדרה או (ד"ר כריסטינה יאנג ב"האנטומיה של גריי") חוזרת אל המסך ומככבת לצד הצעירה הבריטית העולה ג'ודי קומר ("יומן השומן", "שלוש עשרה", "דוקטור פוסטר"). איב (או) מתוסכלת ומשועממת בעבודה המשרדית שלה. היא אמנם עובדת ב-MI6, סוכנות הביון הבריטית, אך התפקיד הפקידותי לא מתקרב למימוש הפנטזיה האמיתית שלה – להיות מרגלת. וילאנל (קומר) היא רוצחת מוכשרת, אכזרית ובלתי צפויה שמכורה לסגנון החיים היקר והנהנתני שעבודתה מאפשרת לה. שתי הנשים האינטליגנטיות הללו – האובססיביות זו כלפי זו במידה שווה – יוצאות לקרב במשחק חתול ועכבר שכמוהו עוד לא נראה. לצד שתי אלה מככבים גם קים בודניה ("הגשר"), פיונה שאו ("דם אמיתי", "הארי פוטר"), שון דילייני ("רציחות במידסומר"), דארן בויד ("המיילד"), אוון מקדונל וקירבי האוול-בפטיסט ("אהבה").
שני פרקי הפתיחה ישודרו ברצף (הספקתי לראות את הראשון והוא היה נהדר), והחל מהשבוע הבא היא תשודר במרחק של שלושה ימים מארה"ב.

בלוויין,
ב-yes Action ב-20:00, תאג"ד – ספיישל יום העצמאות
כוכבי תאג"ד יוצאים לשטח לבקר את חיילי צה"ל בבסיסים הכי מעניינים בארץ. הם צוברים סיפורים וחוויות ומתכוננים לעונה השניה של תאג"ד. ליה (שירה נאור) מצטרפת למסע טירונים בב"ח גולני, רותם (דניאל גל) מבקרת בתאג"ד שריון וחווה סדנת גירוז ותחזוקה של טנקים צהליים, בן לולו ופולצ'ק (אור אדרי ודין מרישניקוב) מצטרפים לאימון לוחמה בשטח בנוי ואושר (עדי חבשוש) מגיעה לקורס מודיעין ולומדת להתחפר ולהסוות את עצמה.

ב-yes דוקו ב-22:00, המוזיאון
קולאז' תיעודי, מרהיב ביופיו ומרגש, שלוקח אותנו לסיור מרתק ומשעשע מאחורי הקלעים של אחד ממוסדות התרבות החשובים בארץ – מוזיאון ישראל. על רקע יצירות המופת מעוררות ההשראה, הסרט חושף את הלב הפועם של המוזיאון – הדמויות והפעילות הרוחשת מתחת לגלריות, במחסנים, במעבדות וסביב שולחן הדיונים. במבט חד ומלא באהבת אדם, מתבונן הסרט באנשים ומזמין את הצופים להציץ מבעד לקירות המוזיאון, לבקר את המבקרים, להתבונן במתבוננים ולהאזין למספרים: מנהל המוזיאון האמריקאי, השומר שהוא גם חזן, משגיח הכשרות, המדריך הפלסטיני והמבקרת העיוורת – כולם יוצרים פסיפס מרגש ומגוון של צוות המוזיאון ושל החברה הישראלית כולה. "המוזיאון", סרטו החדש של הבמאי המוערך רן טל ("ילדי השמש", "גן עדן") הוא סרט חובה לכל חובב אמנות ותרבות בישראל.

ולא לשכוח:
לגיון 2 ב-yes VOD
ציידי הצללים: בני הנפילים (Shadowhunters) בנטפליקס
הרופא הטוב ב-HOT3 ב-20:45
עד עצם היום הזה 7 ב-yes Drama ב-21:15
ככה זה ב-yes Edge ב-22:00
האמריקנים 6 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו