המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/04/2018 בקטגוריה ‏כללי

גרג דיוויס: חיה מופלאה שכמותך

רוזאן, קוד צוקרמן, פטרנו, גומלין רבע גמר ליגת האלופות, סטנד אפ גרג דיוויס, נולד לבן מדי, פרקים אחרונים לעונה של אגדות המחר ודטרויטרס. פרק אחרון לגמרי של משפחה וצרות אחרות. ברק שחור, זמן אמיתי עם ביל מאהר, ג'ון אוליבר, סאטרדיי נייט לייב, סוג א', הטובות לקרב, UnREAL, צוות עקרב, אריות הים, בארי, עמק הסיליקון, סקנדל, המרדף, מדינת הגמדים.

שלל מהנכר: עונה רביעית בקומדיה הבריטית Plebs, המתרחשת ברומא העתיקה, נפתחת עם שני פרקים. פרקים אחרונים לעונה של אגדות המחר ומרצ'לה.

וגם The Crossing, אמריקן איידול, Kevin Can Wait, Living Biblically, תוכנית אבא, קפה ומאפה (Superior Donuts), צוות עקרב, Good Girls, Chicago Med, iZombie, דה וויס, אבא אמריקאי, Final Space, UnREAL.

בנטפליקס, גרג דיוויס: חיה מופלאה שכמותך (Greg Davies: You Magnificent Beast)
ספיישל סטנד-אפ של הקומיקאי הבריטי גרג דיוויס, שנזכר בדייטים מחרידים, אסונות 'גיזום' של אזור החלציים, מתיחות של אבא ועוד.

בקשת 12 ב-21:00, קוד צוקרמן
רוני צוקרמן, טייסת הקרב הראשונה בצה"ל, ירדה לתעלות הביוב של ורשה וצעדה בהן בשתיקה. 17 שנה עברו מאז עשתה היסטוריה, 75 שנה מאז שסבא וסבתא שלה, אנטק צוקרמן וצביה לובטקין, ממנהיגי מרד גטו ורשה, הצליחו לברוח בתעלות האלה מהגטו הבוער. אבל רק עכשיו, כשהיא יוצאת עם שתי אחיותיה לשחזר את מסעם מול מצלמות "עובדה", מתחילים הפצעים להיפתח.

ברשת 13 ב-21:30, רבע גמר ליגת האלופות – גומלין
רומא – ברצלונה

בערוץ 5 ב-21:30, רבע גמר ליגת האלופות – גומלין
מנצ'סטר סיטי – ליברפול

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, נולד לבן מדי
בטנזניה, מלוואי ושאר מדינות מזרח אפריקה, אנשים לבקנים הם אנשים נרדפים ודינם לרוב הוא מוות. הם נחטפים, מותקפים ונרצחים. חלקי גופם אף נמכרים לרופאי אלילים תמורת סכום כסף גבוה למטרות כישוף ואפילו פוליטיקאים רוכשים אותם מתוך אמונה שיעזרו להם בבחירות. ד"ר אוסקר דיוק, רופא בריטי לבקן, יוצא למסע באפריקה כדי לנסות להבין למה יש שם סטיגמה קשה כל כך כלפי אנשים כמותו. סטיגמה שנטועה עמוק בשורשי התרבות האפריקאית לאורך דורות רבים. דיוק מנסה להבין מה הם שורשי התופעה ומי הם האחראים לפגיעה באנשים לבקנים. לשם כך הוא נפגש עם צעירים לבקנים שמספרים לו על היחס הקשה כלפיהם ועל האופן שבו הם נאלצים לחיות בקהילות מבודדות. לאורך הסרט הוא גם אינו חושש להתעמת עם המקומיים ביחס לדעות הקדומות שלהם וביחס לפשעים שנעשים כלפי הלבקנים, מתוך תקווה שאולי יצליח להביא לשינוי.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, פטרנו (Paterno)
זוכי האוסקר אל פצ'ינו ("הסנדק") והבמאי בארי לוינסון ("איש הגשם") חוזרים לשתף פעולה בסרט מקורי נוסף של HBO, אחרי "ד"ר מוות ומיסטר ג'ק" זוכה פרסי האמי וגלובוס הזהב. פ'צינו נכנס לנעליו של ג'ו פטרנו, המאמן הוותיק של קבוצת הפוטבול באוניברסיטת פן סטייט, שהתמודד עם חשיפת פרשת ההתעללות המינית של עוזרו ג'רי סנדסקי ב-2011. הסיפור מתמקד לא רק בפטרנו, שהודח מתפקידו בתקופה בה גילה שהוא חולה בסרטן, אלא גם בדמותה של שרה גנים (ריילי קיוף, "מאהבת בתשלום מראש"), עיתונאית צעירה ובוגרת פן סטייט שחשפה את הפרשה. בנובמבר 2011, שישה ימים לאחר שהפך למאמן הפוטבול המעוטר ביותר בתולדות ליגת המכללות, המורשת של פטרנו עמדה למבחן – והוא נאלץ להתמודד עם שאלות על כישלונותיו בהתמודדות מול הקורבנות הצעירים של סנדסקי. לצדו של פצ'ינו מככבים בסרט גם קאת'י בייקר ("הסיפור של אדליין"), גרג גרונברג ("מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר"), לארי מיטשל ("סניקי פיט") ואנני פאריסה ("חברים מהקולג'").

ולא לשכוח:
UnREAL 3 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV וב-yes Drama ב-22:15
הרשימה השחורה 5 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, וב-yes Action ב-22:00
פרק אחרון לעונה של אגדות המחר 3 בנטפליקס
ברק שחור בנטפליקס
רוזאן 10 ב-yes VOD. הפרק השלישי זמין החל מהיום
סאטרדיי נייט לייב 43 ב-yes VOD. הפעם עם צ'אדוויק בוסמן וקארדי בי
צוות עקרב 4 ב-yes VOD
פרק אחרון לגמרי של משפחה וצרות אחרות 6 ב-yes Drama ב-20:30
סקנדל 7 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00
סוג א' 2 ב-yes Drama ב-21:15
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes Oh ב-21:30
מדינת הגמדים בכאן 11 ב-22:00
בארי ב-HOT HBO ב-22:00
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-22:00 וב-HOT HBO ב-0:20
עמק הסיליקון 5 ב-HOT HBO ב-22:30
פרק אחרון לעונה של דטרויטרס ב-HOT קומדי סנטרל ב-22:30
אריות הים ב-yes Action ב-22:45
הטובות לקרב 2 ב-yes Edge ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו