המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/04/2018 בקטגוריה ‏כללי

לואי ת'רו: סרט הסיינטולוגיה שלי

אמונה טפלה, לואי ת'רו – סרט הסיינטולוגיה שלי, קריקטורה של נשיא, אמת מטרידה יותר, פרק אחרון לעונה של הומלנד. ווסטוורלד, עמק הסיליקון, בארי, לבד ביחד, האזורים הבעייתיים, לגיון, מקביל, מיליארדים, הטובות לקרב, מקגיוור, אימפריה, סטאר, לטובת הכלל, התוכנית של ג'ואל מקהייל עם ג'ואל מקהייל, עד כאן, צומת מילר, הכרישים.

שלל מהנכר: פרק אחרון לגמרי של אש נגד כוחות הרשע. וגם Britain's Got Talent, הטובות לקרב (The Good Fight).

בנטפליקס, אמונה טפלה (Superstition)
מותחן על טבעי של רשת SyFy על קורותיה של משפחת קברנים המתגוררת בעיירה בפאתי ניו אורלינס, ושומרת על כמה מהסודות האפלים של המקום.

בכבלים,
ב-HOT HBO ב-20:30, טיסת הקונקורד
שידור יומי לפרקי הקומדיה המוזיקלית הנפלאה.

ב-HOT HBO ב-21:05, חדר החדשות
שידור יומי לפרקי הדרמה הטרחנית האיומה של ארון סורקין.

ב-HOT8 ב-22:05, לואי ת'רו: סרט הסיינטולוגיה שלי
מדי יום השבוע ישודר סרט של לואי ת'רו. מתחילים עם זה: ת'רו, מהיוצרים המוערכים בבריטניה, חובר למרק ראת'בון, לשעבר בכיר במנגנון הפיקוח הפנימי של הסיינטולוגיה, כדי לברר האם יש אמת בהאשמות על רדיפות, איומים, הטרדות ובעיקר פרצי אלימות בלתי נשלטת מצד מנהיג הכנסייה דיויד מיסקביץ'. לאחר שבקשתו לראיין את המנהיג המסתורי ורב העוצמה נדחתה, ת'רו נעזר בקבוצה של שחקנים כדי לשחזר התרחשויות שרת'בורן ובכירים אחרים שפרשו מהסיינטולוגיה ("נמלטו" להגדרתם) טוענים שחוו על בשרם, והכנסייה מכחישה בתוקף. מערכת היחסים הנבנית במהלך הצילומים בין ת'רו לרת'בורן מורכבת ומרתקת, ולא רק בגלל האיומים הבלתי פוסקים מבחוץ.

בלוויין,
ב-yes VOD, קריקטורה של נשיא (Our Cartoon President)
קומדיית אנימציה סאטירית שצמחה בתוכנית הלילה של סטיבן קולבר וקיבלה עונה שלמה בת עשרה פרקים בשואוטיים. כולה זמינה כעת ב-VOD.

ב-yes דוקו ב-22:55, אמת מטרידה יותר
עשר שנים לאחר צאת הסרט זוכה האוסקר "אמת מטרידה", שעורר הד ציבורי נרחב והעלה לסדר היום את משבר האקלים העולמי, הגיע לו המשך. הסרט, בבימוי של בוני כהן וג'ון שנק, מביא את המשך מאבקו חסר הפשרות של סגן הנשיא לשעבר אל גור במטרה להגביר את התודעה הבינלאומית. המצלמה עוקבת אחריו מאחורי הקלעים, ברגעים פרטיים וציבוריים, מצחיקים וחריפים, בעודו מתריע שאמנם מהפכת האנרגיה כבר החלה אך היא עדיין בראשיתה, ונדרשת התגייסות עולמית כדי שהדור הבא לא יאשים אותנו בהתעלמות מתופעות הטבע ובהרס עולמי. ביטול הסכם האקלים על ידי נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, רק החמיר את המצב וגרם לסרט להיות רלוונטי הרבה יותר. לצד אל גור משתתף בסרט גם נשיא ארה"ב לשעבר, ברק אובמה.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, כשהארי פגש את סאלי
סרטים שחייבים לראות. הקומדיה הרומנטית האהובה בכיכובם של בילי קריסטל ומג ראיין, שבחנה את השאלה האם גבר ואישה יכולים להיות רק ידידים. כשהארי וסאלי נפגשו בפעם הראשונה הם לא סבלו זה את זו. אחר כך הם הפכו לחברים הכי טובים, ולבסוף – בין עשר הקומדיות הרומנטיות הטובות בכל הזמנים על פי מכון הסרטים האמריקאי. התסריט המושלם של נורה אפרון היה מועמד לאוסקר. ביים רוב ריינר, ארה"ב 1989.

ולא לשכוח:
וואייט סנאק: האזורים הבעייתיים בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
התוכנית של ג'ואל מקהייל עם ג'ואל מקהייל בנטפליקס
מקגיוור 2 ב-yes VOD
לטובת הכלל ב-HOT3 ב-20:45
הערב יהיו כאן, עם ירון ברובינסקי בכאן 11 ב-21:00
צומת מילר 2 בקשת 12 ב-21:00
סטאר 2 ב-yes Drama ב-21:15
הכרישים בקשת 12 ב-21:55
עד כאן 2 בכאן 11 ב-22:00
אימפריה 4 ב-yes Drama ב-22:00
לגיון 2 ב-yes Edge ב-22:00
לבד ביחד ב-yes Comedy וב-HOT קומדי סנטרל ב-22:30
מקביל ב-yes Edge ב-22:50
בייק אוף בריטניה 8 בערוץ האוכל ב-23:00
הטובות לקרב 2 ב-yes VOD ב-0:00
ווסטוורלד 2 ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-4:00 ובסלקום TV
פרק אחרון לעונה של הומלנד 7 ב-yes Edge ב-5:00
עמק הסיליקון 5 ב-yes Oh ב-5:00
בארי ב-yes Oh ב-5:30
מיליארדים 3 ב-yes Edge ב-6:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו