המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/04/2018 בקטגוריה ‏כללי

מונטי פייתון כובשים את נטפליקס

מונטי פייתון, האזורים הבעייתיים, הוליווד של קלי, כנר על הגג, פרקים אחרונים לעונה של כאן ועכשיו והמתים המהלכים. עמק הסיליקון, בארי, לבד ביחד, לגיון, מקביל, מיליארדים, הטובות לקרב, מקגיוור, אימפריה, סטאר, הומלנד, לטובת הכלל, התוכנית של ג'ואל מקהייל עם ג'ואל מקהייל, עד כאן, יש לה את זה, מה זה השטויות האלה.

שלל מהנכר: עונה 12 וחדשה של Britain's Got Talent. וגם הטובות לקרב (The Good Fight), סאטרדיי נייט לייב (ג'ון מלייני מנחה, ג'ק ווייט מופיע), אש נגד כוחות הרשע.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וואייט סנאק: האזורים הבעייתיים
סדרה דוקומנטרית קומית חדשה שמנחה הקומיקאי והתסריטאי זוכה האמי וואייט סנאק, איש "הדיילי שואו" והסדרה הכה-חמודה "People of Earth". סנאק יוצא לחקור מגוון בעיות תרבותיות וחברתיות שמעסיקות את העם האמריקני, דרך ראיונות שטח בסגנון דוקומנטרי שיעמדו במרכז כל פרק. וואייט יחצה את אמריקה מהפרברים של מיניאפוליס ועד לאזורים הכפריים של טקסס, שם יבחן שלל נושאים מנקודת מבטו הייחודית ויציע פתרונות קומיים לבעיות יומיומיות. בנוסף תכלול התוכנית גם קטעי אולפן שיעסקו באירועים אקטואליים ויתקשרו עם הצופים באמצעות הרשתות החברתיות.

בנטפליקס, מונטי פייתון
המון סרטים וסדרות של ועל החבורה הקומית הבריטית האגדית, כולל הסדרה המקורית "הקרקס המעופף של מונטי פייתון" מ-1969, הסרטים "הגביע הקדוש" ו"בריאן כוכב עליון", הופעות חיות לאורך השנים, סדרות תעודה עליהם וכיו"ב.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:15, הוליווד של קלי
סיפורו של בריאן, שחקן הוליוודי צעיר, שהחליט להביא להוליווד את קלי, אחותו הסובלת מתסמונת דאון שגרה עד עתה בבית הוריה, על מנת לנסות להגשים את חלומה להיות דיווה הוליוודית. במקביל מנהל בריאן מערכת יחסים עם ארוסתו טיפאני. עד מהרה מקנאת קלי בתשומת הלב שטיפאני זוכה לה מאחיה, שלכאורה בא על חשבונה. מצבה מתדרדר כתוצאה מכך, ובריאן מוצא את עצמו במצב של קריעה בין שתי אהבות, שתי מחויבויות שהוא לא יכול ולא רוצה לוותר על אף אחת מהן. כדי לנסות לעזור למצוקתה האנושה של קלי, הוא יגשים את חלומה של קלי לעמוד על במה ולהופיע. האם יצליח? האם זה יועיל למצבה של קלי? בצל שאלות אלה יוצא בריאן למסע להשגת מטרתו, בסרט שבנוי כסרט מתח ריאליסטי במרוץ אחר השעון.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes4 ב-22:00, כנר על הגג
סרטים שחייבים לראות. סרטו המפורסם ביותר של חיים טופול, עליו היה מועמד לאוסקר וזכה בגלובוס הזהב לשחקן הטוב ביותר – העיבוד המצליח למחזמר על פי סיפוריו של שלום עליכם, על אודות אב מסור שנקרע בין רצונו להיענות לבקשות בנותיו להתחתן עם בחיר לבן, לבין המסורת וההיגיון הכלכלי לשדך אותן לחתנים עשירים. הסרט זכה בשלושה פרסי אוסקר והיה מועמד לשמונה, כולל הסרט הטוב ביותר והשחקן הראשי. הוא זכה להצלחה רבה בעולם וזכה בפרס גלובוס הזהב לסרט המוזיקלי הטוב ביותר. בימוי: נורמן ג'ואיסון. ארה"ב, 1971.

ולא לשכוח:
מקגיוור 2 ב-yes VOD
לטובת הכלל ב-HOT3 ב-20:45
מה זה השטויות האלה בקשת 12 ב-21:00
סטאר 2 ב-yes Drama ב-21:15
סקנדל 7 ב-HOT3 ב-21:30. שימו לב, היום במקום ביום שלישי, בשל ערב יום הזיכרון
עד כאן 2 בכאן 11 ב-22:00
יש לה את זה בקשת 12 ב-22:00
אימפריה 4 ב-yes Drama ב-22:00
לגיון 2 ב-yes Edge ב-22:00
לבד ביחד ב-yes Comedy וב-HOT קומדי סנטרל ב-22:30
מקביל ב-yes Edge ב-22:50
בייק אוף בריטניה 8 בערוץ האוכל ב-23:00
הטובות לקרב 2 ב-yes VOD ב-0:00
פרק אחרון לעונה של כאן ועכשיו ב-yes Oh ב-4:00
פרק אחרון לעונה של המתים המהלכים 8 ב-yes Edge ב-5:00
עמק הסיליקון 5 ב-yes Oh ב-5:00
בארי ב-yes Oh ב-5:30
הומלנד 7 ב-yes Edge ב-6:00
מיליארדים 3 ב-yes Edge ב-7:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

  • Niko

    פרק חדש של ג'ואל מקהייל שואו!!!

    • כתוב למעלה אבל שכחתי בחלק התחתון, צודק

  • Niko

    אבא פעם אמר לי: אל תהיה צודק…תהיה חכם!

© עידו ישעיהו