המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/04/2018 בקטגוריה ‏כללי

צ'דוויק בוזמן, סאטרדיי נייט לייב

המעגל, פטרנו, להיות רמטכ"ל, ריאיון עם ביל קלינטון, הימור מגוחך, אמנות הרכב, רוזאן, ילוסטון אקלים פראי, פרק אחרון לעונה של NCIS לוס אנג'לס. Taken, ג'יין הבתולה, חמוץ מתוק, שחור כזה, בוגרת כזה, קפה ומאפה, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחה מודרנית, סאטרדיי נייט לייב, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, NCIS.

שלל מהנכר: וואייט סנאק – האזורים הבעייתיים ("Wyatt Cenac’s Problem Areas") – סדרה דוקומנטרית קומית חדשה שמנחה הקומיקאי והתסריטאי זוכה האמי וואייט סנאק, איש "הדיילי שואו" והסדרה הכה-חמודה "People of Earth" (מחר גם ב-HOT, yes וסלקום TV).

וגם עד עצם היום הזה, סוכני שילד, מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, בליינדספוט, Taken, שני פרקים של מאסטר שף ג'וניור, ג'יין הבתולה, Lee & Dean, התוכנית של גרהם נורטון (הפעם עם דוויין ג'ונסון, נעמי האריס, מרטין פרימן ורוג'ר דאלטרי).

בקשת 12 ב-21:15, להיות רמטכ"ל
הצצה לתפקיד הכי חשוב בצה"ל. כשביטחונה של מדינת ישראל נמצא על כתפיהם, הם נאלצו להתמודד עם לא מעט אתגרים, ביניהם כאלה שהצליחו לסדוק גם את התדמית הקשוחה.

בערוץ עשר ב-21:15, ריאיון עם ביל קלינטון
ביל קלינטון בראיון מיוחד עם רביב דרוקר: על הצמתים הגורליים וההחלטות הדרמטיות של קברניטי ישראל, רבין, פרס, ברק ונתניהו, דרך העיניים של נשיא ארצות הברית לשעבר.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes2 ב-22:00, המעגל
דרמת מתח בכיכובם של טום הנקס ואמה ווטסון. צעירה שאפתנית מתקבלת לעבודה בחברת הטכנולוגיה המובילה בעולם. כשבעלי החברה מצרף אותה לפרויקט פורץ דרך, היא מגלה דברים מטרידים ומבינה שחייה נמצאים בסכנה. גם עם קארן גילן, ג'ון בויגה.

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-18:15, אמנות הרכב
דני (גבריאל צ'וואריה) הוא אמן רחוב צעיר ממזרח לוס אנג'לס, המתקשה למצוא את מקומו מול האובססיה של אביו לאמנות שדרוג מכוניות, וכן מול אחיו העבריין המשוחרר. דני משתמש בכישוריו כאמן גרפיטי ומעצב ציורים על מכוניות כדי לעזור לאחיו לנצח בתחרות מקומית, אך עם זאת עדיין מחפש את הביטוי האישי שלו ומקומו בעולם. גם עם אווה לונגוריה, דמיאן ביצ'יר.

ב-HOT HBO ב-22:00, פטרנו (Paterno)
זוכי האוסקר אל פצ'ינו ("הסנדק") והבמאי בארי לוינסון ("איש הגשם") חוזרים לשתף פעולה בסרט מקורי נוסף של HBO, אחרי "ד"ר מוות ומיסטר ג'ק" זוכה פרסי האמי וגלובוס הזהב. פצ'ינו נכנס לנעליו של ג'ו פטרנו, המאמן הוותיק של קבוצת הפוטבול באוניברסיטת פן סטייט, שהתמודד עם חשיפת פרשת ההתעללות המינית של עוזרו ג'רי סנדסקי ב-2011. הסיפור מתמקד לא רק בפטרנו, שהודח מתפקידו בתקופה בה גילה שהוא חולה בסרטן, אלא גם בדמותה של שרה גנים (ריילי קיוף, "מאהבת בתשלום מראש"), עיתונאית צעירה ובוגרת פן סטייט שחשפה את הפרשה. בנובמבר 2011, שישה ימים לאחר שהפך למאמן הפוטבול המעוטר ביותר בתולדות ליגת המכללות, המורשת של פטרנו עמדה למבחן – והוא נאלץ להתמודד עם שאלות על כישלונותיו בהתמודדות מול הקורבנות הצעירים של סנדסקי. לצדו של פצ'ינו מככבים בסרט גם קאת'י בייקר ("הסיפור של אדליין"), גרג גרונברג ("מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר"), לארי מיטשל ("סניקי פיט") ואנני פאריסה ("חברים מהקולג'").

ב-HOT Fun ב-22:00, הימור מגוחך
קומדיה פרועה. דנטור בייקר (אלכס קליין) הוא בחור ביש מזל המכניס את עצמו להימור אבסורדי אך עם סיכון גבוה, במסגרתו עליו למצוא את כל הבחורות שהיה מאוהב בהן בתקופת בית הספר ולשכב איתן במשך קיץ אחד. עם בריאן אטקינסון.

ולא לשכוח:
iZombie בנטפליקס
ג'יין הבתולה 4 ב-yes VOD
Taken באמזון פריים וידאו
חמוץ מתוק 4 ב-yes Comedy ב-17:25
שחור כזה 4 ב-yes Comedy ב-17:50
בוגרת-כזה ב-yes Comedy ב-18:15
קפה ומאפה ב-yes Comedy ב-18:40
המפץ הגדול 11 ב-yes Comedy ב-19:05
שלדון הצעיר ב-yes Comedy ב-19:30
משפחה מודרנית 9 ב-yes Comedy ב-19:55
שוטרים בדם 7 ב-HOT Zone ב-20:15
סאטרדיי נייט לייב ב-yes Comedy ב-20:20. צ'אדוויק בוסמן מנחה, קארדי בי מופיעה
פרק אחרון לעונה של NCIS לוס אנג'לס 7 ב-HOT Zone ב-21:00
רוזאן 10 ב-yes Comedy ב-21:30
ילוסטון אקלים פראי בכאן 11 ב-21:45
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
הוואי חמש אפס 7 ב-HOT Zone ב-22:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו