המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/04/2018 בקטגוריה ‏כללי

ווסטוורלד – עונה 2

ווסטוורלד, אימת המתים המהלכים, אידיוט סיטר, אלביס פרסלי החיפוש, הקברניטים, זמן אמת, מתחזים, המירוץ למיליון, עמק הסיליקון, בארי, מיליארדים, תחנה 19, בייק אוף בריטניה – חתיכה נוספת, ג'ון אוליבר, הומלנד, מזכירת המדינה, מקגיוור, החץ, האנטומיה של גריי, בייקאוף ישראל, להעיר את הדב, 6 אבות.

שלל מהנכר: The Woman In White – סדרה חדשה של BBC על פי הספר "האישה בלבן", הנחשב לרומן הבלשי הראשון, של חלוץ ספרי המתח ווילקי קולינס. מורה צעיר לציור מקבל משרה באחוזת לימרידג' שבלונדון. בדרכו למפגש ראשון עם תלמידותיו נקרית בדרכו באישון לילה ולהרף עין אישה לבושה כולה לבן, מבוהלת ונתונה במצוקה. הוא מציל אותה מחבורת אנשים הרודפים אחריה, אך אין לו מושג מיהי ומדוע היא בורחת. כשהוא מגיע לאחוזת לימרידג' ורואה את שתי תלמידותיו, הוא נדהם מהדמיון של היפה מבין השתיים לאישה בלבן. אהבתו ההולכת ומתעצמת אליה וזכר האישה המסתורית בלבן רודפים אותו. הוא יוצא לבלוש בתעלומת זהותה ונחוש בדעתו לפענח את החידה, ובעיקר את הקשר שלה ליושבי אחוזת לימרידג'. חמישה פרקים, עם בן הארדי ("אקס מן: אפוקליפסה"), ג'סי באקלי ("מלחמה ושלום", "טאבו"), צ'ארלס דאנס (טייווין לאניסטר ב"משחקי הכס").

בנוסף עונה שנייה לווסטוורלד. עונה שלישית לסדרת הפנטזיה ואמנויות הלחימה המצליחה אדמת הפקר (Into the Badlands). פרק מיוחד של איש משפחה הסוקר את מקומה ב-60 השנים (כן כן) האחרונות.

וגם Deception, אמריקן איידול, NCIS לוס אנג'לס, מזכירת המדינה, Instinct, טיימלס, משפחת סימפסון, ברוקלין תשע תשע, Bob's Burgers, להרוג את איב (Killing Eve), בארי (Barry), עמק הסיליקון, ג'ון אוליבר, הומלנד, מיליארדים, The Royals, יחסים בהסכמה (The Arrangement, שהעונה הראשונה שלה תעלה בחודש הבא ב-HOT), נאמנות (Trust), אימת המתים המהלכים, The Durrells.

בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-22:00, ווסטוורלד
עונה שנייה לדרמת המד"ב.

ב-AMC ב-21:00, אימת המתים המהלכים
הספין אוף של להיט הזומבים עובר מייקאובר כללי בעונה הרביעית שלו, כולל שואוראנרית חדשה (אנג'לה קאנג, שהייתה כותבת ומפיקה בסדרה מאז ראשית דרכה), לני ג'יימס (המגלם את מורגן) שמגיע מסדרת האם לתפקיד קבוע כאן, וכן שלל פרצופים מוכרים שמצטרפים לסדרה: ג'נה אלפמן ("דארמה וגרג"), גארט דילהאנט ("לגדל את הופ"), מגי גרייס ("אבודים") ואחרים.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, אלביס פרסלי: החיפוש
פרויקט משותף ורחב יריעה של סוני ו-HBO מאת הבמאי זוכה פרסי האמי והגראמי טום זימני ("ברוס ספרינגסטין: ההבטחה") המביא את סיפורו של האייקון המוזיקלי אלביס פרסלי. הסרט בן שלוש השעות (שישודר בשני חלקים, יום אחרי יום) מציג את אפוס חייו – מילדותו של "המלך", דרך הסשנים המדהימים שביצע ב-Jungle Room ב-1976, ועד למותו הטראגי שנה לאחר מכן. הסרט מביא צילומים נדירים מתוך "אחוזת גרייסלנד", ביתו של אלביס, חומרי ארכיון ותמונות מאוספים פרטיים מרחבי העולם שטרם נראו על המסך, ויותר מ-20 קטעי ראיונות בלעדיים עם הנגנים, המפיקים, המקליטים והבמאים שעבדו לצדו ואמנים שהושפעו ממנו בעבודתם. בהשתתפות הזמרים ברוס ספרינגסטין, טום פטי, אמילו האריס, אשתו לשעבר, פרסיליה פרסלי, המפיק המוזיקלי, דיוויד פורטר ורבים אחרים.

בכבלים,
ב-HOT Comedy Central ב-22:30, אידיוט סיטר
עונה שנייה לקומדיה החמודה של קומדי סנטרל, הסובבת סביב בילי, צעירה תפרנית המשמשת אומנת לבחורה צעירה, ילדותית ומפונקת, ג'ין. השתיים נאלצות להסתדר זו עם זו למרות ההבדלים התהומיים ביניהן, בזמן שבילי מנסה לשמש לג'ין מורה פרטית, קואוצ'רית לחיים וגם תחליף הורה. עלילת העונה השנייה מתרחשת בקולג'. שידור יומי.

ולא לשכוח:
עמק הסיליקון 5 בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-yes Oh ב-23:00
בארי בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-yes Oh ב-23:30
מזכירת המדינה 4 ב-yes VOD
מתחזים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, סלקום TV ופרטנר TV, וכן ב-HOT3 ב-20:45
זמן אמת בכאן 11 ב-21:00
בייקאוף ישראל בקשת 12 ב-21:00
6 אבות ברשת 13 ב-21:00
הקברניטים בערוץ עשר ב-21:15
האנטומיה של גריי 14 ב-yes Drama ב-21:15
המירוץ למיליון 29 בערוץ הטיולים ב-22:00
תחנה 19 ב-yes Drama ב-22:00
מקגיוור 2 ב-yes Action ב-22:00
הומלנד 7 ב-yes Edge ב-22:00
החץ 6 ב-yes Action ב-22:45
להעיר את הדב בקשת 12 ב-22:50
מיליארדים 3 ב-yes Edge ב-22:55
בייק אוף בריטניה: חתיכה נוספת בערוץ האוכל ב-23:25
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר בשירותי ה-VOD של HOT וסלקום TV וב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו