המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/04/2018 בקטגוריה ‏כללי

המתים המהלכים – פרק אחרון לחצי-עונה

הקברניטים, זמן אמת, אלבום פרטי – מדינת ישראל בתמונות, פרקים אחרונים לעונה של המתים המהלכים וכאן ועכשיו. מתחזים, המירוץ למיליון, עמק הסיליקון, בארי, מיליארדים, תחנה 19, בייק אוף בריטניה – חתיכה נוספת, ג'ון אוליבר, הומלנד, מקגיוור, החץ, האנטומיה של גריי, בייקאוף ישראל, להעיר את הדב, 6 אבות.

שלל מהנכר: אימת המתים המהלכים – הספין אוף של להיט הזומבים עובר מייקאובר כללי בעונה הרביעית שלו, כולל שואוראנרית חדשה (אנג'לה קאנג, שהייתה כותבת ומפיקה בסדרה מאז ראשית דרכה), לני ג'יימס (המגלם את מורגן) שמגיע מסדרת האם לתפקיד קבוע כאן, וכן שלל פרצופים מוכרים שמצטרפים לסדרה: ג'נה אלפמן ("דארמה וגרג"), גארט דילהאנט ("לגדל את הופ"), מגי גרייס ("אבודים") ואחרים (ב-23 באפריל גם ב-AMC ישראל).

בנוסף פרקים אחרונים לעונה של המתים המהלכים, כאן ועכשיו, The Good Karma Hospital וכשהלב קורא (When Calls the Heart). פרק אחרון של Ordeal by Innocence על פי אגת'ה כריסטי.

וגם אמריקן איידול, טיימלס, משפחת סימפסון, שני פרקים של ברוקלין תשע תשע, Bob's Burgers, להרוג את איב (Killing Eve), הומלנד, בארי (Barry), עמק הסיליקון, ג'ון אוליבר, The Royals, The Arrangement, The Durrells, נאמנות (Trust).

בכאן 11 ב-21:00, זמן אמת
עונה חדשה לתוכנית התחקירים בהגשת אסף ליברמן נפתחת "לגעת בשמיים": מפקדי חיל האוויר מדברים על הגיחות למדינות אויב, החיסולים בשטחים, ההצלחות והכישלונות.

בערוץ עשר ב-21:15, הקברניטים
סדרה חדשה שבמסגרתה מנסה רביב דרוקר לשחזר את רגעי ההכרעה ולבחון את ראשי ממשלות ישראל כפי שהתקשורת החודרנית של היום הייתה עושה. כל אחד מפרקי הסדרה עוסק בתקופת הכהונה של שישה מתוך שנים-עשר ראשי הממשלה של מדינת ישראל, ובהם משוחזרות כארבע החלטות גורליות, רגע מסוים, מקום, שעה ונוכחים – מה עמד על כף המאזניים, מי היה בחדר, עם אילו לחצים פנימיים וחיצוניים התמודד ראש הממשלה והאם לתוצאות ההחלטה יש קשר לתהליך ולאופן שבו התקבלה? נוסף על כך שופכת הסדרה אור על צדדים מסוימים באופיים ובאופן התנהלותם של ראשי הממשלה – טוהר המידות, מידת המעורבות וההשפעה של נשי המנהיגים, קשרי הון-שלטון ויחסם של ראשי הממשלה ל"שומרי הסף" שכיהנו לצדם. שחזור ההחלטות נעשה בעיקרו באמצעות עדויות בגוף ראשון בסדרת ראיונות עם האנשים שהיו לצדו של ראש הממשלה, קטעי ארכיון ומסמכים. בין המרואיינים בסדרה – שלושה מראשי ממשלת ישראל לאורך השנים: שמעון פרס שהעניק לסדרה ריאיון נרחב העוסק הן בתקופת כהונתו והן ביתר ראשי הממשלה לצדם עבד – וכן אהוד ברק ואהוד אולמרט. הנשיא ה-42 של ארצות הברית ביל קלינטון העניק לסדרה ריאיון עומק העוסק בארבעת ראשי הממשלה הישראלים שמולם עבד. עוד בסדרה עשרות מרואיינים ומרואיינות בארץ ובעולם, שהיו קרובים לתהליכי קבלת ההחלטות של ראשי הממשלה הישראלים.

ברשת 13 ב-22:15, אלבום פרטי: מדינת ישראל בתמונות
לצד התיעוד הרשמי והמוכר, מתקיימת היסטוריה ישראלית אלטרנטיבית של מיליוני תמונות אישיות ומשפחתיות באלבומים מאובקים שמספרים את ההיסטוריה של האנשים. קובי פרג' יוצא למסע בהיסטוריה של ישראל דרך הישראלים.

ולא לשכוח:
עמק הסיליקון 5 בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-yes Oh ב-22:00
בארי בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-yes Oh ב-22:30
פרק אחרון לעונה של כאן ועכשיו בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-yes Oh ב-23:00
מתחזים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, סלקום TV ופרטנר TV, וכן ב-HOT3 ב-20:45
בייקאוף ישראל בקשת 12 ב-21:00
6 אבות ברשת 13 ב-21:00
האנטומיה של גריי 14 ב-yes Drama ב-21:15
פרק אחרון לחצי-עונה של המתים המהלכים 8 ב-yes Edge ב-21:15
המירוץ למיליון 29 בערוץ הטיולים ב-22:00
תחנה 19 ב-yes Drama ב-22:00
מקגיוור 2 ב-yes Action ב-22:00
הומלנד 7 ב-yes Edge ב-22:00
החץ 6 ב-yes Action ב-22:45
להעיר את הדב בקשת 12 ב-22:50
מיליארדים 3 ב-yes Edge ב-22:55
בייק אוף בריטניה: חתיכה נוספת בערוץ האוכל ב-23:25
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר בשירותי ה-VOD של HOT וסלקום TV וב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו