המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/04/2018 בקטגוריה ‏כללי

אבודים בחלל

אבודים בחלל, שולחן השף, תברח, המתקפה, בוש, ישועה, אינני אדם קל, הלובסטר, אטלנטה, דם חדש, חוק וסדר מדור מיוחד, סברי מרנן, וויל וגרייס.

שלל מהנכר: עיבוד חדש של נטפליקס לסדרה אבודים בחלל (פירוט בהמשך), עונות חדשות לשולחן השף ו-Bosch. פרק אחרון לעונה של Not Going Out.

וגם האנטומיה של גריי, תחנה 19, סקנדל, S.W.A.T, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, במשפחות הכי טובות (Life in Pieces), ממי (שחודשה השבוע לעונה שישית), A.P. Bio, סופרסטור, Champions, שיקגו Fire, גות'האם, החץ, על טבעי, אטלנטה, Deep State, מתחזים, Siren, Nobodies, In The Long Run, Harrow.

בנטפליקס, אבודים בחלל (Lost in Space)
עיבוד מחודש של נטפליקס לקלאסיקת המד"ב משנות ה-60. כאשר חללית שנושאת מתיישבים העוקרים לכוכב לכת אחר סוטה ממסלולה, משפחת רובינסון נאלצת לחבור לכמה מעמיתיהם לחללית כדי לשרוד בעולם עוין. עם טובי סטיבנס ("מפרשים שחורים"), מולי פרקר ("דדווד"), פרקר פוזי ("לואי").

בנטפליקס, שולחן השף: מאפים (Chef's Table: Pastry)
עונה חדשה של סדרת התעודה המצוינת של נטפליקס, שתשרטט בכל אחד מארבעת פרקיה את הפרופילים של כמה מהקונדיטורים הגדולים בעולם.

Bosch
עונה רביעית לדרמה הבלשית של אמזון פריים וידאו.

סרטים:

בנטפליקס, ישועה (Come Sunday)
דרמה המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובם של צ'יווטל אג'יופור ("12 שנים של עבדות"), מרטין שין, דני גלובר וקית' סטנפילד (דריוס מ"אטלנטה"). סיפורו של הכומר הנודע קרלטון פירסון, החווה משבר אמונה. הוא מסכן את הכנסייה שהוא עומד בראשה, את משפחתו ואת עתידו כאשר הוא מפקפק בדוקטורינת הכנסייה ומוצא את עצמו מתויג ככופר בן ימינו.

בנטפליקס, אינני אדם קל (I Am not an Easy Man)
קומדיה צרפתית. גבר שוביניסט שכל חייו נעץ מבטי זימה בנשים, מוצא את עצמו נתון לחסדיהן כאשר הוא מתעורר בעולם הנשלט בידי נשים ומסתכסך עם סופרת עוצמתית. עם ונסן אלבז, מארי-סופי פרדיאן.

בנטפליקס, הלובסטר
אחד הסרטים המקוריים והמפתיעים של השנים האחרונות, ששודר בשנה שעברה ב-yes וב-HOT וכעת זמין גם כאן. בעולם שבו חל איסור להישאר ללא בן או בת זוג, על כל הרווקים להגיע למלון מבודד בו יהיה עליהם למצוא שידוך תוך 45 ימים, או שיהפכו לבעל חיים. גבר נואש שמגיע למלון לאחר שאיבד את אשתו. בהתחלה הוא משתתף בפעילויות ומנסה בכל כוחו למצוא מישהי לחלוק איתה את חייו, אולם כשניסיונותיו מעלים חרס, הוא מתכנן בריחה אל היערות. עם קולין פארל, רייצ'ל וייס, אוליביה קולמן, ליה סיידו, ג'ון סי. ריילי, בן ווישאו.

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-22:00, תברח
המותחן המעולה של ג'ורדן פיל, שזכה לאחרונה באוסקר בפרס התסריט המקורי הטוב ביותר וגרף שפע של שבחים מהמבקרים. צעיר שחור שמגיע לביקור אצל משפחת חברתו הלבנה, מגלה עד מהרה שמשהו מוזר מתרחש במקום הזה. עם דניאל קלויה, אליסון וויליאמס, בראדלי וויטפורד, קת'רין קינר.

בלוויין,
ב-yes4 ב-22:00, המתקפה
מותחן אקשן בכיכובם של נומי ראפאס, אורלנדו בלום, מייקל דגלאס וג'ון מלקוביץ'. סוכנת ביון מצטיינת מעבירה בטעות מידע בטחוני מסווג לתא טרור שמתכנן מתקפה קטלנית על לונדון. כדי למנוע את האסון, היא יוצאת במרוץ נגד השעון כדי לתקן את טעותה ולמנוע אסון רב נפגעים.

ולא לשכוח:
אטלנטה 2 ב-yes VOD
וויל וגרייס בפרטנר טלוויזיה
סברי מרנן בקשת 12 ב-21:30
חוק וסדר: מדור מיוחד 18 בכאן 11 ב-22:35
דם חדש בכאן 11 ב-23:20

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו