המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/03/2018 בקטגוריה ‏כללי

האמריקנים – עונה 6

יער שחור, סקס עם רובוטים, האמריקנים, דטרויטרס, פרקים אחרונים לעונה של סדר אותי וחסרי בושה, פרק אחרון של יומני הזן של גארי שנדלינג. ציידי הצללים בני הנפילים, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, אטלנטה, הדרך, הרופא הטוב, מזכירת המדינה, בול, מחשבות פליליות, ככה זה, הליצן העצוב, דייס, עובדה.

שלל מהנכר: רוזאן – הקומדיה הקלאסית חוזרת לחיים חדשים עם עונה נוספת 21 שנה אחרי שהסתיימה, שנפתחה בפרק כפול (בשבת הבאה גם ב-yes).

Splitting Up Together – אמילי קפנק ("פרברי הגיהנום") יצרה קומדיה נוספת עבור ABC, הפעם כזו העוסקת בזוג גרוש, לינה ומרטין (ג'נה פישר, "המשרד", ואוליבר הדסון, "מלכות הצעקה") שתשוקתם ניצתת מחדש דווקא לאחר ההחלטה להיפרד (בהמשך גם בסלקום TV).

Come Home – דרמה בת שלושה פרקים של ה-BBC בכיכובם של פולה מלקומסון ("דדווד", "ריי דונובן") וכריסטופר אקסלטון ("דוקטור הו", "סוג א'"). חיי נישואים של 19 שנה נשברים לפתע כאשר מארי עוזבת את בעלה גרג ושלושת ילדיהם. ההשלכות לכך עצומות, וכאשר סודות גדולים מהעבר נחשפים, בני הזוג מבינים שלא יוכלו פשוט ללכת מהבעיות שלהם.

בנוסף תוכנית הלייט נייט השבועית The Jim Jefferies Show חזרה בעונה שנייה. פרקים אחרונים לעונה של Mum, The Detour, הליצן העצוב (Baskets) ו-Safe Harbour.

וגם שחור כזה, לטובת הכלל (For The People), בול, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, דה וויס, Rise, LA To Vegas, המיק (The Mick), ברק שחור, Adam Ruins Everything, ציידי הצללים בני הנפילים (Shadowhunters), הטופ מודל הבאה, Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G, This Country, Workin Moms.

בכאן 11 ב-21:00, יער שחור
סרטן התיעודי של תמנע גולדשטיין-חטב והדר קליינמן-צדוק, המשחזר את פענוח מקרי הרצח של נטע סורק וכריסטין לוגן, שהיו במועדים שונים באותו היער בהרי ירושלים. בפברואר 2010 יצאה נטע שורק, בת 52, לטיול ביער בית גמאל הסמוך למנזר שבו שהתה בחופשה. למוחרת נמצאה גופתה דקורה, כשידיה וצווארה קשורים בחבל. עשרה חודשים לאחר מכן נמצאה בלי רוח חיים באותו היער התיירת כריסטין לוגן דקורה וחבולה. חברתה קיי וילסון, שנדקרה גם היא בכל חלקי גופה, הצליחה להינצל לאחר שהעמידה פני מתה. היא שסיפקה לחוקרים את הראייה שהובילה לפענוח שני מקרי הרצח. הסרט משחזר צעד אחר צעד את ניסיונות המשטרה במשך חודשים לפענח את מקרה הרצח של נטע שורק, חודשים בהם הסתובב הרוצח חופשי עד לביצוע רצח אכזרי נוסף. הסרט כולל עדויות של בני המשפחה ושחזור מצמרר של שני מקרי הרצח, מביא עדויות של חוקרי ימ"ר ירושלים ושל חוקרי המז"פ, ואת עדות המפתח של וילסון שצפתה בחברתה נדקרת ונרצחת באכזריות לנגד עיניה. היא הצליחה לדקור את התוקף שלה באולר ובזכות זה סיפקה לחוקרים את הראיה שהובילה בסופו של דבר לפענוח מקרי הרצח ולגילוי זהותם של הרוצחים.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-21:45, סקס עם רובוטים
בתוך מחסן ענק מצפון לסן דייגו עמלים כבר למעלה מחמש שנים לייצר את רובוט המין האולטימטיבי, מהסוג שטרם נראה בעבר. הסרט מספק הצצה אל מאחורי הקלעים של יצירת הרובוט, תוך הצפת הדילמות הנוגעות בדבר ומפגש עם האנשים שכבר התמכרו להמצאה חדשה. בסרט נפגוש את ג'יימס, גבר בן 58 הנשוי מזה 35 שנים והבעלים הגאים של שלוש בובות מין. הוא מתרגש מהופעתו של הרובוט המתקדם, אבל מה אשתו חושבת על זה? לא כולם נרגשים כמו ג'יימס מהפיתוח המדובר, וד"ר קתלין ריצ'רדסון מספרת על יצירת הקמפיין נגד רובוטים מיניים ומסבירה מדוע היא סבורה כי הם מסכנים את מערכות היחסים האנושיות.

בלוויין,
ב-yes Edge ב-5:00, האמריקנים
בצמוד לארה"ב, עונה שישית ואחרונה לסדרת הריגול המעולה. מחר גם בשעה הסבירה 22:50.

ולא לשכוח:
ציידי הצללים: בני הנפילים (Shadowhunters) בנטפליקס
הדרך 3 בסלקום TV
חלק שני ואחרון של יומני הזן של גארי שנדלינג ב-HOT HBO ב-19:00 וב-yes דוקו ב-22:00
הרופא הטוב ב-HOT3 ב-20:45
עובדה בקשת 13 ב-21:00
עד עצם היום הזה 7 ב-yes Drama ב-21:15
פרק אחרון לעונה של חסרי בושה 8 ב-HOT HBO ב-22:00
מזכירת המדינה 4 ב-yes Drama ב-22:00
ככה זה ב-yes Edge ב-22:00
בול 2 ב-yes Action ב-22:00
פרק אחרון לעונה של סדר אותי 2 ב-yes Oh ב-22:30 וב-HOT HBO ב-22:55
אטלנטה 2 ב-yes Edge ב-22:30
דטרויטרס ב-HOT קומדי סנטרל ב-22:30
מחשבות פליליות 13 ב-yes Action ב-22:45
פרויקט מסלול: נבחרת הכוכבים 5 בערוץ החיים הטובים ב-22:50
הליצן העצוב 3 ב-yes Edge ב-22:55
דייס 2 ב-yes Edge ב-23:25

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו