המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/03/2018 בקטגוריה ‏כללי

שמינית גמר ליגת האלופות, השפית וכוכב המישלן, דגים על צלחתי, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, פרקים אחרונים לעונה של החיים עצמם, לצוד את היטלר והמירוץ לדראג של רו פול אול סטארס. אטלנטה, הדרך, חסרי בושה, הרופא הטוב, סדר אותי, הפלאש, מזכירת המדינה, בול, מחשבות פליליות, הרצח של ורסצ'ה, ככה זה, הליצן העצוב, דייס, תיקים באפלה, עובדה, יצאת צדיק.

שלל מהנכר: Rise – ג'ייסון קייטימס, מורה בעברו ולאחר מכן יוצר "אורות ליל שישי", עומד מאחורי דרמה המגוללת את סיפורו של לו וולפה (ג'וש רדנור, "איך פגשתי את אמא"), איש משפחה ומורה אהוב, שמחליט לפרוס את חסותו על מחלקת התיאטרון הכושלת של התיכון העירוני שבו הוא עובד. גם עם רוזי פרז ("ללא פחד").

לטובת הכלל (For The People) – דרמה משפטית חדשה בהפקת שונדה ריימס ("סקנדל", "המדריך לרוצח", "האנטומיה של גריי") המתרחשת בבית המשפט של המחוז הדרומי בניו יורק, בית המשפט היוקרתי והנחשב ביותר בארה"ב, ונראית מעין "האנטומיה של גריי" על רקע עולם המשפט (ב-18 במרץ גם ב-HOT).

בנוסף פרקים אחרונים לעונה של החיים עצמם (This Is Us) משפחת פוסטר, ו-Schitt's Creek. וגם מקום טוב באמצע (The Middle), חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), שני פרקים של שחור כזה, בול, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, דה וויס, LA To Vegas, המיק (The Mick), ברק שחור, הפלאש, הליצן העצוב (Baskets), הטופ מודל הבאה, The Detour, Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G, Mum, Shetland, This Country, Safe Harbour, Workin Moms.

בקשת 12 ב-21:40, שמינית גמר ליגת האלופות – גומלין: ברצלונה – צ'לסי
בספורט 5 ב-21:40, שמינית גמר ליגת האלופות – גומלין: בשיקטאש – באיירן מינכן

בערוץ החיים הטובים ב-22:50, פרויקט מסלול: נבחרת הכוכבים
עונה חמישית לסדרת הריאליטי בהנחיית אליסה מילנו, שתכלול גם שופטים אורחים כדברה מסינג ("וויל וגרייס"), בוי ג'ורג', כוכבת הפופ קשה, השחקנית ונסה הדג'נס ("היי סקול מיוזיקל") ועוד.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, השפית וכוכב המישלן
דוקו-שף. מסעדת "אלכסנדר" בבריסל כבר זכתה בעבר בכוכב מישלן אחד עם השף הקודם, אך כעת מצטרפת למסעדה השפית הצעירה איזבל ארפין והיא יודעת שרק כוכב מישלן משלה יוכל להציל אותה. הסרט מלווה אותה ואת אנקה פטרסקו, בעלת המסעדה, בחודשים שלפני ההכרזה על כוכב המישלן ואחריה. סיפור צמיחתה של אישה מוכשרת שמשרה סביבה המון אנרגיות חיוביות, בעולם הגסטרונומי הגברי והכוחני.

ב-yes דוקו ב-22:00, דגים על צלחתי
דוקו-שף. מה יקרה לנו אם נאכל דגים בכל ארוחה במשך שנה? ארגון הבריאות העולמי ממליץ לנו לאכול דגים ופירות ים לפחות פעמיים בשבוע. העיתונאי והסופר פול גרינברג לוקח את ההמלצה צעד אחד קדימה ומחליט לערוך ניסוי על עצמו – לאכול במשך שנה שלמה דגים בכל ארוחה. ביחד עם אכילת הדגים היומיומית, הוא יוצא למסע מרתק ברחבי העולם כדי להוכיח לנו שצריכת הדגים המוגזמת שלנו מביאה להכחדתם ומציג פתרונות חדשים, עדיין בשלבים ראשוניים, לבעיה האקולוגית. לשם כך הוא נוסע לנורבגיה לסיור בחוות דגים מודרניות, לפרו, המקום בו נמצאת תעשיית הדייג הגדולה בעולם, לאלסקה, המדינה שבה ניצודים 200 מיליון דגי סלמון בשנה, ולקונטיקט, היכן שמתקיימת תכנית חדשה לגידול דגים באוקיינוס.

בכבלים,
ב-HOT VOD, המתים המהלכים
עונות 1 ו-2 מצטרפות לשירות.

ולא לשכוח:
החיים עצמם 2 ב-yes VOD.
הפלאש 4 בנטפליקס
הדרך 3 בסלקום TV
הרופא הטוב ב-HOT3 ב-20:45
יצאת צדיק בקשת 13 ב-21:00
עד עצם היום הזה 7 ב-yes Drama ב-21:15
עובדה בקשת 13 ב-21:40
חסרי בושה 8 ב-HOT HBO ב-22:00
מזכירת המדינה 4 ב-yes Drama ב-22:00
ככה זה ב-yes Edge ב-22:00
בול 2 ב-yes Action ב-22:00
סדר אותי 2 ב-yes Oh ב-22:30 וב-HOT HBO ב-22:55
אטלנטה 2 ב-yes Oh ב-22:30
המירוץ לדראג של רו פול: אול סטארס 2 ב-yes Drama ב-22:45
מחשבות פליליות 13 ב-yes Action ב-22:45
פרויקט מסלול: נבחרת הכוכבים 5 בערוץ החיים הטובים ב-22:50
הליצן העצוב 3 ב-yes Edge ב-22:55
פרק אחרון לעונה של לצוד את היטלר 3 בערוץ ההיסטוריה ב-23:15
דייס 2 ב-yes Edge ב-23:25
הרצח של ורסצ'ה ב-yes Edge ב-5:00
תיקים באפלה 11 ב-yes Action ב-6:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

 • תתש

  הטריילר לעונה האחרונה של "האמריקאים" יצא:

  https://www.youtube.com/watch?v=zIn_MH8_2ig

  לא מתלהב בעליל מהקפיצה בזמן 3 שנים (לסוף 1987). זה מעיד באופן ברור על כך שהפמיקים לא תכננו שום דבר לגבי העונה הזאת, כאשר הם כתבו וצילמו את העונה החמישית. הקפיצה בזמן גם לגמרי מבטלת את התהתליך של הגברת הלחץ מעונה לעונה הן עלנו כצופים, והן של הדמויות בתוך העולם הזה. הם מצפים שנאמין שפיליפ ואליזבת' הצליחו להחזיק מעמד 3 שנים נוספות לאחר שבבירור ראינו שכבר נגמרו להם כל הכוחות? אם כבר לקפוץ קדימה, אז כבר עדיף (והכי מתבקש) היה לקפוץ רק שנה קדימה לסוף 1985 כדי הפרקים האחרונים יהיו על רקע נאומו של גורבצ'וב לועידת המפלגה הקומוניסטית (שהתרחשה בפברואר-מרץ 86) בו הוא למעשה אותת על רצונו לסיים את המלחמה הקרה.

  • ואם זה מתחיל ב-1987, אני תוהה היכן זה ייגמר. לא נראה את סופה של ברית המועצות?

   • תתש

    לא נראה לי, אולי פלאשפורוורד בו אליזבת׳ צופה בטלוויזיה שמשדרת את הרגע הבא:

    https://youtu.be/v20wDKFMJy8

    • יעל וזהו

     כמו שעולמנו המגוחך נראה עכשיו, יש מצב שנקבל הצצה לשנת 2016, כשהצמד יושב בסוכנות הנסיעות שלהם, ובהוראת "המרכז" הנוכחי, עסוק בלכתוב פייק ניוז על הילארי.

     • תתש

      פיליפ ואליזבת' כבר יהיו בחזרה ברוסיה בפנסיה. הנרי (זה השם של הבן שלהם, נכון?) הסופר גאון והמומחה למחשבים יהיה זה שיטה את טוויטר ופייסבוק כנגד הילארי, פייג' תהיה במסווה כסוכנת FBI והיא זו שתדליף את פרשת המיילים לתשקורת.

      • יעל וזהו

       תמיד נראה לי מוזר שכולם בסדרה נראים נורמלי וסביר מדי בשביל אנשים שחיים באייטיז. אין אפילו כרית כתפיים אחת לרפואה.

       • כל כך. בדיוק ראיתי סדרה תיעודית עם המון פוטג' מהאייטיז, ומדהים איך אף סדרה לא באמת קולעת ולא מנסה לקלוע לאופן שבו נראו אז

        • יעל וזהו

         כי נראו נורא, באמת. זה כואב בעיניים.
         דמיין את פיליפ עם הפס בד הזה על הראש סטייל קליינשטיין באייטיז, ומעיל ארוך עם כריות כתפיים בצבע כתום, או את אליזבת מנסה לפתוח מקור מודיעיני בשיער נפוח ושמלת פאייטים של אלכסיס.
         לגמרי הורג אווירה.

         • טוב, ברור שנראו נורא, אבל עדיין אני מצפה לנאמנות למקור. אפילו לא חייבים אצל הדמויות הראשיות, אבל מסביבן

© עידו ישעיהו