המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/03/2018 בקטגוריה ‏כללי

יומני הזן של גארי שנדלינג

בארי, עמק הסיליקון, יומני הזן של גארי שנדלינג, קיץ 1993, סטנד אפ ג'יימס אקאסטר, דטרויטרס, סוג א', בנקרופט, הטובות לקרב, מדינת הגמדים, UnREAL, ברק שחור, סקנדל, זמן אמיתי עם ביל מאהר, משפחה וצרות אחרות, אריות הים, אגדות המחר, לוציפר, צוות עקרב, המרדף, צומת מילר.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של הרופא הטוב ורצח אופי (The Alienist). פרק שני של The Terror שהראשון שלה היה זמין אתמול. וגם אמריקן איידול, Kevin Can Wait, Living Biblically, תוכנית אבא, קפה ומאפה (Superior Donuts), צוות עקרב, Chicago Med, דה וויס, Good Girls, לוציפר, The Resident, אגדות המחר, iZombie, אבא אמריקאי, Final Space, UnREAL, מרצ'לה.

בנטפליקס, ג'יימס אקאסטר: רפרטואר (James Acaster: Repertoire)
לקט ספיישלי סטנד אפ חדש של הקומיקאי הבריטי.

ב-HOT HBO ב-19:00, ב-yes דוקו ב-22:00 ובשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, יומני הזן של גארי שנדלינג
סרט תיעודי בשני חלקים (שישודרו במשך יומיים, בצמוד לחו"ל) של רשת HBO, מהיוצר עטור הפרסים ג'אד אפטאו ("בנות", "בתול בן ארבעים", "קראשינג" ועוד). "אתה האדם המאושר ביותר שאני מכיר", אמר פעם אפטאו לחברו והמנטור שלו, גארי שנדלינג, "או שאתה מטורף לגמרי". שנדלינג השיב: "זה די נכון". כששנדלינג נפטר ב-2016, רבים זכרו אותו כקומיקאי בחסד ומי שכיכב בשניים מהסיטקומים פורצי הדרך ביותר בהיסטוריה של הטלוויזיה. אבל בעיני אלה שהכירו אותו, גארי שנדלינג ה"אמיתי" היה אדם מורכב בהרבה. אפטאו, שביים והפיק את הסרט, יצר דיוקן חסר תקדים של הקומיקאי האיקוני המציג מבט אינטימי ורחב יריעה על חייו והקריירה המדהימה שלו. הסרט מציץ אל מוחו המבריק ונשמתו חסרת המנוח של שנדלינג דרך ראיונות עם יותר מארבעים בני משפחה וחברים – בהם ג'יימס ל. ברוקס, ג'ים קארי, סשה ברון כהן, ג'ון פאברו, ג'יי לנו, קונאן אובראיין, בוב סאגט, ג'רי סיינפלד ושרה סילברמן, כמו גם יומנים אישיים, מכתבים וקטעי וידאו פרטיים שנחשפים לראשונה.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, קיץ 1993
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמה מרגשת שבין היתר זכתה בשני פרסים בפסטיבל ברלין והייתה נציגת ספרד לאוסקר האחרון. לאחר מות אמה נשלחת פרידה בת השש לגור עם משפחתו של הדוד שלה. המעבר אינו פשוט –השינוי בין העיר הסואנת לחיים בכפר, הסתגלות לחיים במשפחה חדשה, עם חוקים שונים ואחות קטנה שהונחתה עליה, ותחושת האובדן שאינה מרפה. עם הרבה חן ורגישות משרטטת הבמאית הספרדייה קרלה סימון תמונת התבגרות מורכבת ונוגעת ללב. עם לאיה ארטיחאס, פאולה רובלס, ברונה קוסי, דיוויד ורדגואר.

ולא לשכוח:
אגדות המחר 3 בנטפליקס
ברק שחור בנטפליקס
לוציפר 3 בנטפליקס
הרשימה השחורה 5 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, וב-yes Action ב-22:00
צוות עקרב 4 ב-yes VOD
משפחה וצרות אחרות 6 ב-yes Drama ב-20:30
סקנדל 7 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00
צומת מילר 2 בקשת 12 ב-21:00
סוג א' 2 ב-yes Drama ב-21:15
מדינת הגמדים בכאן 11 ב-22:00
בארי ב-HOT HBO ב-22:00. השידור הליניארי ב-HOT
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-22:00 וב-HOT HBO ב-0:20
בנקרופט ב-yes Edge ב-22:00
UnREAL 3 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV וב-yes Drama ב-22:15
עמק הסיליקון 5 ב-HOT HBO ב-22:30. השידור הליניארי ב-HOT
דטרויטרס ב-HOT קומדי סנטרל ב-22:30
אריות הים ב-yes Action ב-22:45
הטובות לקרב 2 ב-yes Edge ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו