המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/03/2018 בקטגוריה ‏כללי

בנקרופט

בנקרופט, הטובות לקרב, האיש בעל לב הברזל, סטנד אפ ריקי ג'רבייס, 42 גרם, פרק אחרון לעונה של מקום בלב. מדינת הגמדים, UnREAL, ברק שחור, סקנדל, זמן אמיתי עם ביל מאהר, ג'ון אוליבר, משפחה וצרות אחרות, אריות הים, אגדות המחר, סאטרדיי נייט לייב, לוציפר, צוות עקרב, המרדף, צומת מילר, הכרישים.

שלל מהנכר: וגם אמריקן איידול, הרופא הטוב, Living Biblically, תוכנית אבא, לוציפר, The Resident, Good Girls, דה וויס, אגדות המחר, iZombie, אבא אמריקאי, Final Space, UnREAL, רצח אופי (The Alienist), מרצ'לה, Another Period.

בנטפליקס, ריקי ג'רוויס: אנושיות
ספיישל סטנד אפ חדש של ריקי ג'רבייס (ולא ג'רוויס, כפי שמשום מה מעדיפים בנטפליקס).

ריקי ג'רבייס: אנושיות

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, 42 גרם
דוקו-שף. אחרי שעבד במיטב המסעדות בעולם, השף ג'ק בייקלהפט מתקשה למצוא מטבח משל עצמו. הוא מחליט לפתוח עם אשתו אלכסה מסעדה מחתרתית בביתם לפודי'ז מכל העולם, ובה הוא מבשל תפריט בן 15 מנות ל-10 אנשים בלבד. חוויה יוצאת דופן: טעמים חדשים לצד כלים מלוכלכים ששוכבים בכיור הבית. לאחר שנה, בעקבות הצלחת המקום, פותחים השניים את מסעדת "42 גרם" בשיקגו. הסרט עוקב אחרי ג'ק ואלכסה בתהליך ההקמה – פיתוח התפריטים, גיבוש צוות העובדים ועיצוב המקום, לצד המשברים שמתחילים לצוץ בחיי הנישואין.

ב-yes Edge ב-22:00, בנקרופט
שרה פאריש ("קצוות מפוצלים", "דוקטור הו") מככבת במותחן חדש בעל ארבעה פרקים מבית ITV ומגלמת את חוקרת המשטרה אליזבת בנקרופט, אישה עם סודות אפלים בעברה. היא נחשבת לשוטרת מבריקה שהקריבה את חייה לכוחות המשטרה, כל עמיתיה בוטחים בה ואוהבים אותה, ונראה שהיא צפויה לקבל קידום בזמן הקרוב. בזמן שהיא עסוקה בניסיון להפיל כנופיית סמים גדולה, דעתה מוסחת על ידי הבלשית קת'רין סטיבנס (פיי מרסי, שגילמה את אויבתה של אריה סטארק בבית השחור והלבן ב"משחקי הכס") שחוקרת תיק ישן שבנקרופט היתה מעורבת בו. מהר מאוד בנקרופט מגיעה אל הקצה ותעשה הכל כדי לשמור את סודותיה ולמנוע את חשיפת האמת על אודותיה.

ב-yes Edge ב-22:50, הטובות לקרב
שידור ליניארי של העונה השנייה.

הטובות לקרב

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, האיש בעל לב הברזל
פסטיבל הקולנוע של yes. מותחן היסטורי המבוסס על סיפור אמיתי, שעובד לכדי ספרו רב המכר של לורן בינה, "למוח של הימלר קוראים היידריך". בשיאה של מלחמת העולם השנייה נשלחים שני אנשי המחתרת הצ'כית להתנקש בחייו של ריינהרד היידריך, מבכירי המשטר הנאצי ומאדריכלי הפתרון הסופי. הסרט נע בין סיפורו של היידריך לתיאור מבצע ההתנקשות. עם ג'ייסון קלארק, ג'ק אוקונל, רוזמונד פייק, מיה וסיקובסקה.

ולא לשכוח:
אגדות המחר 3 בנטפליקס
ברק שחור בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 43 ב-yes VOD. סטרלינג ק' בראון מנחה
לוציפר 3 בנטפליקס
הרשימה השחורה 5 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, וב-yes Action ב-22:00
צוות עקרב 4 ב-yes VOD
משפחה וצרות אחרות 6 ב-yes Drama ב-20:30
סקנדל 7 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00
צומת מילר 2 בקשת 12 ב-21:00
פרק אחרון לעונה של מקום בלב 5 ב-yes Drama ב-21:15
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes Oh ב-21:30
הכרישים בקשת 12 ב-21:55
מדינת הגמדים בכאן 11 ב-22:00
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-22:00 וב-HOT HBO ב-0:20
UnREAL 3 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV וב-yes Drama ב-22:05
אריות הים ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו