המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/03/2018 בקטגוריה ‏כללי

טיימלס – עונה 2

טיימלס, פוטין – האיום הגדול על אמריקה, מבוזבז, טבולה ראסה, הוליווד מאסטרס. פרק אחרון לפני פגרה של פעם בשבוע עם תם אהרון, שני פרקים אחרונים לעונה של משפחת פוסטר. סטרייק, The Looming Tower, המקום הטוב, הרצח של ורסצ'ה, בידיים טובות, ג'יין הבתולה, סוכני שילד, ריברדייל, השורד המיועד, וולף קריק, בליינדספוט, נשק קטלני, המרדף, ישראל גוט טאלנט, בייקאוף ישראל, להעיר את הדב.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של This Close, Let's Get Physical, Corporate ו-Channel Zero – Butcher's Block.

וגם American Housewife, שני פרקים של ללא מילים (Speechless), השורד המיועד (Designated Survivor), הישרדות, מחשבות פליליות, הרשימה השחורה, חוק וסדר מדור מיוחד, Chicago PD, תיקים באפלה, 9-1-1, ריברדייל, Life Sentence, האפ ולנארד, הרצח של ורסצ'ה, מכת מחץ, הדרך, Benidorm, The Looming Tower, The Magicians, Full Frontal With Samantha Bee, Damned, Bliss, Alone Together, בוגרת כזה (Grown-ish).

בשירותי ה-VOD של HOT, סלקום TV ונטפליקס, וב-HOT3 ב-20:45, טיימלס
עונה שנייה לדרמת המד"ב הבינונית.

בערוץ ההיסטוריה ב-21:45, פוטין: האיום הגדול על אמריקה
סרט הלוקח את הצופים למסע עוכר שלווה, שמטרתו להבין כיצד נשיא רוסיה ולדימיר פוטין מתכנן לשנות את מאזן הכוחות הגלובלי, לזרוע כאוס מוחלט בסדר העולמי הקיים, ולאיים על העליונות האמריקנית בכל דרך שבה הוא רק יכול. הספיישל בוחן לעומק את המעורבות הרוסית חסרת התקדים במערכת הבחירות לנשיאות ארה"ב בשנת 2016, בידיעתו והנחייתו המלאה של ולדימיר פוטין, שחרף הכחשותיו הנמרצות שלוש סוכניות הביון המרכזיות בארה"ב – ה-CIA, ה-FBI וה-NSA – הגיעו למסקנה כי רוסיה התערבה באופן פעיל בבחירות, במטרה אחת: להזיק ככל הניתן לסיכוייה של מועמדת המפלגה הדמוקרטית, הילארי קלינטון, להיבחר לנשיאת ארה"ב, וכפועל יוצא לסייע לבחירת מועמד המפלגה הרפובליקנית, דונלד טראמפ, לנשיא. הסרט התיעודי כולל סקירה היסטורית של חייו והקריירה של ולדימיר פוטין, משנותיו המוקדמות בקג"ב, דרך הטיפוס שלו בצמרת השלטון הרוסי, ועד מינויו לנשיא ותיאור הדרך בה החזיר את אופיה של רוסיה מדמוקרטיה צעירה בהתהוות בחזרה למדינה בעלת סממנים דיקטטוריים מובהקים. התעודה המרתקת כוללת תמונות נדירות מראשית דרכו של פוטין בקג"ב, לצד ראיונות מרתקים עם שומרי ראש ועמיתים לשעבר בשירות הביון הרוסי המכירים את האיש מקרוב, אוליגרכים, וחברים של פוטין שאינם כאלו עוד – כי הוא רואה בהם כעת אויב. עוד כולל הסרט ריאיונות בלעדיים עם שני ראשי CIA לשעבר, עם הסנטור הרפובליקני הבכיר ג'ון מקיין, ורבי-מרגלים וסוכני ביון אמריקניים שנלחמו נגד רוסיה ופוטין בעבר ובהווה, לצד קטעי ארכיון נדירים ביותר.

בנטפליקס, טבולה ראסה
סדרת דרמה על טבעית בלגית. צעירה הסובלת מאמנזיה הופכת לדמות מפתח בחקירת היעלמותו של דבר. כדי לטהר את שמה היא נאלצת לשחזר את זיכרונותיה, ולשם כך עליה להסתמך על יקירה. אבל האם היא באמת יכולה לבטוח בהם?

בנטפליקס, The Hollywood Masters
עונה שנייה לתוכנית שבמסגרתה הכוכבים והבמאים הגדולים של הוליווד נפתחים ומספרים על החלומות, הקשיים והאובססיות של חייהם, בריאיונות שצולמו בפני קהל חי.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, מבוזבז
דוקו-שף. סרט דוקו-אקטיביסטי העוסק באחת מהבעיות הגדולות ביותר במאה ה-21 – בזבוז המזון. 1.3 מיליארד טון מזון בשנה נזרק לפח, הופך לאשפה ומועבר למטמנות פסולת. בעוד שאוכלוסיית העולם תגיע בקרוב למספר שיא של תשעה מיליארד תושבים, מתוכם 800 מיליון מוגדרים רעבים, 40% מהמזון המיוצר בארה"ב מבוזבז ורובו מגיע למזבלות ומטמנות בעלות שנתית של טריליון דולר. יוצרי הסרט חושפים את הצופים לשימושים אפשריים בשאריות מזון כדי לצמצם את הבזבוז. בפתרונות האפשריים מוצגים יצירת מזון לבע"ח ביפן, תוכנית לפינוי מזון שצמצמה ב-30% את כמויות הזבל בקוריאה הדרומית, ומיזם לבניית גינות בניו אורלינס המדושנות בשאריות מזון של תלמידי בית הספר הסמוך.

ולא לשכוח:
טיימלס 2 בשירותי ה-VOD של HOT וסלקום TV וב-HOT3 ב-20:45
השורד המיועד 2 (Designated Survivor) בנטפליקס
ריברדייל 2 בנטפליקס
נשק קטלני 2 בסלקום TV
בליינדספוט 3 בסלקום TV
וולף קריק בסלקום TV וב-Partner TV
שני פרקים אחרונים לעונה של משפחת פוסטר 5 ב-yes Drama ב-20:30. האחרון הוא גם הפרק ה-100
המרדף בכאן 11 ב-21:00
בייקאוף ישראל 2 בקשת 12 ב-21:00
גוט טאלנט ברשת 13 ב-21:00
פרק אחרון לפני פגרה של פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:00
ג'יין הבתולה 4 ב-yes Drama ב-22:00
סטרייק ב-yes Oh ב-22:00
הרצח של ורסצ'ה ב-yes Edge ב-22:00
להעיר את הדב בקשת 12 ב-22:45
סוכני שילד 5 ב-yes Action ב-22:45
בידיים טובות ב-yes Edge ב-23:00
שני פרקים של המקום הטוב 2 בכאן 11 ב-23:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו