המלצת היום – שבת, פסח

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/03/2018 בקטגוריה ‏כללי

משפחה מודרנית

נרודה, המילה האחרונה, פאוור ריינג'רס, פרק אחרון של פריז סיפור פראי. שושלת, iZombie, מכת מחץ, Taken, חמוץ מתוק, שחור כזה, בוגרת כזה, קפה ומאפה, משפחה מודרנית, NCIS לוס אנג'לס, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, NCIS, קרבת דם.

שלל מהנכר: Lee & Dean – קומדיה חדשה של ערוץ 4 הבריטי על שני חברי הילדות לי ודין, בנאים בעיר סטיבנג', שיחסיהם עומדים למבחן כאשר אחד מהם מתאהב בבחורה.

וגם עד עצם היום הזה, סוכני שילד, מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, בליינדספוט, Taken, מאסטר שף ג'וניור, שושלת.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes1 ב-21:30, המילה האחרונה
דרמה קומית בכיכובן של זוכת האוסקר שירלי מקליין ואמנדה סייפריד. הארייט היא אשת עסקים קשוחה בעלת ממון שפרשה לגמלאות, אך עדיין חייבת לשלוט בכל פרט בחייה. כדי למנוע טעויות גם אחרי מותה, היא שוכרת עיתונאית ודורשת ממנה לכתוב לה את ההספד שינציח אותה אחרי מותה.

ב-yes2 ב-22:00, פאוור ריינג'רס
סרט אקשן על פי הסדרה הפופולרית. חמישה בני נוער מעיירה קטנה מגלים שקיבלו כוחות-על עוצמתיים. כשפלישת חייזרים מאיימת על כדור הארץ, הם מתאחדים כדי להציל אותו. עם דאקרי מונטגומרי, נעמי סקוט, אליזבת בנקס, בריאן קרנסטון, ביל היידר.

ב-yes3 ב-22:00, נרודה
דרמת מתח מאת הבמאי המוערך פבלו לוריין, בהשראת חייו של המשורר זוכה פרס נובל, פבלו נרודה. בצ'ילה של שנות הארבעים נשלח בלש משטרה ללכוד את המשורר הידוע, המבוקש בשל חברותו במפלגה הקומוניסטית והביקורת שמתח על השלטון. הסרט הוקרן במסגרת שבועיים של במאים בפסטיבל קאן. הוא השתתף בפסטיבלי קולנוע רבים – טורונטו, לונדו, ציריך ועוד – והיה מועמד לגלובוס הזהב לסרט הזר הטוב ביותר. עם גאל גרסיה ברנאל, לואיס גנקו, אלפרדו קסטרו, מרסדס מוראן.

ולא לשכוח:
שושלת 2017 בנטפליקס
מכת מחץ 5 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-22:00
Taken באמזון פריים וידאו
חמוץ מתוק 4 ב-yes Comedy ב-17:25
שחור כזה 4 ב-yes Comedy ב-17:50
בוגרת-כזה ב-yes Comedy ב-18:15
קפה ומאפה ב-yes Comedy ב-18:40
משפחה מודרנית 9 ב-yes Comedy ב-19:55
שוטרים בדם 7 ב-HOT Zone ב-20:15
NCIS לוס אנג'לס 7 ב-HOT Zone ב-21:00
פריז סיפור פראי בכאן 11 ב-21:45. פרק שני ואחרון: סיפורם של העורבים השולטים בבית הקברות "Pere Lacaise" ומנקים כשליש מהפסולת של העיר על נהר הסיין, המאכלס יותר מ-40 סוגים של דגים. עוד בפרק על שלל סוגי היונים המתחילות "לדבר" בעונת האביב.
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
הוואי חמש אפס 7 ב-HOT Zone ב-22:30
קרבת דם בכאן 11 ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו