המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/03/2018 בקטגוריה ‏כללי

וונדר וומן

וונדר וומן, ריאיון ראשון עם אולמרט, שבע דקות אחרי חצות, טרף קל, נמל בית, עצרי בצד, גמר המירוץ למיליון. שושלת, iZombie, מכת מחץ, סדר אותי, Taken, ג'יין הבתולה, תיקים באפלה, חמוץ מתוק, שחור כזה, בוגרת כזה, קפה ומאפה, המפץ הגדול, סאטרדיי נייט לייב, NCIS לוס אנג'לס, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, NCIS, קרבת דם, מקסיקו הפראית, גב האומה, מה נסגר.

שלל מהנכר: עד עצם היום הזה, סוכני שילד, בליינדספוט, Taken, מאסטר שף ג'וניור, שושלת, ג'יין הבתולה, Jamestown, סדר אותי (High Maintenance).

בקשת 12 ב-21:15, אולמרט – ריאיון ראשון
ניסיון לחסום את חגיגת הגמר של המירוץ למיליון בערוץ המתחרה.

בכבלים,
ב-HOT HBO ב-23:00 ובסלקום TV, עצרי בצד
סרט תיעודי קצר שהיה מועמד לפרס האוסקר האחרון, מצמד היוצרים הדוקומנטריים עטורי פרסי ה"פיבודי" – הבמאית קייט דיוויס והמפיק דיוויד היילברונר ("מהומות סטונוול"). ביוני 2015 נעצרה בריאון קינג בטקסס על ידי שוטר תנועה לאחר שביצעה עבירה קלה, אלא שצילומים ממצלמת המעקב של הניידת תיעדו את התדרדרותה המהירה והאלימה של התקרית: קינג, מורה אפרו-אמריקנית בת 26, נגררה בברוטליות על ידי שוטר אחד, הוטחה באדמה, נכבלה באזיקים והוכנסה בכוח לניידת המשטרה על ידי שוטר נוסף. בעודה אזוקה במושב האחורי פתחה קינג בשיחה כנה וחושפנית עם השוטרים על סוגיות של גזע ואכיפת חוק בארה"ב, שיחה שתועדה אף היא במצלמות. הצילומים הללו, יחד עם תיעוד של חיי היומיום של קינג בעבודתה כמורה ורקדנית, שופכים אור על סיפורה של אישה המנסה למצוא היגיון בסיטואציה שיצאה מכלל שליטה. הסרט שודר ב-yes לפני מספר שבועות וזמין שם גם ב-VOD.

סרטים:

ב-yes2 ב-22:00 ובסלקום TV, וונדר וומן
להיט האקשן שובר הקופות בכיכובה של גל גדות מגיע לטלוויזיה. כשנסיכת האמזונות יוצאת לראשונה בחייה לאירופה ושומעת על המלחמה הקשה המתרחשת בעולם, היא נחושה להביא לסיומה. יחד עם טייס אמריקאי היא יוצאת למסע במהלכו תגלה את מלוא עוצמתה. גם עם כריס פיין, רובין רייט, קוני נילסן, דייוויד ת'יוליס. פטי ג'נקינס ביימה.

בלוויין,
ב-yes5 ב-17:00, שבע דקות אחרי חצות
דרמת פנטזיה בכיכובם של לואיס מקדוגל, פליסיטי ג'ונס, סיגורני וויבר וקולו של ליאם ניסן. קונור בן ה-12 עומד להיכנס אל תוך עולם מופלא של מפלצות ואגדות בניסיון להתנתק מהמציאות הכואבת בביתו. אמו חולה וסבתו נוהגת בו בחוסר רגישות. בנוסף, בבית הספר מציקים לו ולא נותנים לו מנוח. קונור מוצא מפלט בידידות יוצאת דופן עם עץ עתיק ביער הסמוך. העץ קם לתחייה ומדריך אותו בהרפתקה גדולה שתשנה את חייו.

ב-yes4 ב-22:00, טרף קל
מותחן אקשן סוחף בכיכובם של סם וורת'ינגטון ואודיה רש, על אודות מתנקש שנשלח לחסל נערה עשירה שמשפחתה נרצחה. כשהוא פוגש בה הוא מוצף ברגשות עזים וחש לראשונה בחייו שאינו מסוגל ללחוץ על ההדק. ההחלטה שלו להחליף צד ולהגן על הנערה מפני המתנקשים האחרים שנשלחו בעקבותיה מסבכת אותו, והשניים יוצאים למסע בריחה ברחבי אירופה במטרה לנקום במי שפגע בה.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, נמל בית
סרטו של ארז תדמור, זוכה פרס הצילום בפסטיבל הסרטים חיפה 2016 ושלוש מועמדויות לפרסי אופיר 2016. אהרון אביטן (יורם חטב) מהנדס אוניות וימאי קשוח, שב הביתה לאשדוד לאחר 30 שנה בים, בתקווה להתקרב מחדש למשפחה שממנה התנתק ולחיות סוף סוף חיים נורמליים. אהרון רוצה לשקם את יחסיו עם בתו ולחיות לצד אמו ונכדתו. הוא מתמנה למנהל מחלקת הים בנמל אשדוד ומגלה שעליו להתמודד בזירה מורכבת של מאבקי אינטרסים ואגו, כאשר מולו ניצב ראש הוועד והאיש החזק ברציפי הנמל (שמיל בן ארי). העימות שפורץ ביניהם סוחף ומטלטל את כל הנמל, וגם פוגע ומפלג את משפחתו של אהרון. גם עם שרון אלכסנדר, לירון לבו.

ולא לשכוח:
שושלת 2017 בנטפליקס
מכת מחץ 5 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-22:00
סדר אותי (High Maintenance) בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
ג'יין הבתולה 4 ב-yes VOD
Taken באמזון פריים וידאו
חמוץ מתוק 4 ב-yes Comedy ב-17:25
שני פרקים ברצף של שחור כזה 4 ב-yes Comedy ב-17:50
בוגרת-כזה ב-yes Comedy ב-18:40
קפה ומאפה ב-yes Comedy ב-19:05
המפץ הגדול 11 ב-yes Comedy ב-19:30
שוטרים בדם 7 ב-HOT Zone ב-20:15
סאטרדיי נייט לייב ב-yes Comedy ב-20:20. סטרלינג ק' בראון מנחה
NCIS לוס אנג'לס 7 ב-HOT Zone ב-21:00
גמר המירוץ למיליון 6 ברשת 13 ב-21:15 לא יאמן אבל זה סוף סוף קורה
גב האומה בערוץ עשר ב-21:15
מקסיקו הפראית בכאן 11 ב-21:45
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
תיקים באפלה 11 ב-yes Action ב-22:00
מה נסגר בערוץ עשר ב-22:20
הוואי חמש אפס 7 ב-HOT Zone ב-22:30
קרבת דם בכאן 11 ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו