המלצת היום – שישי, ערב פסח

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/03/2018 בקטגוריה ‏כללי

הספר המסוכן לבנים, סדרה של צרות, העקיצה הסינית, ראפצ'ר – היפ הופ בלי פילטר, החבר'ה מפארק הקרוואנים, טראמפ – חלום אמריקאי, אש חופשית, תחושה של סוף, יום שנה שמח, הקרב הראשון, אטלנטה, וויל וגרייס.

שלל מהנכר: In The Long Run – אידריס אלבה מככב בקומדיה בריטית חדשה המבוססת על ילדותו בשיכוני לונדון של שנות השמונים. סיפורו של וולטר איזמון, משפחתו וחברו המוזר 'בגפייפס', שחייו הופכים בעייתיים כאשר אחיו הנמרץ ולנטיין חוזר לגור איתם. כל ששת הפרקים צפויים להיות זמינים בבת אחת.

Siren – מותחן פנטזיה של רשת Freeform. בעיירת החוף בריסטול קוב, שהאגדה גורסת כי היא בית לבנות ים, מופיעה יום אחד בחורה מסתורית המוכיחה שהפולקלור הזה אמיתי. המאבק בין האדם לים לוקח תפנית מרושעת כשמתברר כי היצורים הטורפים הללו מבקשים לתבוע שוב את זכותם על האוקיינוס. שני פרקים.

The Dangerous Book for Boys (פירוט בהמשך). עונות חדשות של סדרה של צרות (A Series of Unfortunate Events) והחבר'ה מפארק הקרוואנים (Trailer Park Boys) זמינות במלואן. עונה שנייה ל-Nobodies, הקומדיה מבית היוצר של הזוג מליסה מקארתי ובן פאלקון, על קבוצת חברים שעובדת ביחד בתוכנית ילדים ומנסה לשכנע את חבריהם המפורסמים-יותר להשתתף בסרט שכתבו.

וגם האנטומיה של גריי, תחנה 19, סקנדל, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, במשפחות הכי טובות (Life in Pieces), ממי, S.W.A.T (שחודשה לעונה שנייה), סופרסטור, A.P. Bio, וויל וגרייס, Champions, שיקגו Fire, גות'האם, החץ, על טבעי, אטלנטה, קרב הליפסינק, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, Not Going Out, Harrow.

באמזון, The Dangerous Book for Boys
קומדיה משפחתית של אמזון פריים וידאו בת ששה פרקים בהפקת בריאן קרנסטון (שכבר מפיק לרשת את "סניקי פיט") וגרג מוטולה ("סופרבאד"). כאשר אביהם הממציא התמהוני מת, שלושה אחים צעירים מוצאים מחברת שהותיר להם עם שורה של דברים שעליהם לעשות.

סדרה של צרות – עונה 2

בנטפליקס, סדרה של צרות (A Series of Unfortunate Events)
עונה שנייה לקומדיה על פי ספרו של למוני סניקט, בכיכובו של ניל פטריק האריס. בעונה השנייה מצטרפים לקאסט לוסי פאנץ', ניית'ן פיליון (באיחוד "ד"ר הוריבל"), טוני הייל ואחרים.

בנטפליקס, Rapture: היפ הופ בלי פילטר (Rapture)
סדרה תיעודית בת שמונה פרקים של נטפליקס, המתמקדת בחייהם של כוכבי היפ הופ כמו נאז, TI, לוג'יק ואחרים.

בנטפליקס, החבר'ה מפארק הקרוואנים (Trailer Park Boys)
עונה 12 לקומדיית הפולחן.

בנטפליקס, טראמפ: חלום אמריקאי (Trump: An American Dream)
מיני סדרה של ערוץ 4 הבריטי. חברים, שותפים עסקיים ומקטרגים חושפים את סיפור הצלחתו של דונלד טראמפ, איש העסקים הבוטה שפילס את דרכו – כנגד כל הסיכויים – לתפקיד נשיא ארצות הברית.

בנטפליקס, The China Hustle
סרט תיעודי פוקח עיניים על חברות סיניות, שוק ההון האמריקאי ותאוות הבצע האופורטוניסטית מאחורי אחד ממקרי הנוכלות הגדולים ביותר שלא שמעתם עליהם. אחרי התרסקות שוק ההון ב-2008, כמעט כולם בעולם הפיננסי חיפשו דרכים להרוויח הרבה ובמהירות. סין הפכה למטרה מושכת. מאות חברות סיניות נכנסו אל שוק ההון האמריקאי באמצעות השתלטות על חברות אמריקאיות. הן התגאו בתשואה אדירה, הסתפקו בפיקוח מועט ויצרו טירוף בשוק ההון. זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי. הסרט עוקב אחר שורה של ברוקרים שהיו מעורבים במזימות שמחו מיליארדים בלי שאף אחד מהם ילך לכלא, ומוכיח שהקריסה המפחידה של 2008 לא לימדה אותנו כלום לגבי שיפור הפיקוח ושימור היציבות.

בנטפליקס, יום שנה שמח (Happy Anniversary)
קומדיה רומנטית בכיכובם של בן שוורץ ("מחלקת גנים ונוף", "בית השקרים") ונואל וולס ("סאטרדיי נייט לייב", "מומחה לכלום"). כשהיחסים בין סאם למולי מגיעים ליום השנה השלישי, עליהם להחליט אם להישאר ביחד או להיפרד.

בנטפליקס, הקרב הראשון (First Match)
דרמת ספורט. אחרי שהוקשחה בשל שנים במשפחות אומנה, נערה מברוקלין מחליטה שהצטרפות לקבוצת היאבקות המורכבת מבנים בלבד היא הדרך היחידה להתקרב לאביה המנוכר.

בלוויין,
ב-yes VOD, אש חופשית
קומדיית פשע סוערת מהבמאי חביב המבקרים בן וויטלי, בהפקתו של מרטין סקורסזה. במטרה לבצע עסקת נשק, מגיעות שתי חבורות פושעים ומתווכי העסקה למחסן נטוש. כשהצדדים מבינים שלא ירוויחו מה שקיוו, מתפתח בין כל המעורבים קרב יריות נטול מעצורים. עם ברי לארסון, ארמי האמר, קיליאן מרפי, שארלטו קופלי, ג'ק ריינור. הסרט ישודר בתחילת אפריל במסגרת פסטיבל הקולנוע ב-yes3.

ב-yes1 ב-21:30, תחושה של סוף
דרמה על פי רב המכר של ג'וליאן בארנס בכיכובם של ג'ים ברודבנט, מישל דוקרי, שרלוט רמפלינג, אמילי מורטימור ומת'יו גוד. שגרת יומו של פנסיונר גרוש בן 70 פלוס נעה בין שעמום לשלווה. גילויו של יומן מסתורי מערער אותו לחלוטין, וגורם לו לצאת למסע על העבר על מנת לחוות את ההווה.

ולא לשכוח:
אטלנטה 2 ב-yes VOD
וויל וגרייס בפרטנר טלוויזיה

יש לכם המלצות משל עצמכם? חג שמח!

© עידו ישעיהו