המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/03/2018 בקטגוריה ‏כללי

סניקי פיט

סניקי פיט, אהבה, ארבעה ימים, אמונה טפלה, A.I.C.O גלגול, הזר, גיבור אמריקאי, הכל הכל, את האורח הבא אין צורך להציג, הוליווד מדיום, פרק אחרון לעונה של לות'ר. אטלנטה, חוק וסדר מדור מיוחד, הבורחים, סברי מרנן, וויל וגרייס.

שלל מהנכר: Champions – צ'ארלי גרנדי (כותב "הדיילי שואו") ומינדי קיילינג ("מינדי") עומדים מאחורי הקומדיה החדשה בכיכובה של קיילינג. במוקד הסדרה עומד בעל מכון כושר כריזמטי (אנדרס הולם, "המתמחה") שנאלץ לחלוק דירה עם אחיו הצעיר רודף השמלות והמטומטם (אנדי פאברו). חייהם של השניים נכנסים לסחרור כשאישה שניהלה עם וינס מערכת יחסים אינטימית בעבר (קיילינג) מופיעה על סף דלתו ומכירה לו את בנו המתבגר.

בנוסף עונות חדשות של אהבה וסניקי פיט. עונה תשיעית וחדשה בת עשרה לסיטקום הבריטי Not Going Out, העוקב אחר חייו העצלים של בן שלושים ומשהו בלונדון. פרק אחרון לעונה של טופ שף.

וגם האנטומיה של גריי, סקנדל, המדריך לרוצח, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, במשפחות הכי טובות (Life in Pieces), ממי, S.W.A.T, סופרסטור, A.P. Bio, וויל וגרייס, שיקגו Fire, גות'האם, החץ, על טבעי, אטלנטה, המרוץ לדראג של רו פול, פורטלנדיה, Beyond, קרב הליפסינק, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים.

בנטפליקס, ארבעה ימים (Collateral)
הפקה משותפת BBC ונטפליקס, דרמה בריטית בת ארבעה פרקים בכיכובם של קארי מאליגן, ג'ון סים, בילי פייפר וניקולה ווקר, המגוללת את ההשלכות לאחר מקרה ירי קטלני בשליח פיצה.

בנטפליקס, אמונה טפלה (Superstition)
מותחן על טבעי של רשת SyFy על קורותיה של משפחת קברנים המתגוררת בעיירה בפאתי ניו אורלינס, ושומרת על כמה מהסודות האפלים של המקום.

בנטפליקס, A.I.C.O. גלגול (A.I.C.O. Incarnation)
סדרת אנימה חדשה. ביפן של 2035, תאונה המתרחשת במהלך פרויקט מדעי מניבה צורת חיים חדשה שיוצאת משליטה ומתפשטת בעיר, שעד כה הייתה תקוות האנושות וכעת הפכה למוקצה מבחינת הממשלה. שנתיים אחרי כן נערה בת 15, שאיבדה את משפחתה בפיצוץ, מגלה בעזרת תלמיד בבית ספרה שבה עצמה ישנו מרכיב שקשור למה שהוביל לפיצוץ.

באמזון, Sneaky Pete
עונה שנייה לדרמת הפשע הכובשת של אמזון פריים וידאו בכיכובם של ג'ובני ריביסי ומרגו מרטינדייל.

בנטפליקס, אהבה (Love)
עונה שלישית ואחרונה לדרמה הקומית הרומנטית של נטפליקס בכיכובם של גיליאן ג'ייקובס ופול ראסט.

בנטפליקס, את האורח הבא אין צורך להציג
פרק חדש בתוכנית האירוח החודשית של דיוויד לטרמן, שמארח הפעם את מלאלה יוסזאפי.

ארבעה ימים

ב-!E ב-16:45, הוליווד מדיום
עונה שלישית לתוכנית המטופשת שבמסגרתה המדיום הצעיר והמבוקש של כוכבי הוליווד, טיילר הנרי, מקשר בין ידוענים לבין קרובים המנוחים. בעונה החדשה ייפגש בין היתר עם כוכב "המפץ הגדול" ג'ים פרסונס ויקשר אותו לאביו וסבתו שנפטרו, יספר ללה טויה ג'קסון על מחשבותיו האחרונות של אחיה מייקל, ישפוך אור על תעלומה משפחתית של השחקן צ'אד מייקל מארי, ויתרגש במיוחד כשיפגוש את הראפרית איגי אזליה.

סרטים:

בנטפליקס, הזר (The Outsider)
דרמה בכיכובו של ג'ארד לטו. ביפן של אחרי מלחמת העולם השנייה, חייל אמריקאי משוחרר מהשבי בעזרת חברו לתא, איש יאקוזה. כעת כשהוא חופשי, הוא מחליט להרוויח את הערכתם ולשלם את חובו, בעודו מנווט מבעד לעולם התחתון המסוכן.

בלוויין,
ב-yes1 ב-21:30, גיבור אמריקאי
דרמה בכיכובו של ג'רארד באטלר (שגם הפיק את הסרט). איש עסקים מצליח וחרוץ מחליט להתמודד על תפקיד בכיר בחברה בה הוא עובד, ולא בוחל בשום אמצעים על מנת להשיג את התפקיד הנחשק. אך כאשר לבנו מתגלה מחלה, סדרי העדיפויות שלו משתנים וכעת עליו להחליט את ההחלטה החשובה של חייו. גם עם אליסון ברי, ווילם דפו.

ב-yes2 ב-22:00, הכל, הכל
דרמה רומנטית המבוססת על רב מכר מצליח לנוער. מאדי היא נערה רגילה סקרנית וחכמה בת 18, אבל היא לא באמת רגילה. בעקבות מחלה נדירה היא אלרגית לכל דבר, ולכן היא כלואה בין קירות ביתה ואינה יכולה לצאת מפתח הדלת. יום אחד היא מגלה את הנער שעבר לגור בבית הסמוך. באמצעות הודעות טקסט ומבטים השניים מתחילים לפתח רגשות האחד לשני. מאדי מחליטה לצאת למסע בעקבות האהבה, מסע שישנה הכל, הכל. עם אמאנדלה סטנברג, ניק רובינסון.

הזר

ולא לשכוח:
אטלנטה 2 ב-yes VOD
וויל וגרייס בפרטנר טלוויזיה
פרק אחרון לעונה של הבורחים ב-HOT3 ב-18:00 ובסלקום TV
סברי מרנן בקשת 12 ב-21:30
חוק וסדר: מדור מיוחד 18 בכאן 11 ב-23:00
פרק אחרון לעונה של לות'ר 4 בכאן 11 ב-23:44

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו