המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/02/2018 בקטגוריה ‏כללי

מוצרט בג'ונגל – עונה 4

מוצרט בג'ונגל, הליצן העצוב, תולדות פרנקנשטיין, 17 שניות, דייס, המירוץ לדראג של רו פול, נעורים, הדרך, לצוד את היטלר, חסרי בושה, הרופא הטוב, סדר אותי, עושות חשבון, המירוץ למיליון, יצאת צדיק.

שלל מהנכר: עונה שנייה לסיטקום הבריטי Mum, על אישה שהתאלמנה (לזלי מנוויל) הבונה מחדש את חייה בעזרת קרובים מעצבנים וחברים. פרק אחרון לעונה של Trollied.

וגם Kevin (Probably) Saves the World, הליצן העצוב (Baskets), הטופ מודל הבאה, The Detour, Shetland, Workin Moms, Schitt's Creek.

בסלקום TV, מוצרט בג'ונגל
העונה הרביעית של הדרמה הקומית הנפלאה עולה במלואה.

בנטפליקס, The Frankenstein Chronicles
הדרמה העל-טבעית הבריטית בכיכובו של שון בין ("משחקי הכס") מגיעה לנטפליקס (שם הסדרה לא תורגם אבל יש לה תרגום). במאה ה-19 בלונדון, המפקח המשטרתי ג'ון מרלו חוקר פשעים מוזרים המתרחשים בעיר. העונה הראשונה זמינה, ששה פרקים.

בכאן 11 ב-21:00, 17 שניות
סרט תיעודי של הבמאי אלון מרום, העוקב אחרי ארבעה נערים ונערות, ספורטאים מצטיינים החיים באקדמיית ווינגייט, והמחיר שהם משלמים בתקווה לגעת בחלום ולהפוך לספורטאים מקצועיים. גיבורי הסרט, הניצבים כל אחד מול צומת דרכים דרמטית בחייו, מתחבטים בשאלות של דימוי עצמי, עיצוב זהות, התפכחות כואבת מחלומות וחוסר רצון להתבגר. זירת ההתרחשות של הסרט, האקדמיה למצוינות בווינגייט, מהווה מעין סיר לחץ אטום של סביבה תובענית ועתירת ציפיות, המביאה את גיבורי הסרט אל מעבר לקצה גבול היכולת שלהם, כדי לגלות ולהבין אם קיימים בהם הפוטנציאל הפיזי והחוסן המנטלי הנחוצים כדי להפוך לספורטאים מקצועיים שיתחרו יום אחד עם טובי הספורטאים בעולם.

בלוויין,
ב-yes Edge ב-22:00, הליצן העצוב
עונה שלישית לדרמה הקומית בכיכובו של זאק גליפיאנקיס.

ב-yes Edge ב-22:30, דייס
עונה שנייה ואחרונה לקומדיה בכיכובו של אנדרו דייס קליי.

ולא לשכוח:
הדרך 3 בסלקום TV
הרופא הטוב ב-HOT3 ב-20:45
יצאת צדיק בקשת 13 ב-21:00
המירוץ למיליון ברשת 13 ב-21:00
עושות חשבון בערוץ עשר ב-21:00. הפעם: סיון קלינגבייל וטליה פלד קינן יוצאות לבדוק לאן נעלמות הבנות משוק ההייטק בישראל? האם אומת הסטארט אפ הוא מועדון גברים סגור? מי אחראי לכך? החינוך? הסביבה? אולי הפיזיולוגיה? ואיפה האחריות שלנו כנשים?
נעורים ב-HOT8 ב-21:00
חסרי בושה 8 ב-HOT HBO ב-22:00
סדר אותי 2 ב-yes Oh ב-22:30 וב-HOT HBO ב-22:55
המירוץ לדראג של רו פול 8 ב-yes Drama ב-22:45
לצוד את היטלר 3 בערוץ ההיסטוריה ב-23:15

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו