המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/02/2018 בקטגוריה ‏כללי

כריס רוק: תוף מרים

שמינית גמר ליגת האלופות, ספיישל סטנד אפ של כריס רוק, כנופיית ברמינגהם, אקדמיית החממה, השיטה להפרטת הטבע, החולמים מבבילון, שני פרקים אחרונים לעונה של מודוס. נעורים, הדרך, לצוד את היטלר, הרצח של ורסצ'ה, חסרי בושה, הרופא הטוב, סדר אותי, עושות חשבון, יצאת צדיק, עובדה.

שלל מהנכר: עונה רביעית וחדשה בת ארבעה פרקים של דרמת הפשע הסקוטית של ביביסי, Shetland. בנוסף Trauma, ברק שחור, הטופ מודל הבאה, The Detour, הליצן העצוב (Baskets), משפחת פוסטר, Workin Moms, Schitt's Creek, Trollied.

בכאן 11 ב-21:00, החולמים מבבילון
סרט תיעודי שפתח את דוקאביב ב-2016 ואף זכה בפרס הביכורים. לאחר מכן שודר ב-HOT8 וכעת מגיע גם אל כאן. דו"ח אינטימי מהפריפריה הגיאוגרפית והתרבותית של ישראל. להקה של צעירים מאשדוד, יוצאי ברה"מ לשעבר, מנסה לזכות באליפות העולם בברייקדאנס. תוך כדי ההכנות לתחרות, שהיא פסגת חלומותיהם כרקדנים, מצטיירת מציאות חברתית של מצוקה גדולה וניכור. מיקסר (בן 27) מפרנס משפחה ותוך כך מנסה לתמוך באחיו הקטנים שנאלצים לחיות עם אם אלכוהוליסטית. פוטר (בן 21) הוא חייל המנסה להמשיך לחלום ולרקוד בעודו מטפל לבדו באמו החולה. הם מתייצבים מול המציאות הקשה ומתמודדים איתה – הייאוש הוא בין המותרות שגיבורי הסרט הזה אינם יכולים להרשות לעצמם.

בנטפליקס, כריס רוק: תוף מרים (Chris Rock: Tamborine)
בהתראה של יום אחד מגיע הספיישל החדש והמדובר של כריס רוק אל נטפליקס, הראשון מבין שניים שהזמינה נטפליקס עם תג תשלום של 40 מיליון דולר.

בנטפליקס, אקדמיית החממה (Greenhouse Academy)
עונה שנייה לדרמת הנעורים המבוססת על הסדרה הישראלית.

ברשת 13 ב-21:40, שמינית גמר ליגת האלופות: פורטו – ליברפול
בערוץ 5 ב-21:40, שמינית גמר ליגת האלופות: ריאל מדריד – פריז סן ז'רמן

בכבלים,
ב-HOT VOD, כנופיית ברמינגהם (פיקי בליינדרז)
העונה הרביעית והחדשה של דרמת הפשע הבריטית (שכבר זמינה בנטפליקס זה זמן מה).

כנופיית ברמינגהם – עונה 4

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, השיטה להפרטת הטבע
בשנת 2008 גילו תושבים בערבה שמתחם המלונות הגדול בארץ עומד להיבנות בחלק הטבעי הפתוח האחרון בבקעת תמנע. חמישה אזרחים החליטו לצאת למאבק ובמקביל לחקור איך ולמה אושרה התכנית. במהלך שמונה שנות מאבק, התושבים פיצחו וניסחו שיטה ממוסדת ומשומנת להפרטת שטחי טבע נדיר בישראל, זו "השיטה להפרטת הטבע". הסרט מתעד מנקודת מבט אישית את שלבי המאבק על תהפוכותיו הדרמטיות. המאבק, שהחל שלוש שנים לפני פרוץ המחאה החברתית, מסתיים חמש שנים אחריה ונותן זווית נוספת על התהליכים שעברה החברה הישראלית בשנים אלו, ותמונה עדכנית על עצמת יחסי ההון-שלטון בישראל. בימוי, צילום ועריכה: יובל פן.

ולא לשכוח:
הדרך 3 בסלקום TV
הרופא הטוב ב-HOT3 ב-20:45
יצאת צדיק בקשת 13 ב-21:00
עושות חשבון בערוץ עשר ב-21:00. הפעם: האם מדינת ישראל נמצאת על ספה של מגיפת משככי כאבים ממכרים? באיזה קלות ניתן לזייף מרשם? ואיך השוק השחור משתלב בסיפור הזה? סיון קלינבייל וטליה פלד קינן יוצאות לבדוק האם יש פה מחדל ומי אחראי לו.
נעורים ב-HOT8 ב-21:00
עובדה בקשת 12 ב-21:35. הפעם: מיכל חיכתה הרבה זמן להריון הזה, אבל כשרומי הקטנה הגיחה לאוויר העולם, היא כבר הייתה במצב קריטי. צוות "עובדה" ליווה אותן 9 חודשים ומביא סיפור על החיים שהתהפכו ברגע ואלה שנבנו לאט במקומם.
חסרי בושה 8 ב-HOT HBO ב-22:00
שני פרקים אחרונים לעונה של מודוס 2 ב-yes Edge ב-22:00. שימו לב, מוקדם מהרגיל
סדר אותי 2 ב-HOT HBO ב-22:55 וב-yes Oh ב-22:30
לצוד את היטלר 3 בערוץ ההיסטוריה ב-23:15
הרצח של ורסצ'ה ב-yes Edge ב-5:00
תיקים באפלה 11 ב-yes Action ב-6:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? יום ולנטיין שמח!

© עידו ישעיהו