המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/02/2018 בקטגוריה ‏כללי

נטלי פורטמן מנחה את SNL

משפחה וצרות אחרות, אריות הים, ווילסון, פרד ארמיסן – סטנד אפ למתופפים, משוגע, שארקנדו 5, צבי יחזקאלי בזהות בדויה, ברק שחור, סקנדל, זמן אמיתי עם ביל מאהר, גירושים, קראשינג, תפוס את שורטי, צ'אנס, מקום בלב, עשרה ימים בוואלי, סופרגירל, סאטרדיי נייט לייב, לוציפר, צוות עקרב, המערכת, הכוכב הבא.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של 9JKL. וגם הרופא הטוב, פרק כפול של הרווק, Kevin Can Wait, תוכנית אבא, קפה ומאפה (Superior Donuts), צוות עקרב, Chicago Med, לוציפר, The Resident, סופרגירל, Drunk History, Another Period, Next of Kin, The Alienist, Murder Is Forever, Two Doors Down, עדות אילמת (Silent Witness).

בנטפליקס, פרד ארמיסן: סטנד אפ למתופפים
ובכן, השם די מעיד על התוכן.

בלוויין,
ב-yes Drama ב-20:30, משפחה וצרות אחרות
עונה שישית ואחרונה של הדרמה הקומית הבריטית.

ב-yes דוקו ב-22:00, משוגע
ב-2011 ניצב אריק, צעיר אמריקאי שאובחן כסכיזופרן, מול צומת דרכים קריטית: האם להמשיך לשתף פעולה עם הטיפול הקונבנציונלי לחולי נפש או לקבל החלטה ללכת בדרך עצמאית, בה הוא מאמין, שתבריא אותו. הרופאים של אריק רוצים לאשפז אותו בשביל בטחונו האישי, אבל אחרי שמונה שנים של נטילת תרופות פסיכיאטריות, אריק רוצה להפסיק ליטול את התרופות שלטענתו מזיקות לו. עם גישה יוצאת דופן וקטעי ארכיון של אריק משבע השנים האחרונות, הסרט "משוגע" מציג את שני צדי המתרס של הסיפור הטראגי. מצד אחד אריק, אביו ועורך דינו שנלחמים למען זכותו של אריק לקבל בעצמו החלטה על הטיפול הרפואי שלו, ומולם השירות הפסיכולוגי של המחוז והעובדים הסוציאליים, שמסבירים בסרט למה נחוץ לטפל באריק בכוח בניגוד לרצונו. התיעוד מהצד מאפשר לנו להיות עדים למסע הלא צפוי ומלא הסיכונים שאריק נאלץ לעבור מרגע ההחלטה שלו לסרב לקחת תרופות, דרך הפנייה לבית המשפט, המעצר ע"י המשטרה, אשפוז בכפייה בבית חולים לחולי נפש, התדרדרות אחרי סשן של תרפיה משפחתית, ולבסוף הפתרון שמאפשר לאריק לסיים קולג' ולקבל את מידת האוטונומיה שעליה הוא כל כך נלחם.

ב-yes Action ב-22:45, אריות הים
השידור הלינארי של הדרמה הצבאית החדשה, העוקבת אחר חייהם המקצועיים והאישיים של חברי יחידת העילית "אריות הים" כשהם מתאמנים, מתכננים ומוציאים לפועל את המשימות הכי מסוכנות והכי חשובות לטובת המדינה. ג'ייסון הייס (דיוויד בוריאנז, "אנג'ל", "בונז") הוא מנהיג מוערך של צוות ביחידה, שמתקשה לקיים חיים אישיים כתוצאה מהאינטנסיביות שגובים ממנו חייו כלוחם. הצוות שלו כולל את חברו הטוב ריי, מערכת היחסים הקבועה הכי ארוכה שהייתה לג'ייסון; סוני, חייל נאמן בעל עבר מגוון שעדיין נאבק בנטייה להרס עצמי; וחברת צוות חיונית נוספת היא סוכנת ה-CIA מנדי אליס, אנליסטית מומחית שתפקידה לאתר טרוריסטים. למרות המחיר הכבד שפעילותם גובה מהם וממשפחותיהם, חברי הצוות שנשלחים למשימות חשאיות בהקפצה של רגע מציגים פטריוטיות נחושה ומסירות חסרת עכבות, אפילו כשהסיכויים לרעתם.

סרטים

בנטפליקס, שארקנדו 5
החמישי בסדרת סרטי הטראש-בכוונה.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, ווילסון
פסטיבל הקולנוע של כן. קומדיה מרירה מתוקה בכיכובו של וודי הרלסון. אחרי שנים של נתק, מחליט ווילסון, בחור בודד ועוקצני, להיפגש עם אשתו לשעבר. להפתעתו הוא מגלה שיש לו בת שעל קיומה לא ידע דבר, שנמסרה לאימוץ כתינוקת. ביחד עם גרושתו הוא יוצא לחדש את הקשר. גם עם לורה דרן. הסרט השתתף בפסטיבל סאנדנס. מבוסס על רומן גרפי של דניאל קלווס ("העולם שבפנים").

ולא לשכוח:
סופרגירל 3 בנטפליקס
ברק שחור בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 43 ב-yes VOD. נטלי פורטמן מנחה
לוציפר 3 בנטפליקס
הרשימה השחורה 5 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, וב-yes Action ב-22:00
צוות עקרב 4 ב-yes VOD
סקנדל 7 ב-HOT3 ב-20:45
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:00
המערכת ברשת 13 ב-21:00
צבי יחזקאלי בזהות בדויה בערוץ 10 ב-21:00
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-21:15 וב-HOT HBO ב-0:20
מקום בלב 5 ב-yes Drama ב-21:15
תפוס את שורטי ב-yes Edge ב-22:00
גירושים 2 ב-HOT HBO ב-22:00
עשרה ימים בוואלי ב-yes Drama ב-22:15
קראשינג 2 ב-HOT HBO ב-22:30
צ'אנס 2 ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו