המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/02/2018 בקטגוריה ‏כללי

החיים עצמם

החיים עצמם, פושאפ, אחיות לנשק, שרשרת הפיקוד, תאילנד הפראית, The Wall, המירוץ למיליון, שתי קרועות, פרקים אחרונים לעונה של סינגל מילפית. ההיסטוריה הסודית של הקומיקס, גירושים, נופל וקם, מקמאפיה, מסע בין כוכבים דיסקברי, מפורסם כמו לבן, שבאבניקים, מקגיוור, החץ, האנטומיה של גריי, איפה אתה חי, ארץ נהדרת, הכוכב הבא לאירוויזיון.

שלל מהנכר: החיים עצמם (This is Us) – פרק פוסט סופרבול. הקאסט גם התארח בתוכנית של ג'ימי פאלון. בנוסף עונה חמישית לדרמת המתח הבריטית Endeavour, המהווה פריקוול למעלליו של המפקח מורס. פרקים 2 ו-3 של הסיטקום החדש והחמוד A.P Bio כבר זמינים לפני שידורם בסוף החודש.

וגם הגשר (Bron/Broen), מסע בין כוכבים דיסקברי, גירושים, קראשינג, Hot Streets, רובוט צ'יקן, מקמאפיה, Still Open All Hours, מיילדת (Call The Midwife).

בכאן 11 ב-21:00, אחיות לנשק
תעודה. מאות נערות אירופאיות עוזבות את בתיהן ומצטרפות לקיצונים אסלאמיים בסוריה ובעיראק, ותוך מספר שבועות מצהירות אמונים לדאע"ש ומאיימות לתקוף את המדינות שעזבו. ממה מניע אותן ואיזה תפקיד הן מבצעות?

בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00, שרשרת הפיקוד
סדרה תיעודית בת שמונה פרקים המציגה דיוקן אינטימי של המלחמה בגורמים קיצוניים ואלימים, ושל הנשים והגברים שמקדישים את חייהם למענה. ליוצרי הסדרה ניתנה גישה חסרת תקדים לכוחות המזוינים של ארצות הברית ולחדרי החדרים של הפנטגון, לחזיתות הלחימה מסביב לעולם ואפילו לתא הטייס של מטוס קרב בזמן משימה. שרשרת הפיקוד מספקת תובנה יוצאת דופן על שורה של סמכויות ואחריות כולל תיעוד נדיר של ישיבה עם הגנרל ג'וזף דנפורד ג'וניור, היו"ר ה-19 של המטות המשולבים. מתוך אולמות הפנטגון בוושינגטון הבירה אל קווי החזית בעיראק, אפגניסטן, סומליה, ניז'ר, דרום אמריקה, וכן מאזורי הגיוס של דאע"ש בטרינידד ובטובגו. השחקן כריס אוונס ("קפטן אמריקה") מקריין.

ברשת 13 ב-22:10, The Wall
עיבוד מקומי לשעשועון האמריקאי המקנה למתמודדים אפשרות לזכות ב-6 מיליון ש"ח. צביקה הדר מנחה.

בלוויין,
ב-yes VOD, החיים עצמם
בצמוד לארה"ב, הפרק ששודר אחרי הסופרבול ובו מגלים בין היתר מה הביא למותו של ג'ק (מיילו ונטימיליה).

בכבלים,
ב-HOT בידור ישראלי ב-19:00, פושאפ
עונה שנייה לתוכנית הריאיונות של צחי קומה, המתקיימת במכון כושר. בעונה הזו ישתתפו אייל גולן, שיר אלמליח, ניקול ראידמן, משה פרץ, טילטיל, מאיה בוסקילה, דודו אהרון, חנה לסלאו, איתי לוי וג'קי אזולאי. ימים ב'-ד'.

ב-HOT8 ב-22:50, תאילנד הפראית
מיני-סדרה תיעודית של BBC הסוקרת את עולם הטבע בתאילנד ואת היחסים המיוחדים בין בני האדם לחיות במדינה. צבעים, טעמים, ריחות וצלילים ייחודיים נמצאים בכל פינה בתאילנד. דרום תאילנד, למשל, הוא גן עדן של טבע שבו בני האדם ובעלי החיים חולקים את סביבת המחייה שלהם. עליהם לפעול יחד כדי להתקיים והם תורמים זה לזה בשימור המערכת האקולוגית העדינה שבה הם חיים.

סרטים:

בנטפליקס, פרדוקס קלוברפילד
הטריילר החדש בסדרת סרטי המד"ב בהפקת ג'יי ג'יי אברמס פורסם במפתיע במהלך הסופרבול וחשף שנטפליקס אכן רכשה אותו, ומיד לאחר מכן הוא עלה לשירות: בעתיד הקרוב, קבוצה של אסטרונאוטים בינלאומיים בתחנת חלל פועלים כדי לפתור משבר אנרגיה עצום בכדור הארץ. הטכנולוגיה הנסיונית בתחנה מניבה תוצאות לא צפויות, ומותירה את הצוות מבודד ונאלץ להילחם כדי לשרוד. עם דניאל ברוהל, רוג'ר דיוויס, אליזבת דביקי, כריס אודאוד, דיוויד אוילוו ואחרים.

ולא לשכוח:
מקמאפיה באמזון פריים וידאו
מסע בין כוכבים דיסקברי בנטפליקס
שתי קרועות בסלקום TV
שבאבניקים ב-HOT3 ב-20:15
הכוכב הבא לאירוויזיון בקשת 12 ב-21:00
המירוץ למיליון ברשת 13 ב-21:00. שימו לב, היום בנוסף לשבת ורביעי – שעה ועשר דקות תמימות של סיום משימת ההדחה
ההיסטוריה הסודית של הקומיקס ב-AMC ב-21:00
האנטומיה של גריי 14 ב-yes Drama ב-21:15
ארץ נהדרת 15 בקשת 12 ב-21:30
איפה אתה חי 2 בכאן 11 ב-21:56
החיים עצמם 2 ב-yes Drama ב-22:00
מקגיוור 2 ב-yes Action ב-22:00
שני פרקים אחרונים לעונה של סינגל מילפית ב-yes Edge ב-22:00
גירושים 2 ב-yes Oh ב-22:00
נופל וקם 2 ב-yes Oh ב-22:30
החץ 6 ב-yes Action ב-22:45
מפורסם כמו לבן ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו