המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/02/2018 בקטגוריה ‏כללי

אין לך תחליף, העיר האבודה, הילד, נפלאות החושים, הכל על הפנים, הקבוצה הראשונה – יובנטוס, הבורחים, הגרנד טור, חוק וסדר מדור מיוחד, סברי מרנן.

שלל מהנכר: Stargate: Origins – סדרת רשת חדשה בעולמה של סטארגייט. הפעם מדובר בפריקוול שעוקב אחרי מסעה של קת'רין לנגפורד בצעירותה בדרכה לפענח את הסודות של טכנולוגיה עתיקה העשויה לשנות את מסלולה של האנושות. שלושת הפרקים הראשונים זמינים, כל אחד בן 11 דקות.

בנוסף הכל על הפנים (!Everything Sucks; פירוט בהמשך). סוף סוף עונה רביעית של מוצרט בג'ונגל (כל הפרקים זמינים היום; ביום רביעי כולם גם בסלקום TV). וגם המרוץ לדראג של רו פול, פורטלנדיה, Beyond, קרב הליפסינק, נאשוויל, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, Death in Paradise, טופ שף, The Grand Tour.

הכל על הפנים!

בנטפליקס, הכל על הפנים! (!Everything Sucks)
דרמת התבגרות קומית המתרחשת בעיירה בורינג, אורגון, ועוקבת אחר שתי קבוצות של דחויים בתיכון – תלמידי מגמת הדרמה ותלמידי מגמת התיאטרון – שדרכיהם מצטלבות. ראיתי ארבעה פרקים וזה איום. איום.

בנטפליקס, הקבוצה הראשונה: יובנטוס (First Team: Juventus)
סדרת תעודה בת ששה פרקים (שלושה מתוכם זמינים בשלב הראשון, השאר יגיעו בהמשך השנה) המביאה אל המסך כמה מהסיפורים והדמויות המעניינים ביותר במועדון יובנטוס במהלך עונת 2017-2018, ומבלה זמן עם השחקנים על המגרש ומחוצה לו, בדרכים ובבתיהם, בניסיון להבין מה הופך את יובנטוס לאחת מקבוצות הכדורגל המרתקות בעולם.

סרטים

בנטפליקס, אין לך תחליף (Irreplaceable You)
דרמה רומנטית בכיכובם של גוגו מבאטה-רו ("היפה והחיה", הפרק "סן ג'וניפרו" ב"מראה שחורה"), מיכאל הויסמן ("משחקי הכס") וכריסטופר ווקן. אבי וסאם הם שני חברי ילדות שהפכו לנאהבים וכעת מאורסים. חייהם השלווים בניו יורק מתרסקים כאשר אבי מקבלת אבחון רפואי בלתי צפוי. בלי לדעת כמה זמן נותר להם בדיוק, אבי מתחילה בתהליך נוגע ללב ולעתים מצחיק של חיפוש אחר אהבה חדשה עבור סאם. בדרכה היא יוצרת ידידויות בלתי צפויות עם מיירון (כריסטופר ווקן), קייט (קייט מקינון) ומיץ' (סטיב קוגן), שהמאחד ביניהם הוא שהם ממוקדים בחיים בשעה שהם גוססים. גם עם בריאן טיירי הנרי (פייפר בוי מ"אטלנטה"), טים סימונס (ג'ונה מ-"Veep"), ג'קי וויבר ("ממלכת החיות") ומריט וויבר ("חסרי אלוהים", "האחות ג'קי").

אין לך תחליף

בלוויין,
ב-yes2 ב-16:29, הילד
אימה בכיכובם של לורן כהן ("המתים המהלכים") ורופרט אוונס. אומנת המגיעה לאחוזה כפרית מגלה להפתעתה שהילד בו עליה לטפל הוא למעשה בובה בגודל טבעי. ההתנהלות יוצאת הדופן הזו מתבררת בהדרגה כמסוכנת ומאיימת בהרבה מהמצופה.

ב-yes3 ב-22:00, נפלאות החושים
קומדיה רומנטית צרפתית שובת לב. לאחר מות בעלה מתקשה לואיז לשמור על החווה המשפחתית. יום אחד היא פוגעת עם רכבה בפייר העדין והמיוחד. בהדרגה מתברר שהוא זה שיכול להשיב טעם לחייה. עם וירז'יני אפירה, בנז'מין לאוורן, היאם עבאס.

ב-yes4 ב-22:00, העיר האבודה
דרמת הרפתקאות סוחפת שביים ג'יימס גריי ("הלילה הוא שלנו"), המבוססת על סיפורו האמיתי של קולונל פרסי פוסט, חוקר ארצות בריטי שיצא בתחילת המאה ה-20 למסע אל תוך יערות האמזונס וגילה עדויות לתרבות קדומה ולא מוכרת. הוא נתקל בזלזול ולגלוג מצד הקהילה המדעית והחליט לצאת לעוד מסע מסוכן ומפרך, הפעם כשהוא מלווה בקרובים אליו: אשתו, בנו ועוזרו האישי – כל זאת במטרה לאתר מחדש את העיר האבודה. עם צ'ארלי הנאם, סיינה מילר, רוברט פטינסון.

ולא לשכוח:
הגרנד טור באמזון פריים ישראל
הבורחים ב-HOT3 ב-18:00 ובסלקום TV
סברי מרנן בקשת 12 ב-21:30
חוק וסדר: מדור מיוחד 18 בכאן 11 ב-22:55

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו