המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/01/2018 בקטגוריה ‏כללי

הדרך – עונה 3

הדרך, לצוד את היטלר, שובר קופות, השיחה האחרונה, חנות הנשק, פסיפס (מוזאיק), סדר אותי, הרצח של ורסצ'ה, חסרי בושה, שקרן שקרנית, הרופא הטוב, מודוס, פעם בשבוע עם תם אהרון, סדר אותי, הפלאש, הוויקינגים, המקור, מחשבות פליליות, החיים עצמם, המירוץ למיליון, יצאת צדיק, עובדה.

שלל מהנכר: עונות חדשות של The Detour, Drunk History, Another Period והליצן העצוב (Baskets). וגם Mosaic, בול, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, Chicago Med, החיים עצמם (This Is Us), נשק קטלני, LA To Vegas, המיק (The Mick), ברק שחור (Black Lightning), הפלאש הטופ מודל הבאה, משפחת פוסטר, Workin Moms, Schitts Creek, Inside No. 9, Trollied, עדות אילמת (Silent Witness).

בסלקום טלוויזיה, הדרך
עונה שלישית לדרמה בכיכובו של ארון פול.

בכאן 11 ב-21:00, השיחה האחרונה
סרט תיעודי המשחזר את פענוח הרצח האכזרי של שלי דדון, אשר יצאה מביתה בבוקר 1 במאי 2014 לראיון עבודה ומעולם לא הגיעה אליו. הסרט משחזר את האירועים מהרגע שבו יצאה שלי מביתה ועד ללכידתו של הרוצח, והוא כולל ראיונות חושפניים ומרגשים של בני המשפחה, החוקרים והשוטרים שהיו חלק מהחקירה והצליחו להתחקות על עקבותיו של הרוצח, בעיקר בעזרת איתור הקלטה של שיחה בין שלי לבת דודתה בדקות האחרונות לחייה. השיחה האחרונה של שלי עם טל, בת דודתה, הייתה אבן דרך לפענוח הרצח אך גם גרמה לטל תחושת אשמה קשה והשאירו אותה מצולקת עם סימני שאלה רבים. בסרט נחשפת המצוקה של טל בשיחה מצמררת עם החוקר שעמד בראש החקירה. במהלך השיחה היא מנסה לקבל תשובות על שאלות שרודפות אותה כבר שנים.

בערוץ ההיסטוריה ב-23:15, לצוד את היטלר
עונה שלישית לסדרה המנסה להתחקות אחר קורותיו של הצורר, מתוך נקודת מוצא (מתקבלת מאוד על הדעת) שלא התאבד בבונקר אלא נמלט מגרמניה.

בכבלים,
בחם 8 ב-22:00, חנות הנשק
מה מסתתר מאחורי דלתות חנות נשק בארצות הברית? באמצעות מצלמות אבטחה של חנות נשק במישיגן נחשפים לאתגרים היומיומיים של ניהול עסק בתעשייה שנויה במחלוקת. האם על נשיאת נשק להישאר חוקית בארצות הברית? מה קורה כאשר הנשק מגיע לידיים הלא נכונות? מדוע אזרחים רוצים לקנות נשק? זהו סיפורה של חנות נשק במישיגן מנסה לענות על השאלות האלה דרך עיניהם של העובדים בחנות ולקוחותיה. כמו כן, נחשפים למוטיבציות השונות של אנשים לשאת נשק ולתחושותיהם על רקע אירועי ירי שונים שהתרחשו בסביבתם.

סרטים

בנטפליקס, שובר קופות (Blockbuster)
קומדיה צרפתית של נטפליקס. ז'רמי מתעד בווידאו את חייו עם חברתו לולה ללא ידיעתה, כדי לאפשר לאביו חולה הסרטן לצפות בסרטונים ולתת לו קורת רוח ממיטת חוליו בבית החולים. כאשר לולה מגלה זאת היא עוזבת את ז'רמי, ועל כן הוא רוקם תוכנית לזכות מחדש בלבה: לנצל את אהבתה לגיבורי-על וליצור חבורה כזו שתחטוף אותה.

ולא לשכוח:
החיים עצמם 2 בכן VOD.
הפלאש 4 בנטפליקס
הדרך 3 בסלקום טלוויזיה
הרופא הטוב בחם 3 ב-20:45
יצאת צדיק בקשת 13 ב-21:00
המירוץ למיליון ברשת 13 ב-21:00
המקור בערוץ עשר ב-21:00
פסיפס (מוזאיק) ב-HBO חם ב-21:10 ובשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה. פרק 2
עובדה בקשת 12 ב-21:45
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:00
חסרי בושה 8 ב-HBO חם ב-22:00
שקרן שקרנית בכן קצה ב-22:00
מחשבות פליליות 13 בכן פעולה ב-22:45
סדר אותי 2 ב-HBO חם ב-22:45 ובכן או ב-23:00
מודוס 2 בכן קצה ב-22:50
לצוד את היטלר 3 בערוץ ההיסטוריה ב-23:15
הוויקינגים 5 בכן או ב-5:00
תיקים באפלה 11 בכן פעולה ב-5:00
הרצח של ורסצ'ה בכן קצה ב-6:00
מוזאיק בכן או ב-3:00. פרק 3

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו