המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/01/2018 בקטגוריה ‏כללי

מיגל (צילום: רן מנדלסון)

מיגל, סוכני שילד, תולדות השנארה, וולף קריק, פסיפס (מוזאיק), פרקים אחרונים לעונה של הוויקינגים והצד האפל של הרשת. הרצח של ורסצ'ה, משפחת פוסטר, צוות עקרב, מאהבת בתשלום מראש, בליינדספוט, נשק קטלני, ריברדייל, שושלת, עולם קפוא, אבסנטיה, חלומות חשמליים, עד כאן, מדינת הגמדים, המערכת, מאסטר שף.

שלל מהנכר: Waco – מיני-סדרה בת ששה פרקים של רשת הכבלים Paramount (לשעבר Spike) על הכת שהנהיג דיוויד כורש והמצור של רשויות החוק על הבית שבו התבצרו ב-1993, שלבסוף הביא לטרגדיה אדירה. עם טיילור קיטש ("אורות ליל שישי", "ג'ון קרטר"), מייקל שאנון ("אימפריית הטיילת"), שיי וויגהם ("אימפריית הטיילת"), ג'ון לגוויזמו, רורי קאלקין, מליסה בנואה ("סופרגירל"), קמרין מיינהם ("הפרקליטים") ועוד.

Let's Get Physical – קומדיה בכיכובו של מאט ג'ונס (באדג'ר מ"שובר שורות"), היורש את מכון הכושר המצליח המשפחתי אחרי שאביו מת, אך כדי לקבל את שאר 8 המיליון של הירושה, עליו להביס את יריבו במסגרת אליפות האירוביקה התחרותית. גם עם ג'יין סימור ("דוקטור קווין רופאה במערב"), כריס דיאמאנטופאולוס ("המשרד") ואנלין מקורד ("90210").

פרק אחרון לעונה של הוויקינגים. וגם מוזאיק, הגולדברגים, American Housewife, ללא מילים (Speechless), שני פרקים של המירוץ למיליון, אריות הים, מחשבות פליליות, תיקים באפלה, 9-1-1, שושלת, ריברדייל, הרצח של ורסצ'ה (The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story), שומרי האוצרות (The Librarians), הדרך, Corporate, Happy, The Magicians, Mary Kills People, Knightfall, Full Frontal With Samantha Bee, Kiri, Girlfriends, Alone Together, בוגרת כזה (Grown-ish).

בנטפליקס, תולדות השנארה
עונה שנייה ואחרונה לסדרת הפנטזיה.

בסלקום טלוויזיה ובטלוויזיה שותפה, וולף קריק
עונה שנייה לסדרת האימה האוסטרלית, המציגה סיפור חדש בכיכובו של אותו רוצח סדרתי, מיק טיילור (ג'ון גאראט). הפעם הוא מטיל את חתתו על חבורה של תיירים מכל העולם.

בכבלים,
בחם 3 ב-20:15, מיגל
דרמה מקורית חדשה בת ששה פרקים, שנוצרה על ידי טום סלמה, אבא לארבעה ילדים מאומצים. את הסדרה מוביל רן דנקר ששב למסך הקטן בתפקיד אישי וחושפני לראשונה מזה שנים. הסדרה נעה בין שני צירי זמן ומתרחשת בשבוע של טום בגואטמלה, וחושפת את הדרמה הגלומה במפגש שבין אבא לבן – שני ילדים נטושים, פגועים ומלאי ציפיות. טום (דנקר) צעיר תל אביבי בן 24 שמגיל 8 חולם להיות אבא, האבא שאין לו. קצת מסובך להפוך לאבא כשאתה הומו צעיר בלי זוגיות ובלי רחם, אבל את טום שום דבר לא יעצור. אחרי חודשים של הכנות וביורוקרטיה בישראל טום נוחת בגואטמלה, מוכן להגשים את חלומו לאמץ ילד. הוא מגיע לשם יחד עם חברתו הטובה אמירה (אביב כרמי). בבית יתומים נידח טום פוגש במיגל בן ה-5, ילד עקשן ודעתן שלא מתמסר לזר המערבי שעומד מולו. הפנטזיה של טום מתרסקת למציאות. מה קורה כשאין כימיה? איך ימצאו את הדרך אחד לליבו של השני? מרטין (ראול מנדז, "נרקוס"), מתאם האימוץ המקומי, מנווט את טום דרך מערכת משפט מושחתת ומערכת מתן שוחד משומנת. 16 שנים מאוחר יותר, מיגל (עומר בן דוד) חוזר לגואטמלה בחיפוש אחר שורשיו ולא מספר על כך לאביו. כשטום מגלה שמיגל בגואטמלה הוא נוחת שם מיד אחריו. הוא יעשה הכול כדי למנוע ממיגל לחפור בעבר, שם טום מסתיר סוד. מיגל העקשן מצליח לגרור את טום למסע שבו יגלו שניהם שיש אבנים שעדיף לא להפוך. יצרו את הסדרה טום סלמה ודפנה לוין ("אופוריה", "בטיפול").

בלוויין,
בפעולה חמה ב-22:45, סוכני שילד
עונה חמישית וחדשה.

ולא לשכוח:
ריברדייל 2 בנטפליקס
שושלת 2017 בנטפליקס
נשק קטלני 2 בסלקום טלוויזיה
בליינדספוט 3 בסלקום טלוויזיה
וולף קריק בסלקום טלוויזיה ובטלוויזיה שותפה
מיגל בחם 3 ב-20:15
אבסנטיה בחם 3 ב-20:45
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:00
המערכת ברשת 13 ב-21:00
פסיפס (מוזאיק) ב-HBO חם ב-21:10 ובשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה. פרק 3
משפחת פוסטר 5 בכן דרמה ב-21:15
מדינת הגמדים בכאן 11 ב-21:29
עד כאן 2 בכאן 11 ב-22:00
צוות עקרב 4 בכן פעולה ב-22:00
הרצח של ורסצ'ה בכן קצה ב-22:00
פרק אחרון לעונה של הוויקינגים 5 בכן או ב-22:00
חלומות חשמליים ב-HBO חם ב-22:00
עולם קפוא בחם 8 ב-22:15
פרק אחרון לעונה של הצד האפל של הרשת 2 בכן תעו ב-22:50
שני פרקים של מאהבת בתשלום מראש 2 בכן קצה ב-22:55
מוזאיק בכן או ב-3:00. פרק 4. כמו כן ב-22:50 היום מתחיל שידור שבועי של הסדרה

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו